На "Євробачення-2007" від України їде Сердючка

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

На "Євробачення-2007" від України їде Сердючка

Повідомлення natalotschka »

На "Євробаченні-2007" Україну представлятиме Вєрка Сердючка
Андрія Данилка, відомого як Вєрка Сердючка, обрали представником від України для участі в міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2007".

Переможця обрали у п'ятницю ввечері за допомогою інтерактивного голосування під час трансляції концерту, передає "Інтерфакс-Україна".

Станом на 10 лютого журі Національної телекомпанії України (НТУ) зареєструвало 18 заявок, серед яких відібрало 8 найкваліфікованіших претендентів. Серед них Євгенія Власова, Віталій Козловський, Олена Гребенюк, Андрій Данилко, відомий як Вєрка Сердючка, Василь Бондарчук, групи "Авіатор" і "Не Ангели". Пізніше В.Козловський відмовився від участі в конкурсі.

До складу журі ввійшли народний артист України Володимир Гришко, організатор Міжнародного конкурсу "Кришталевий силует" Оксана Новицька, директор творчого об'єднання й розважальних програм НТУ Олена Мозгова й президент НТУ Віталій Докаленко.

У пісенному "Євробаченні" Україна брала участь чотири рази. Найвище досягнення - перемога української співачки Руслани Лижичко 2004 року. //фото "Укрінформ"

Зображення
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Добре що обрали, мені він як артист дуже подобається.

П.С. Може хто натрапив на його безкоштовну музику в інтернеті???
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я коли список інших претендентів читала, то подумала - а чого не Козловський? Доки не дочитала, що він відмовився.
Ну тоді - Сердючка. Єдине - не уявляю що він там може виконувати? Ой гоп-гоп чи не гоп? Ню-ню... її ж ще перекласти потрібно на всім зрозумілу мову міжнаціонального спілкування :roll:
Хоча музика запалює сама по собі І прилипає в голові з першого рефрену і надовго. Але саме таке людям і подобається, кажуть.
Ну що ж - будемо за нього вболівати. Україна як не як! Хоча на його перемогу я не розраховую особливо. Для нас він - Верка-провідниця з безсмертними народними перлами народного спілкування. А для інших він швидше за все буде просто переодягненим у придуркуватий одяг чоловіком.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

З однієї сторони, то після перемоги "Лорді", Сердючка достойний претендент. Тим більш, що цей конкурс не всіма сприймається досить серйозно.
Раніше я дуже захоплювалася Данилком, такий талант! Простий скромний полтавський (здається) хлопець, а придумав щось новеньке, цікаве. Мені подобалось і "СВ-шоу", і як він виступав на естраді (особливо у ролі міліціонера :lol: ), як почав Сердючкою співати, як знімався у перших мюзіклах... Та раптом його понесло, "зазвездился мальчик". Остання ця комедія "Пригоди Вєрки Сердючки" абсолютно нецікава і пісна! Мені здається, він просто перестав "напрягаться", розуміючи, що його імідж вже працює на нього, а не навпаки. Але це ж не так! Глядач постійно потребує чогось новенького, а що одержує - все те саме, а може й гірше!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав: Раніше я дуже захоплювалася Данилком, такий талант! Простий скромний полтавський (здається) хлопець, а придумав щось новеньке, цікаве.
Він все таки -Талант.
Я думаю що на Евробаченні він себе ще покаже!!!
І не гірше ніж по ТВ виступає місцева гумористка Біргіт Штайнеккер.
(вона мені теж подобається) :2thumbs:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Знаєте, щодо таланту Данилка, то сьогодні почала сумніватися як почула його пісню "Зібен, зібен, ай лю-лю". Якщо він з нею поїде на "Євробачення", то це буде вже другий після революції позор перед Європою! До речі, подивитись пісню можна на форумі "Української шари"http://www.share.net.ua/forum/index.php ... 2334&st=60
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Та раптом його понесло, "зазвездился мальчик". Остання ця комедія "Пригоди Вєрки Сердючки" абсолютно нецікава і пісна! Мені здається, він просто перестав "напрягаться", розуміючи, що його імідж вже працює на нього, а не навпаки. Але це ж не так! Глядач постійно потребує чогось новенького, а що одержує - все те саме, а може й гірше!
А мені здається, що його просто купили оптом. Ти не бачила скільки там реклами горілки? На кожному повороті. Ну захотів хтось одну Вєрку ціле кіно дивитися, заплатив йому добре і той в добровільно-примусовому порядку там типу "жартував". А взагалі я чула він вже давненько пробує тієї Вєрки позбутися. Не заробітку який вона йому дає, звичайно.
А я тут його кліпи бачила. Музичні, без слів. Дуже гарна музика і гарно зроблені, хоча і драматичні. :( Він пробує, але вже не в дуже видимому амплуа композитора.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Знаєте, щодо таланту Данилка, то сьогодні почала сумніватися як почула його пісню "Зібен, зібен, ай лю-лю". Якщо він з нею поїде на "Євробачення", то це буде вже другий після революції позор перед Європою! До речі, подивитись пісню можна на форумі "Української шари"http://www.share.net.ua/forum/index.php ... 2334&st=60
Подивилася. Слів там немає як таких. Міг би і під Гоп-гоп чи іншу фольклорну стилізацію.
А якщо отак, то ууууййййооооо :kopfwand:

