На "Євробачення-2007" від України їде Сердючка

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Svitlana писав:Он Снігурка давала ланку на "Гоп-гоп" перекладену польською - звучить і дивиться. Могли б її взяти і тоді пішло б на ура і в наших. А це ж ні музики, ні тексту.
це не можливо, тому що за правилами Європейського Телевізійного Союзу пісня має бути новою (в ротації не більше кількох місяців)
Svitlana писав:Ну, але, як кажуть "ваші слова - та Богу в вуха". Україні ще одне Євробачення (через будь-яку перемогу) не завадить. Голосувати, звичайно будемо з усіх телефонів, що маємо. Але переконувати голосувати за цю пісню інших я просто не можу. :oops:
а от з цим не погоджуюся: Вєрку любить більшість України, вона представляє власний продукт (а не писаний по закордонах за якимось рецептами успіху на Євробаченні), образ разюче відрізняється від усіх отих змучених сонцем красунь типу Ані Лорак, що лише задком вихляти уміють і навіть якщо мають голос (типу тої ж таки Ані Лорак), то вже такі млосні, що від нарцисичного захоплення самі собою ледь не мліють на сцені.

Руслана - це та ж Вєрка, тільки з карпатським колоритом. але всі Русланами бути не можуть, тому цілком закономірно, що Вєрка поєднує укр. шароварщину і радянською попсою, позитив же у тому, що вона все це настільки бурлескно опрацьовує, що виходить дійсно щось цікаве.

що означає "не можу переконувати"??? ТРЕБА - і все! ти спробуй - пошли не лише лінк на Зібен Зібен, але і на інші пісні, розкажи, що вона собою являє і чому її люди у нас так люблять!

своїх лише телефонів не вистачить, повір - вже переконалися у випадку з Тіною Кароль і Ґринджолами!

патріотами треба залишатися до останнього: раз наші люди обрали Вєерку представляти Україну, значить треба її тут всіляко підтримати
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А-а-а-а.... ну все одно. міг би і щось краще витягти зі своїх чернеток

Я вже проводила експерименти з різними піснями Вєрки. 77-ай-лю-лю пісня примітивна не лише для мене, але і для інших. Нац. колоритом там не дуже попахує. Хіба німецьким? :shock:
Ні, при всій повазі до Данилка - міг би і краще.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

oleh_k писав:а я думаю, що у Сердючки перкрасні шанси. пісня легко запам’ятовується (як кажуть німці, echter Ohrwurm), змушує людей усміхатися і викликає так хороший настрій! а це на Євробаченні - головне!

згадайте минулий рік: хто думав, що страховиська Лорді переможуть? ніхто, але вони таки перемогли.

тому я вже тепер розсилаю лінки на цю пісню своїм друзям-іноземцям, а заразом і розказую, що Вєрка - фіґура для шпасу, а не для того, щоб бути сприйнятою серйозно. і все прекрасно - німці, французи, італійці просто закохуються в образ різкої, трохи вульгарної і нахабнуватої, але в душі дуже доброї 50-ї бабери, що з Радянського Союзу якось так просто перейшла в нову капіталістичну реальність і сірі рейтузи та шерстяний беретик змінила на міхові шубки і футуристичні головні убори з неймовірного кольору і розміру квітами чи блискітками!

і при цьому вона все-одно залишається тією самою радянською "женщіной, каторая пайот", а разом з тим наминає холодець (що не покращує її фігуру) і гасить горілку стаканами. хіба це не те, як більшість наших мам і тіток живуть і сприймають себе і нову реальність? для них головне - щоб було здоров’я, хороший настрій і смачненьке на столі для друзів і родичів, які зайдуть в гості! а все решта - додасться!

так що - голосуйте за Україну самі і агітуйте своїх друзів. :-)
Зображення
Я з тобою +1 Зображення
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

http://www.ndrtv.de/grandprix/news/2007 ... verka.html

протести проти сердючки
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

хтось знає, чи уже є відеокліп на пісню??
Україно, вперед!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

на яку?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

а хтось знає, коли точно це Євробачення буде? Якого числа вмикати телик?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

12.5
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

То вже скоро! Я буду голосувати з 3 телефонів за Україну. 8)
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

oleh_k писав:хтось знає, чи уже є відеокліп на пісню??
http://www.eurovision.tv/content/view/467/282/

тут мав би бути
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

The Finnish public broadcaster YLE is to host the 52nd Eurovision Song Contest at the Helsinki (Hartwall) Arena, not far from the city centre. 42 countries take part. The Semi-Final takes place on 10th May (21:00-23:40 CET), the Final on 12th May (21:00-0:10 CET).

