"Процвітання" України за Януковича

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Ivanna

"Процвітання" України за Януковича

Повідомлення Ivanna »

В Україні негативне сальдо зовнішньої торгівлі склало $6,7 млрд

У 2006 році імпорт товарів перевищив експорт на 6 666,8 млн доларів, повідомив Державний комітет статистики.

Протягом 2006 року сальдо торгівлі товарами погіршилося на 4 758,9 млн доларів у порівнянні з 2005 роком (2005 рік негативне - 1 907,9 млн доларів).

Експорт товарів у 2006 склав 38 367,7 млн доларів, збільшившись на 12,1% у порівнянні з 2005 роком.

Імпорт товарів склав 45 034,5 млн доларів, збільшившись на 24,6%.

Як повідомлялося раніше, у січні-листопаді імпорт товарів перевищив експорт на 5 222,9 млн. доларів.

За 2005 рік сальдо торгівлі товарами погіршилося на 5 523,6 млн доларів у порівнянні з 2004 роком з 3 669,3 млн доларів до негативного - 1854,3 млн доларів.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А чого очікувалось? "Погіршення" - це наш девіз! Після революції ще на щось надіялись, у щось вірили. І що зробили з нашою вірою і надіями - задавили, розтоптали, і все повернули "на круги свои". Соромно за державу... :oops:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:А чого очікувалось? "Погіршення" - це наш девіз! Після революції ще на щось надіялись, у щось вірили. І що зробили з нашою вірою і надіями - задавили, розтоптали, і все повернули "на круги свои". Соромно за державу... :oops:
Вчора на 5 каналі показували.
Ющенко з Юлею знову підписали угоду про співпрацю.
Будем чекати покращання
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ой, якщо чесно, я не вірю, що при Януковичі щось стане краще. І ці цифри - так само не сенсація. Якщо піти на сайт кабінету міністрів і продивитися статистику, то можна чітко побачити "досягнення" Януковича і при його попередньому прем"єрстві. Точнісінько та сама картина.
Юлі я також не особливо вірю, хоча у тандемі з Ющенком може щось і зможуть. Ющенко не дасть їй відкрито мухлювати. Просто тому, що через власні принципи не переступить. Ющенка особисто я не знаю, але знаю добре не одну людину, що в той чи інший час на нього працювала. І всі, без винятку, кажуть про його принципову чесність і чистих намірах. Тим людям не вірити я не маю причини. Бо знала їх добре. До речі про нього вперше я дізналася від подруги, яка на нього працювала, коли він ще був практично ніким і ніхто не писав про нього в газетах. Вже тоді мені подумалося - добре було б, щоб така людина як він колись став президентом. Вона просто розказувала про босса і все (чи часто люди захоплюються начальниками своїми?).
А знаю також друга Волкова, так той сам казав: "Як друг - суперкомпанійська людина! Але якщо чесно казати, то народ він вважає просто бидлом і для простих людей він ніколи нічого робити не буде." Так само про Кучму знаю і про його паті і які подарунки йому дарували (не подаруєш - пропадеш зі своїм бізнесом). Мамо дорога! Таких тільки :hangman:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Янукович неначе вже втрачає владу.
Але сьогодні я новини не бачила, то не знаю що вирішили у Верховній.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