ЗІ: До речі, мені сподобалося там "Раша гудбай". Можна це потрактувати і як легку під**ку. :eg:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Svitlana писав: Для нас він - Верка-провідниця з безсмертними народними перлами народного спілкування. А для інших він швидше за все буде просто переодягненим у придуркуватий одяг чоловіком.
Оце те, про що я і казала http://obozrevatel.com/news/2007/3/13/160445.htm

14.03.07 17:06 Как элемент свадебных застолий ее/его творчество имеет место быть,кто бы спорил,но! Во-первых,теперишний ее репертуар просто отвратительный,очень сильно отличается от тех песен,которые Данилко писал сам.Во-вторых,он/она артист комедийного жанра и может иметь успех исключительно на постсоветском пространстве,извините,но вряд ли британцы или кто другой сможет по достоинству оценить "гениальную" манеру суржика. Поэтому "жирный трансвестит"- абсолютно нормальная реакция. Думаю,ничего ему не светит.Да,в прошлом году победили неординарные субъекты,но их внешний вид и песня,которую они исполняли,соответсвовали. А в этом году,вот посмотрите,победит традиционный,сильный вокал. И от Украины надо было посылать Гребенюк - ее destino просто бомба.
Но,послали (заметьте,не выбрали!)Сердючку. В компетентность жюри не верит никто и уже давно. Кто считал сколько в финальном конкурсе было птенцов Никитана?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ви, знаєте, як це не плачевно, але він таки з тим Дансингом поїде на Євробачення. :sauer:
Придурки. З одного боку - Україну знов запам"ятають, з іншого боку - чи є чим тішитися - чим саме запам"ятають.
Ну тільки не отой дансинг... мама міа
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А кому сподобався виступ минулорічних переможців цих монстрів "Лордів"? :down: Я була просто вражена, адже були набато кращі претенденти. То може і Сердючка всіх так шокує як оті монстри. :eg:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Знаєте, щодо таланту Данилка, то сьогодні почала сумніватися як почула його пісню "Зібен, зібен, ай лю-лю". Якщо він з нею поїде на "Євробачення", то це буде вже другий після революції позор перед Європою! До речі, подивитись пісню можна на форумі "Української шари"[url]http://www.share.net.ua/forum/index.php ... 2334&st=60[
/url]
Ох Х :oops: Я таку пісню перший раз чую....
Вибачте, але щось з Данилком сталось не те є-є єєєєєєє :irre:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Хтось вчора дивився "Пусть говорят" з Малаховим? Якщо ні, то дуже багато втратили. От тут трохи про це http://news.rin.ru/news/119441/13/.
То виявляється, що Данилко співає не "раша гудбай", а "лаша тунбай" і означає це зовсім інше (типу "взбивай сметену", тобто "танцюй"). Який скандал роздули з цих двох слів!!! Одна баба в студії кричала, мовляв, ти популярний тільки в Росії, а в Україні тебе ніхто не знає. Хвора людина! Мені вже й жалко було того Данилка! Клявся-божився, що ніколи не відхрещувався від Росії. А захищав його не тільки "Лучезарний", а й метр естради Кобзон.
А з іншого боку, один журналіст (чи хто він, не пам"ятаю), назвав Данилка не тільки талановитим актором і композитором, а й чудовим піарщиком. І він правий. Ну не міг Данилко не почути у цих своїх словах "лаша тунбай" ототожнення з "раша гудбай"! Скоріше всього лише прикидається дурником. :headbash:
А щодо пісні - ви знаєте, тако наче дурнувата пісенька, а так в голову влазить! І ходиш, співаєш оте "зібен, зібен". Може й на "Євробаченні" "прокатит"? :ka:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Данилко вперед!! Євробачення і так ніхто всерйоз не сприймає. Про який імідж можна говорити? Перестаньте. Просто чужих клоунів ми не помічаємо. А хоч би і клоуна виставити. Хтось буде думати що всі в нас такі чи що. Дурниці
Квачику-квачику, дай калачика...
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Повідомлення Nastiia »

Бриська писав:Данилко вперед!! Євробачення і так ніхто всерйоз не сприймає. Про який імідж можна говорити? Перестаньте. Просто чужих клоунів ми не помічаємо. А хоч би і клоуна виставити. Хтось буде думати що всі в нас такі чи що. Дурниці
+100
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

[quote="ewa"]Добре що обрали, мені він як артист дуже подобається.