джерело http://www.eurovision.tv/content/view/140/126/
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

ні, це запис виступу на УТ-1, мав бути ще власне і кліп на пісню, його вихід планувався на середину квітня, але я досі нічого не знайшов...
Україно, вперед!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Сидимо вчора вдома в Базелі. Вечір, десь близько десятої. Тепло, вікна відчинені. Проїжджає по вулиці машина, а в ній музика - голосно. Дивна якась, дуже знайома. Прислухалися - Сердючка! Помилитися не могли, навіть уривок фрази долетів "...а у нас гуляночка...". Я на мить подумав, що в мене не всі вдома - настільки несподіванно було.

DISCLAIMER: Сердючку не люблю. Але що поробиш - не можна ігнорувати її феноменальної популярності.
Востаннє редагувалось 29 квітня 2007, 23:07 користувачем _vital_, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

кліп уже бачив - мдаа, "звізданула" наша звізда на всю Європу.

але скандал буде! :-D
Україно, вперед!
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Ну все. Подивилась я кліп. Послухала музику. І ось що я вам скажу. КЛАСНО! Може слова і простенькі, може музика теж простенька ,але ж весело. Так і хочеться посміхнутись. Що не кажіть, а Сердючка створює на сцені невеличке свято. Повірте, вона запам'ятається всім надовго.
І ще, класно, що не вибрали безлику, сіреньку, нецікаву до нудоти Євгенію Власову. Ото її точно б не помітив ніхто.
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

погоджуюся!

саме така музика запам’ятовується, а позитивні емоції - вони всім потрібні!
Україно, вперед!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

Den letzten Refrain von "Frauen regier'n die Welt" wird er in Helsinki als internationales Zugeständnis auf englisch singen. Ach ja, der Grand Prix überhaupt. Natürlich möchte er ihn gewinnen. Er habe sich im Internet schon mal die Votings angesehen, und da liegt ein Beitrag vorne, der ihn total überrascht habe: ein sehr schriller aus der Ukraine. Seine Favoriten sind Belgien, Irland, Holland und auch Israel, mit diesem provokativen Text: "push the button". Aber wenn er schon da hinfahre, komme auch Ehrgeiz auf.

щматок інтервю з представником німеччини :shock:

джерело

http://www.abendblatt.de/daten/2007/05/ ... 2.html?s=2
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Вот тебе и ай-лю-лю!
Грузинка Софо устроила пир, финка Ханна не знает английского, а Сердючка "заразила" всех своей песней.

Нашей Сердючке, улетевшей 6 мая в Хельсинки, финны устроили в аэропорту жаркий прием, после которого украинская участница отправилась знакомиться с достопримечательностями столицы Финляндии. А вчера у Сердючки была первая репетиция. Она прошла с таким успехом, что с уверенностью можно сказать: Сердючка уже одержала свою первую победу на "Евровидении".

Представительница Украины смогла влюбить в себя огромное число зрителей, которые пришли посмотреть, как проводница готовится к конкурсу. Весь зал просто покатывался со смеху, рыдал и танцевал вместе с Веркой. Публика пришла в неописуемый в восторг от серебристого костюма нашей "дивчины", от ее умения с чувством юмора выходить из любой непредвиденной ситуации. К примеру, когда резко оборвалась фонограмма на том моменте, когда наша певица напевала "Зибен, зибен, ай-лю-лю", Верка воскликнула : "Вот тебе и ай- лю-лю! Полный капут! Кина не будет, граждане, электричество кончилось!" Итогом репетиции Верки стало то, что именно песня нашей конкурсантки самая часто распеваемая на территории, прилегающей к Hartwall Areena. А ведь это был только первый контакт Верки с публикой "Евровидения"!
Джерело:
http://kiev.vlasti.net/index.php?Screen=news&id=207278
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://news.mediaport.info/stars/2007/41486.shtml

Появившись в Хельсинки в начале мая, Верка стала национальной героиней Финляндии. Плакатами с ее изображением завешен весь город, фотографиями А. Данилко в гламурных костюмах пестреют полосы ведущих газет, а еще финны не поленились выпустить специальные значки и открытки с изображением «дивы». Тираж презентовали в ведущем гей-баре Хельсинки.

Финские фанаты признали песню «Danzing» хитом года. И, узнав про акцию протеста «Нет Евросердючке!» в Украине, устроили собственный альтернативный марш. Плакаты с Веркой в парадной шапке были подписаны: «Да - Евросердючке!».

Ну порадіємо, що Україна таки знову "перша". Удачі Данилку у його "тяжелом труде". :D
Ще мене думка одна відвідала - може то ми просто "наїлися" Вєркою і знаємо, що він міг би і оригінальнішим бути і веселішим, аніж оте тошнотворне 25-кратне повторення "зібен-зібен". А народ відкрив собі щось новеньке і їм навіть те - на ура. А може просто дешевіють музичні смаки європейського пролетаріату :?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

"Танцен" Сердючки не витримала апаратура
http://tabloid.com.ua/news/2007/5/9/1546.htm


Будем надіятись, що Україна переможе на Євробаченні!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

– После «Раша, гудбай» я очень расстроился, правда. Это не справедливо – я такого не пел, а все настолько нарочито об этом говорят, что начинаешь думать: Боже, может, я действительно с перепугу спел: «Раша, гудбай?!». Мне говорит один человек, не буду говорить, кто это: «Андрей, сижу я и еще 25 до***в с высшим образованием...» – это дословный текст тех, кто услышал «Раша, гудбай». Я отвечаю: «Передайте, пожалуйста, вашим друзьям с высшим образованием, чтобы сходили в аптеку. Там есть очень хорошие гигиенические палочки. Пусть почистят ними уши и еще раз послушают».