http://rpl.net.ua/2007/02/12/12_02_07.html

Я багато чула, читала
але щоб таке?????
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав: Ющенко не дасть їй відкрито мухлювати. Просто тому, що через власні принципи не переступить. Ющенка особисто я не знаю, але знаю добре не одну людину, що в той чи інший час на нього працювала. І всі, без винятку, кажуть про його принципову чесність і чистих намірах.
Знаєте, а я думаю, що чесність і чисті наміри, ще треба вміти відстоювати. Президент повинен бути рішучим і твердим у своїх намірах! Він повинен бути особистістю, а не вирішувати ВСЕ дипломатично. Може й людина він хороша, але не досить тверда у рішеннях. Мені не особо імпонує Путін, але дещому наш президент міг би у нього повчитися!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так то воно так. Але і ще раз отруєним бути там (цього разу як треба) не багато треба. От і виходить так певно. А взагалі я ще до однієї думки схиляюся. Той майдан би допоміг більше, якби відбувся на пару років пізніше. Більше старих би повмирало (або би повпольовували один одного :lцl: ), а молодими силами, хоч би і студентами, тоді би крісла обновили. Але тоді вже їх переважну більшість, а ту меншіть можна було б наглядно :banned: , щоб інші боялися, кому ще би руки свербіли батьківський досвід переймати. А не так - всіх повиганяли, а набирати - нема з кого, бо або шмаркачі з Пори, або найкраще з найгіршого, що полишалися. І ті гнилими всередині виявилися.
А Путін, мені здається, не такий вже і міцний горішок. Школа у нього була хороша - звідти і манер роботи набрався відповідних. Як і Янукович своїх ( :aufsmaul: ) у своїх "інститутах" життя.
Не садив би (або ліквідовував) Путін всіх підряд, то вже би давно не сидів би у своєму кріслі.
Кучма от не дотягнув до нього (напевно КГБ-стської виправки забракло) - не закрив 5 канал вчасно та опозицію для показухи демократії тримав. А воно он як вийшло тоді у 2004 з тою опозицією і особливо 5 каналом.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: Той майдан би допоміг більше, якби відбувся на пару років пізніше. Більше старих би повмирало (або би повпольовували один одного :lцl: ), а молодими силами, хоч би і студентами, тоді би крісла обновили. Але тоді вже їх переважну більшість, а ту меншіть можна було б наглядно :banned: , щоб інші боялися, кому ще би руки свербіли батьківський досвід переймати. А не так - всіх повиганяли, а набирати - нема з кого, бо або шмаркачі з Пори, або найкраще з найгіршого, що полишалися. І ті гнилими всередині виявилися.
.
Я думаю Майдан ще буде.
Більш продуманій і сільніший.
Я хлопці з ПОРИ мені подобаються.
Хоч і молоді але розумні, інтелігентні.
Історія всеодно свій відрахунок почала.
Гниль вже відсіюється ( не так швидко як нам би хотілось)
Але всеж- таки.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ой, дівчата, не знаю, не знаю. Був уже Майдан, люди на щось надіялися і що отримали? Всі ці політики їх просто, вибачте, "поимели". Ну дуже вже багато розчарувань ми отримали, від Ющенка - в першу чергу. "Бандити сидітимуть в тюрмах" - та хто тебе за язика тягнув? Хтось чогось переплутав прем"єрське крісло з тюремною камерою. А все таки Путін правильно робить, що всіх саджає, треба інколи і показувати, хто в домі хазяїн. А ми все "дипломатично" та "по-дружньому", тошнить вже. :kotz: Не вірю я вже ні в кого і ні в що.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