П.С. Може хто натрапив на його безкоштовну музику в інтернеті???[/quote
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Чомусь мені здається, що після цьогорічного конкурсу там поміняють правила. Наприклад: не можна політики, не можна в масках, не можна переодягатись жінками і навпаки...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

сянка писав:Чомусь мені здається, що після цьогорічного конкурсу там поміняють правила. Наприклад: не можна політики, не можна в масках, не можна переодягатись жінками і навпаки...
:lol: :lol: :lol:
Ти справді так вважаєш? Я чомусь гадаю, що ще більше дозволять. Наскільки я знаю то був традиційно конкурс попсової музики, але он в минулому і рокові почали вигравати. Навіть не те що рокові, а хард-рокові (чи метал?? поправте мене, я не дуже розуміюся).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.youtube.com/watch?v=tK-Uit4z0Lg&NR=1

Сердючка мала б шанс, якби з "Гулянкою" поїхала. А ще бажано було б цей відеокліп на сцені влаштувати наживо. :lol:
Передає у деякій мірі наші душевні і гучні святкування
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

Чула цю пісню-це якийсь жах!!!!!!! :abschied:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я увімкнула цю пісню своєму хлопцеві. То він подумав, що я насміхаюся над ним. :twisted: Не повірив, що Україна буде оце представляти хоч куди-небудь, крім програм типу Комеді-Клаб.
А Гулянка... Сказав - можна слухати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.youtube.com/watch?v=DFiaixX6Ngs&NR=1

Оце ставлення Данилка до свого дітиська-дівиська. І пісня дуже гарна і кліп з претензією. Хоча підтекст і залишається сатирично-пародійним.
Бідний Андрюшка, ніяк не може від тої Вєрки відчепитися. І композитором став і поетом і музичні кліпи досить непогані має, а народ требуєть Вєрку! Ну в тексті пісні все сказано.
Навіть подумала, що то просто він спеціально таку дебільну пісню приготував для Євробачення, щоб його просто засвистали і сказали - дістав ти вже з тою Вєркою!
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

а я думаю, що у Сердючки перкрасні шанси. пісня легко запам’ятовується (як кажуть німці, echter Ohrwurm), змушує людей усміхатися і викликає так хороший настрій! а це на Євробаченні - головне!

згадайте минулий рік: хто думав, що страховиська Лорді переможуть? ніхто, але вони таки перемогли.

тому я вже тепер розсилаю лінки на цю пісню своїм друзям-іноземцям, а заразом і розказую, що Вєрка - фіґура для шпасу, а не для того, щоб бути сприйнятою серйозно. і все прекрасно - німці, французи, італійці просто закохуються в образ різкої, трохи вульгарної і нахабнуватої, але в душі дуже доброї 50-ї бабери, що з Радянського Союзу якось так просто перейшла в нову капіталістичну реальність і сірі рейтузи та шерстяний беретик змінила на міхові шубки і футуристичні головні убори з неймовірного кольору і розміру квітами чи блискітками!

і при цьому вона все-одно залишається тією самою радянською "женщіной, каторая пайот", а разом з тим наминає холодець (що не покращує її фігуру) і гасить горілку стаканами. хіба це не те, як більшість наших мам і тіток живуть і сприймають себе і нову реальність? для них головне - щоб було здоров’я, хороший настрій і смачненьке на столі для друзів і родичів, які зайдуть в гості! а все решта - додасться!

так що - голосуйте за Україну самі і агітуйте своїх друзів. :-)
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

oleh_k писав:а я думаю, що у Сердючки перкрасні шанси. пісня легко запам’ятовується (як кажуть німці, echter Ohrwurm), змушує людей усміхатися і викликає так хороший настрій! а це на Євробаченні - головне!
я люблю Верку і пісні (гоп-гоп, гулянка). Але не вважаю, що ота Зібен-Зібен піднімає настрій краще. Он Снігурка давала ланку на "Гоп-гоп" перекладену польською - звучить і дивиться. Могли б її взяти і тоді пішло б на ура і в наших. А це ж ні музики, ні тексту.

Ну, але, як кажуть "ваші слова - та Богу в вуха". Україні ще одне Євробачення (через будь-яку перемогу) не завадить. Голосувати, звичайно будемо з усіх телефонів, що маємо. Але переконувати голосувати за цю пісню інших я просто не можу. :oops:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”