Песня «Дансинг» – это не великая поэзия. Это музыка, текст, это бедное слово «лаша тумбай», которое я случайно услышал от кого-то, которое обозначает «взбивай масло», то есть «танцуй». Живи не для того, чтобы танцевать, а танцуй для того, чтобы жить. Это философия Верки Сердючки... Все говорят, что «Евровидение» – это конкурс. Ну, какой это конкурс? Это ярмарка дружбы. Все приезжают, дурачатся... – карнавал. Я с этой звездой на голове, кремлевской. Прикольно! Понимаете, настолько скучно стало жить.

А. Данилко
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

http://www.esctoday.com/news/read/8623


esctoday.com interviewed several fans and journalists around the press centre today asking who they think will win the Eurovision Song COntest. The majority of answers were 'Sweden', 'Latvia', 'Serbia' and 'I'm afraid, Ukraine'.

There is an increasing feeling that the Eurovision Song Contest will be returning to Kyiv in 2008 with many predicting that Verka Serduchka will win the competition... not one fan was happy about the prospect.

The 'circus' atmosphere has surrounded the performer since the Ukrainian delegation arrived at the Eurovision Song Contest, with Verka attracting by far the most attention from the camera crews at the opening party on Monday night. She has refused to conduct any more interviews and is acting like a diva winner in waiting.

Will the 2007 Eurovision Song Contest belong to Verka? In just over 3 days, we will know the answer, but Ukraine is certainly becoming one of the most talked about entrants of the year, and is one of the most memorable performances in a very long show. With 29 songs competing in tomorrow's semi final and 23 songs competing against Verka in the final, will the memorability carry the crown back to Kyiv?
Востаннє редагувалось 10 травня 2007, 11:35 користувачем oleh_k, всього редагувалось 1 раз.
Україно, вперед!
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

http://www.esctoday.com/news/read/8601

t's official: Verka fever has hit Helsinki. Fans went crazy for Ukraine's performance in Hartwall this afternoon as glitter took over the arena.

One group of fans wrapped themselves in baking foil to dance along with Verka. Another group in the audience whooped and screamed after every one of Verka's crazy performances. At last night's welcome party, Verka was practically mobbed as she made her entrance, and as such she wins the competition for the most attention ever.

She might also win the competition for catchiest entry ever, too, as most of the audience were singing along to that frustratingly catchy refrain at some point or other. A real Ohrwurm, to use the German phrase for a real 'sticky' song.

Disco balls and madly flashing lights complement the glitter fest on stage as Verka bounces, spins and runs to the claps of a totally frenzied crowd. If the reaction is this big now, the roof may literally be blown off the house on Saturday.

Press conference

Verka started the press conference with a special announcement about her mother by telling they had been at a party yesterday and they were touched, especially her mother. They believe it had been the Germans. Today they will go to two parties and that's why they asked for a short press conference.

Verka said a lot of countries have started copying her act, e.g running on stage. She was asked what would she say if she won the Eurovision Song Contest to the other countries. "Sorry!" Verka stated. She added that for her it's not a press conference but an event to get to know the journalists.

Talking about her entry, Verka said she had chosen the language of the song due to her childhood - she had had very good grades in German. She also exchanged letters with a German boy who sent her stickers during the Soviet era. But their friendship almost ended when he asked her to send a picture of her house. It got her angry because she lived in a barrel back then. But she wanted to continue communicating, so she sent a picture of a museum. And that is why her German is still good.

Just after having a short argument with her mother she presented a Finnish version of her song. "Sieben, sieben, einz, zwei, hard rock hallelujah!" she sang with a rockish voice. She ended the press conference by explaining her saying 'ruchki, ruchki' means asking people to clap along with her. Furthermore, he gave a DVD to one of the organisers and asked for a return present.

The press conference was attended by far the most journalists and delegation members during this Eurovision Song Contest here in Helsinki. Due to that she was flooded by people wanting an autograph from her.
Україно, вперед!
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

ПІДСУМОВУЮЧИ:

Вірку треба підтримати, сподіваюся, що Швейцарія - на відміну він Євробачення 2004, коли перемогла Руслана - дасть хоч декілька пунктів.

і сподіваюся, українці в Швейцарії активно заґітують швейцарців, бо самим вам не витягнути голосування...
Україно, вперед!
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”