За бандитів у тюрмах - згідна. Не кажи того, у чому не впевнений. Я думаю він прекрасно знав, що сам нічого зробити не зможе. Не з вулиці ж прийшов. Єдине, що може його виправдати у якісь мірі (але не позбавить відповідальності все одно!) це те, що занадто понадіявся на своє оточення, так званих "любих друзів".
Я навіть вірю, що той самий Порошенко та інші свято вірили у свою чесність і дійсно хотіли щось благородне зробити у дні революції. Але як тільки пристрасті вщухли, корита були виставлені в рядочок.... основні інстинкти взяли своє.
Так само як і Юля. Поки вона не при ділі - свята. І злодій може клястися, що чесний, поки нагода не підвернеться. І так воно і буде - який же він крадій, як не краде? Хоч суть його чесності в тому - що не має можливості. Це як хвороба залежності. Так от її смутне минуле мені чомусь постійно нагадує приказку про те, що не буває диму без вогню. Не вірю їй і все. Могла б принаймні послідовнішою бути у словах і на ділі. І хоча б на пресу скромніше одягатися, якщо у неї лише чесно задекларовані доходи. Бо, думаю, кожна з нас проходила повз Луї Вуіттон на Бангофштрассе і бачила ціни. Дуже легко запідозрити, що зі своїх "чесно зароблених" вона не одягається.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Але! Як би там не було. Що б там цифри у статистиці не говорили. А як в Україну приїдеш і довкола розглянешся - народ гірше жити не став. Навпаки - гроші тратяться все більші. Особливо, якщо пам"ять хороша і з основами арифметики знайомі.
В останню свою поїздку на саме українське Різдво (5 січня! п"ятниця!!) я квиток на поїзд наперед не замовила. Вирішила на "авось" понадіятися. В аеропорту відразу ж підійшла до каси з/д взяти квиток. Купе розпродані всі на всі поїзди (штук 10 разом з додатковими). СВ розпродані всі на зручні вечірні рейси! На зручні вечірні рейси залишився.... один плацкарт. Ось мені він і дістався. І тут приємна новина - нижнє місце!!!! (у п"ятницю ввечері? та ще й під Різдво?!!)
Якщо хтось їздив часто поїздами років 10 назад, то знають, що плацкарт завжди розходився першим, а купе завжди залишалося (тоді на мій поїзд квитки коштували 19 грн.-плацкарт і 23-25 грн.-купе). Хоча купейних вагонів тоді було набагато менше. Стандартний номер ресторану був тоді 9 (до нього плацкарт, після нього - купе). Отож 8 вагонів плацкарт і 4-5 вагонів купе (важливе співвідношення). Різниця, нагадаю, 4-5 грн! або десь приблизно 1/5 вартості плацкарта.
Коли я розповідала, про вільні нижні місця плацкарти у переддень Різдва, то чула від усіх лише одне - різниця невелика зараз, то нащо в тому плацкарті мучитися?
І далі знову арифметика. Зараз на той самий маршрут плацкарт-40 грн, купе -65. Різниця 25 грн. або - 1/2 вартості плацкарта!
Це я дуже грубо беру, але навіть з великою похибкою видно, що різниця зараз набагато більша, ніж раніше.
Але і це ще не все: співвідношення кількості вагонів плацкарта і купе помінялися діаметрально. До того ж - плацкарт, у якому я їхала був причіплений додатково. Всього на поїзд їх було 3 вагони. А всього вагонів десь 18 (купе і СВ). Ну і якщо згадати усім відому аксіому про те, що попит породжує пропозицію, то виходить, що не так вже і скрутно живе народ.
А подивимося ще на одяг, який на розпродажі лише в деяких магазинах сягає 50%, в одиницях до 70% і лише в тих одиницях ціни можна співвіднести з європейськими. Я, особисто, нічого не захотіла купувати там. Дорого мені було. Особливо як для розпродажу.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Але! Як би там не було. Що б там цифри у статистиці не говорили. А як в Україну приїдеш і довкола розглянешся - народ гірше жити не став. Навпаки - гроші тратяться все більші.
Якщо хтось їздив часто поїздами років 10 назад, то знають, що плацкарт завжди розходився першим, а купе завжди залишалося (тоді на мій поїзд квитки коштували 19 грн.-плацкарт і 23-25 грн.-купе). Хоча купейних вагонів тоді було набагато менше. Стандартний номер ресторану був тоді 9 (до нього плацкарт, після нього - купе). Отож 8 вагонів плацкарт і 4-5 вагонів купе (важливе співвідношення). Різниця, нагадаю, 4-5 грн! .
Це правда!!!
Я була вересні, то теж бачила як тратять українці свої гроші :roll:
Про себе відмітила, що я вже привикаю тут , адаптуюсь. Хоч сміюсь я інколи з себе.
Знайшла мені моя подруга дешеву квартиру в Киеві (на 2 неділі).
А я почала їй говорити: Далеко від центру, довго на маршрутці їхать,
багато людей в час "пік".
Дивлюсь їй в очі і (читаю, що вона думає про мене).
Тут я розсміялась і вона теж
:lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

а дешева - це скільки було? звичайно, це було через знайомих, так?

До речі, єдині ціни, що вже тримаютья років з 6 - квартири для іноземців. Як тоді можна було за 30-40 долл. зняти 1 кімн - так і тепер.
Незначне подорожчання є, але і квартири постійно підремонтовують, якісь додаткові вигоди встановлюють...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:Але! Як би там не було. Що б там цифри у статистиці не говорили. А як в Україну приїдеш і довкола розглянешся - народ гірше жити не став. Навпаки - гроші тратяться все більші. Особливо, якщо пам"ять хороша і з основами арифметики знайомі.
Молоді люди може й живуть краще і ті, які ще мають здоровя і сили працювати.
Я ще й до Майдану в Київі мала хорошу роботу, знайшла сама без ніяких звязків. Але ж були і негативні сторони в цій роботі: ненормований робочий день, відпустка максимально один тиждень в рік ( і то треба випрошувати), про декретну відпустку і мови не може бути, зразу звільнення.

А як живеться пенсіонерам в Україні? Пробачте, як можна прожити за 50-60 евро пенсії в місяць? Ціну ростуть як скажені кожен день. У моєї мами трудовий стаж 35 років, для пенсій потрібно мінімум 25. Так от їй за ці 10 років більше мінімального стажу платять аж 10 гривень в місяць!!!!!!!!!!! Пропрацювала все життя керівником на заводі, працавала без відпусток, брала тільки пару днів в рік відпустки, щоб відвезти мене на канікули до бабусі. І от така подяка на старості літ від держави.

