"Чудотворний" Український президент

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
andriy
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 02 квітня 2007, 15:01
Звідки: Lviv & ZH

"Чудотворний" Український президент

Повідомлення andriy »

Цим, я хотів би спровокувати дискусю про те, що в Україні після останніх парламентських виборів щораз з"являються небезпечні тенденції возведення президента Ющенка до рангу "месії" (яким, на мою думку, він не є, тобто зовсім не є). Простою мовою, виглядає так, що Ющ дуже полюбляє "дуполизство". Було багато прикладів, але цей, як на мене, найприкольніший:

Украинские врачи побеждают рак

На Украине зафиксировано снижение смертности от онкологических заболеваний. Об этом свидетельствуют официальные статистические данные, приведенные Главным онкологом Минздрава Игорем Щепотиным во время Всеукраинского совещания главных областных специалистов-онкологов.

По словам Щепотина, достижение такого результата стало возможным благодаря тому, что "Президент Украины взял эту проблему под свой личный контроль, подписана Парижская Хартия, правительство приняло новую программу "Онкология".

(http://www.intermedia.org.ua/news/10749/)
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Re: "Чудотворний" Український президент

Повідомлення Stephan »

andriy
з"являються небезпечні тенденції возведення президента Ющенка до рангу "месії" (яким, на мою думку, він не є, тобто зовсім не є). Простою мовою, виглядає так, що Ющ дуже полюбляє "дуполизство". Було багато прикладів, але цей, як на мене, найприкольніший:
Украинские врачи побеждают рак
Вибачте, я так і не зрозумів -
1. Ющенко взяв "под свой личный контроль, подписана Парижская Хартия", чі не взяв?
2. Чи є "снижение смертности от онкологических заболеваний" , чи нема?
3. Вам не сподобалися ці два факти, чи Вам не сподобалося те, що є інформація про ці два факти?
Якось буде!
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Повідомлення Alpen »

Cтепане не звертайте уваги - це звичайна провокацiя одного Барбоса...
andriy
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 02 квітня 2007, 15:01
Звідки: Lviv & ZH

Повідомлення andriy »

Alpen писав:Cтепане не звертайте уваги - це звичайна провокацiя одного Барбоса...
Ні, це не звичайна провокація. Це провокація дискусії. А неподобається мені те, що політику і політиків приплітають до такої далекої від неї галузі як медицина. Подумайте самі, от президент взяв під свій контроль..., і зменшилась онкологічна захворюваність. Для мене, наголошую суб"єктивно, це абсурд.

Якщо так буде продовжуватись, то скоро діти дякуватимуть президенту за те, що сонце сходить і заходить. І мова тут зовсім не про якості Ющенка як президента (є як плюси так і мінуси), а про противну тенденцію...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я ж прочитала на свій лад щось приблизно таке:

Ющенко нарешті особисто пішов подивитися, що робиться в галузі охорони здоров"я, підписав пару папірців, можливо, виділив якісь кошти і людей більш вчасно почали діагностувати і виліковувати таки виліковний рак (на ранніх стадіях). Відповідно - смертність знизилася.

А взагалі, відповідно до статистики (світової) - люди помирають зараз від раку менше з різних причин, серед і те, що краща діагностика дає можливість виліковувати рак на ранніх стадіях практично стовідсотково.
Перекладаючи це все на мову новини виходить, що деякі вливання до бюджету мінохорони здоров"я і контроль над їх цільовим використанням могли реально вплинути на цифри смертності від раку. Саме смертності і саме від раку. Який стан інших захворювань, приміром туберкульозного лікування чи сніду, ми можемо тільки здогадуватися. Не виключено, що вони здали набагато через те, що різні дуполизи захотіли вислужитися перед тим самим президентом і кинулися коштами інших перевиконувати планку (це, до речі, могло бути зроблено і елементарним встановленням діагнозу).
Думаю, що проблема не в президентові, а в менталітеті тих, що мають владу.
А ще я не зовсім зрозуміла, чого саме Ющ дуполиз. Кому? Для чого? Лизати дупу народу, щоб його ще раз перевибрали - то здається, логічно і позитивно навіть в такому вислові. Аби побільше такими справами дуполизними займався
:lol:
andriy
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 02 квітня 2007, 15:01
Звідки: Lviv & ZH

