Подорожі з Hofer!

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Подорожі з Hofer!

Повідомлення natalotschka »

Чоловік якось був в Австрії і привіз проспект "Reisen zu Hofer Preisen". Там рекламують, де краще і дешевше (на їхню думку) відпочити. І є там подорож по Україні: Одеса-Севастополь-Ялта-Дніпро-Дельта-Київ. Внизу маленькими буквами після всього проспекту стоїть Hinweis:(цитую)"das Aussenministerium macht auf das erhöhte Sicherheitsrisiko in der Ukraine aufmerksam". Мені просто цікаво, що це за такі "ризики" відбуваються в Україні? І чому туди небезпечно їхати? Саме цікаве, що в іншому проспекті стоїть реклама катаняя на лижах на Північному Кавказі в Росії, і там ніяких "гінвайзів" нема. Сміх та й годі!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Австрія взагалі країна дивна. :lol: Особливо, якщо швейцарців послухати.
А на сайті "МІДу" Швейцарії проте стоїть, що Україна цілком безпечна країна. Там Польща числиться як "особливо небезпечна для подорожей автомобілем".

Не знаю чому Україна небезпечна у них. По собі знаю, що Київ безпечніший за світові столиці типу Лондона, Амстердама, Парижа.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Австрія взагалі країна дивна. :lol: Особливо, якщо швейцарців послухати.
А на сайті "МІДу" Швейцарії проте стоїть, що Україна цілком безпечна країна. Там Польща числиться як "особливо небезпечна для подорожей автомобілем".

Не знаю чому Україна небезпечна у них. По собі знаю, що Київ безпечніший за світові столиці типу Лондона, Амстердама, Парижа.
Може дійсно Австріяки дивні.
Я коли їхала з України поїздом через Відень,
то контролерові кажу, що я транзитом. Зразу буду робити пересадку на Цюріх. Він каже: "Я надіюсь".
Наче мені дуже цікаво сидіти на вокзалі у Відні.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

може він просто не вірив, що впізнаєш вокзал Відня? або не вірив, що не проспиш? :group3g:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:може він просто не вірив, що впізнаєш вокзал Відня? або не вірив, що не проспиш? :group3g:
Та ні, у мене ж оцей документ з буквою Б. Я іноді шуткую: " На вольное поселение".
То він його і з ліва і справа повертає. Закон про транзит тільки 2 неділі як вийшов. Я думаю може ще не знає, і говорю, що я транзитом через Австрію.( бо по закону я маю право тільки 5 днів без візи). А якщо не транзит, то треба віза. Ото мій чоловік плювався на закон :kotz:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так, почекай, можна значить так будь-кому говорити "транзитом".
А то чула, що безвиїзно сидить народ з пермітом Б.
Якщо ж транзитним можна, то можна ж на день поїхати - усі проблеми вирішені. До 5 днів транзитом - це ж лафа. Народу ж в основному чому візи потрібні? Затоварюватися у дешевших країнах, подивитися трошки світу на вихідних...

Наталці може також таким макаром потрібно вгості до родичів їздити? Кажеш, транзитом, на Україну і вперед. Через тиждень - назад.
Як перевірять?
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”