Про добробут держави судять по тому, як живеться старим людям, інвалідам і соціально незахищеним людям, чи доступна кожному медицина і в якому стані вона взагалі. Молоді люди, які не лениві і в яких є голова на плечах, себе необхідним зажди можуть забезпечити. А от як на старих людей в Україні подивишся, просто серце на куски розривається. Особливо якщо зрівняти, як тут в Німеччині чи в Швейцарії пенсіонери в золоті і на Мерсах їздять та ходять по ресторанах.

Я коли тут в Німеччині німцям кажу, що середня пенсія в Україні 60 Евро, вони питають:
" В день 60 Евро :schockiert: ?"
Востаннє редагувалось 15 лютого 2007, 17:51 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:а дешева - це скільки було? звичайно, це було через знайомих, так?

До речі, єдині ціни, що вже тримаютья років з 6 - квартири для іноземців. Як тоді можна було за 30-40 долл. зняти 1 кімн - так і тепер.
Незначне подорожчання є, але і квартири постійно підремонтовують, якісь додаткові вигоди встановлюють...
100 гр. але тільки тому що я знайома
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А в мене батько лише як на пенсію вийшов - машину купив (новеньку). :mrgreen:
Правда, купив він Славуту і купив він її в кредит, крім того - працює на повну ставку. То я добре насміялася, коли сказали мені: "Та от - купили машину... А що? Як задарма... Платимо тільки з пенсії"
Ага, задарма... :D Просто у них відразу сімейний дохід на сотні гривень збільшився - не знали що робити з ними. Вирішили мрію життя здійснити.
То так їм і вийшло - живуть на зарплату, як і раніше, а з батькової пенсії скупльовують екстра. Виплатили машину, поміняли вікна у будинку на метало-пластикові, тепер хочуть посудомийної машини.
Як би там не було, але і бабуся моя усіх онуків (8 шт + 2 правнуків) обдарувала 50-сятками (грн) на Різдво, чого не робила вже останніх років 15 певно. Мені теж дала (а ще 2 роки тому останній раз - плакала, коли я декілька її пенсій їй лишала на прожиття). Відмовлятися я просто була не в змозі - вона ж така горда була! І гроші, приготовані для неї, також вирішила не давати. Лише подарунки.
Ми потім з мамою говорили про це і вона каже: Ну трошки легше стало, платять завжди пенсію... А жити вона звикла як і раніше, ні на що не тратить, крім хліба, то і назбирала. Вона собі так і буде всього шкодувати - то вже не переробиш людину. А їй же теж хочеться вам щось дати. Качок-курей-закруток ви не хочете... Я і сама б вам хотіла щось дати, то ти брати не хочеш, а думаєш мені приємно? Складається таке враження, що нічого від мене не хочеш.
Дуже складна ситуація. З одного боку - як можна рівняти її зарплату з моєю? А з іншого боку - вона права - до чого тут гроші у стосунках?
Хочеться ж просто щось дати, подарувати, допомогти...
Але все одно - родичі у мене були простими селянами і робочими, але жити останнім часом все одно стали краще. Не легше, але краще.
І я з того тільки тішуся. Може я просто оптимістка і бачу лише хороше довкола. Але з усієї сили намагаюся бути об"єктивною.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Та ні, таки дійсно краще.
Я як згадаю на Чернігівщину як до батьків приїзджала, то світло весь час ввечері відключали. А в Київ мій батько приїздив, то казав: " як же так, в нас єкономлять, а тут і вдень горить??
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж памятаю ще купони, і як з пачкою цих купонів треба було стояти 3 години в черзі за хлібом і потім ще його і не завжди хватало.

Рівень життя в Україні з того часу піднявся. Мене подобається, що хоч допомогу при народженні дитини підняли. Але багато людей ще й зараз, хто має хоч яку можливість, виїзжають за кордон з України. Чи на заробітки чи на все життя.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