Повідомлення andriy »

Світлано, вибач, але ти зрозуміла все до навпаки: в тім то і проблема, що не президент, вибач за слово, лиже дупу, а вся чиновниька братія йому. Ось, наприклад, Єхануров, заробив собі на тій справі посаду міністра оборони (І я мовчу про те який він фахівець в цій галузі, і як Ющ повівся з Гриценком).

Якщо уважно прослідкувати, то кидається ввічі, що сьогодні майже жоден виступ, наприклад міністра, не відбувається без подяки президенту за "турботу" чи "особистий контроль". Хоча, згідно нової редакціїї конституції, президент відповідає за оборону, зовнішню політику, а також є гарантом конституційних прав Українських громадян. І все, крапка. А насправді, президент, маючи з десяток вірних депутатів, і тим самим маєчи змогу постійно тримати теперішній уряд у підвішеному стані з загрозою відставки і переформатуванням коаліції у широку, діє абсолютно неконституційно грубо втручаючись в діяльність уряду та роздаючи вказівки міністрам.

І така поведінка президента породжує відповідну поведінку "дуполизства" чиновників, які зрозуміло хочуть зберегти свої посади, а то й вище піднятися.

А стосовно Твого зауваження про те, як ти розумієш виступ лікаря-онколога, то я згідний з Тобою - здогадуюсь, він саме це мав на увазі. Але це ми з Тобою здогадуємось, тобто намагаємось читати між рядків. А чому б так прямо і не сказати?
andriy
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 02 квітня 2007, 15:01
Звідки: Lviv & ZH

Повідомлення andriy »

Svitlana писав:Я ж прочитала на свій лад щось приблизно таке:

Ющенко нарешті особисто пішов подивитися, що робиться в галузі охорони здоров"я, підписав пару папірців, ...
:lol:
Див. мій пост вище, а за яким правом він це робив?
Svitlana писав: можливо, виділив якісь кошти ...
:lol:
А звідки в президента кошти? В уряду та мінфіну так, є бюджетні кошти, а звідки в президента?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну.... не можу не погодитися. Це тверді істини.
Президент не має коштів і не може щось робити. Але за нашою давньою традицією всі дивляться президенту до рота і бояться втратити корито, тобто пост. А відтак президент має 2 варіанти: повести себе традиційно (авторитарно) і таким чином змусити когось щось зробити або дати всім волю діяти в межах своїх компетенцій і сидіти і чекати доки все не порозкрадають і скажуть, що президент винен (як на мене то він до цього часу цим тільки і займався). Бо інакше в нас не буде. Ще поки що не буде.
До речі, в нашій ментальності міцно сидить принцим "я начальник - ти дурак, ти начальник - я дурак". На цьому тримається все - від якогось касира в супермаркеті, що гавкає до клієнта, до найсубкультурніших і найпродвинутіших молодіжних форумів в інтернеті, що мали б таки щось інше проявляти. Останні без правил (чим більше - тим солідніше чи що?) просто не бувають. На відміну від всіх відвіданих мною іноземних форумів, де правил просто не існує в нашому розумінні. А наше ставлення до начальства? Навіть тут за кордоном. Може по собі суджу, але то так - панібратства з начальством я чогось не могла собі дозволити, навіть коли то було доречно. Такі ж точно проблеми і в наших менш совкових сусідів чехів спостерігала.
Отож, доки в нашій підсвідомості ще сидить культ особи чи культ начальства - справжньої демократії ще годі чекати. І результатів такого підходу також.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

А при цьому всьому Ющенко може і не здогадуватись, що він повпливав на зменшення рівня захворюваності раком і можливо поняття зеленого не має, що його ім'я так нахабно використовують.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”