В Україні є певний "азарт" до життя і певні умови до такої життєвої рулетки. Там можна дуже швидко піднятися і фінансово, і соціально. Якщо підфортить. МОжна і без освіти, можна і без стартового капіталу. Можна багато чого там зробити. От стабільності немає. Як піднявся - так можна і опуститися і проїсти все зароблене, як прийде хвороба. Немає гарантій ні на чорний день, ні на старість. і не знаєш, що тебе завтра чекає. Не можна не лише щось спланувати на роки, але і на рік. Он у мене подружка каже, що вже замучилася щось шукати. Або квартиру, або роботу. Бо щопівроку ціни на квартири (зйомні) піднімаються. Або плати більше, або забирайся. То каже - одного разу погоджуся платити - шукаю роботу, щоб більше платили (що цікаво - вічно знаходить відносно швидко). А якщо ні - щукаю квартиру. Але подалі, погірше, подешевше. Вже каже і переїжджати втомилася і роботу міняти втомилася. Також подумує за кордон виїжджати. І як її не зрозуміти? Поки молоді - то ще воно якось і нічого, а як хочеться гніздечко вити, то і стабільності якоїсь хочеться. А про старість і говорити нема чого. На своїй шкірі вивчили що таке інфляція.
А тут усім відомі правила гри: не маєш хорошої освіти, не будеш мати доброго заробітку. Все прогнозовано, усе розплановано, усе надійно. Звідси, напевно, і здається декому, що нуднувато, що немає драйву.
А там, зате, одні крайнощі. Гулять - так гулять, стрелять - так стрелять.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://pravda.com.ua/news/2007/3/14/55683.htm

Знаю одну товаришку, яка видавала гроші породілям та молодим мамам. У них ніколи не було затримки та проблем з грошима, так само як і черг у них не було та складної процедури консультацій (документи залишилися, наскільки я розумію ті самі) при набагато меншій кількості працівників. Як тільки вирішили передати виплату цих грошей в іншу установу - почалися в людей ходіння по муках. Після такого дуже важко повірити у те, що кабмін займається дійсно покращенням життя, а не його погіршенням.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:http://pravda.com.ua/news/2007/3/14/55683.htm
Після такого дуже важко повірити у те, що кабмін займається дійсно покращенням життя, а не його погіршенням.
Летіла я через півміста, як авіаносець. До закінчення прийому залишалося пару годин.

І це таки правда, просто зараз трохи забулось.....
А тоді так ганяючи за справками я була худенька..... Ото тренінгггг...... був.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Гадаю і наступна інформація стосується даної теми. Якщо знову повернеться цензура - що ж далі?!!

http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/22/56132.htm
http://ua.pravda.com.ua/news/2007/3/20/56008.htm
http://www.unian.net/ukr/news/news-189198.html

У вівторок вранці не вийшов в ефір запланований раніше повтор програми "Толока", знятий у прямому ефірі у понеділок ввечері за участі лідерів опозиції.
... Більше того, автора повідомили про те, що програма "Толока" взагалі закривається.
"Толока" - це єдине політичне шоу у прямому ефірі на Першому національному. Програма виходить вже рік, однак, за словами автора, жодного тиску до останнього дня не було. Вчора програма вийшла в ефір за участі лідерів опозиції Юлії Тимошенко та В'ячеслава Кириленка.
Саме з цим автор пов'язує закриття програми: "Очевидно, наступають нелегкі часи для свободи слова в Україні" - заявив Віктор Павлюк.

----------------------------------

Журналісти констатують повернення цензури у вітчизняні масмедіа в новому обличчі: замість "темників" їм доводиться боротися із судовими позовами.
Так, редактор впливового українського видання повідомив "Делу", що за останні півроку кількість позовів від представників держави надзвичайно зросла.
"Навіть при Кучмі такого не було", — говорить співрозмовник.
Видання відзначає, що приводом для розмов про цензуру став інцидент із шоу "Толока" на Першому національному телеканалі.
.....
На думку екс-шефа-редактора "5 каналу" Романа Скрипіна, подібних ознак бажання влади впливати на ЗМІ сьогодні багато.
"Чого варті слова Мороза про те, що російські канали нібито "захищають" державну позицію", — говорить він.
Скрипін упевнений, що нині спостерігається небезпечна тенденція — страх перед журналістами з незалежною позицією.
...
Після того як на НТН (за деякими заявами) з'явилися "темники", деякі кореспонденти і ведучі перейшли на "1+1".
Також частина журналістів пішла з телеканалу "Інтер". Інцидент із депутатом Калашниковим, що так і не був належним чином покараний за те, що розбив камеру оператора СТБ, також є свідченням тиску на пресу.
Слід зазначити, що останнім часом "Українська правда" одержала п'ять позовів від спікера Олександра Мороза.
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я щось наркоманський прикол не дуже просікла. А так - подібно манеру мовлення спародіювали. Про Шуфрича - гарно: "Я ж тебе дал возможность исчезнуть. Почему ты не исчезаешь?" :D
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”