Автопробіг Укр-Австр-Нім-Шв. Звернення учасників

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Info
Site Admin
Повідомлень: 560
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Автопробіг Укр-Австр-Нім-Шв. Звернення учасників

Повідомлення Info »

Привіт зУкраїни! Мене звати Ігор.Я мешкаю у Каневі(Черкаська область).Приємно вражений,що знайшов таку дружню українську громаду у Швейцарії! Я є одним з учасників пробігу Україна-Австрія-Шейцарія-Німеччина,який проходитеме з 30 квітня по 9 травня цього року.Ми-це громадська організація,яка подорожує по Європі на власному авто і зупиняється у кемпінгах.3-4 травня ми будемо у Швейцарії і зупинимось укемпінгу, сайт якого:(www.www.seehorn.ch).Наш екіпаж №47 у складі трьох чоловік(всього буде близько 80 авто з 18 областей України) виїзжаємо з Канева у суботу вранці до Бегегово.Там ми всі зустрічаємось і переходимо кордон.Тому у нас є 1-2 дні,щоб ви замовили нам гостинці з України(сало,горілку з перцем,книги ...і все,що ви побажаєте,а ми зможемо перевезти через кордон).Ми їдемо по Україні по маршруту Канів-Біла Церква-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Свалява-Берегово.Тому можемо заїхати до ваших родичів чи друзів,якщо такі є по нашому маршруту,і взяти від них невеликі передачі.Презенти з Канева візьмемо сомо собою.Від вас хотіли б допомоги у проведені екскурсій по цікавим місцям у Швейцарії:Рейнський водоспад,Кришталеві пещери,льодовик річки Рона,репродукції динозаврів,Тітліс і Пілатус,собор у Санкт Галені,Цюріх,Берн.Нам взагалі все цікаве(крім цін-вони у вас мабуть на все високі),бо ми майже всі вперше у Швейцарії.Чекаю відповіді або дзвінка,мій номер мобільного +38-067-942-73-75.З повагою Ігор Магда-Шевченків край,Україна!!!
Shurik1985
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 12 жовтня 2011, 14:03
Звідки: Geneva - Kalush (Ivano-Frankivsk region)

Re: Автопробіг Укр-Австр-Нім-Шв. Звернення учасників

Повідомлення Shurik1985 »

Хороша штука, ваш автопробіг))) :upside: як собі хочте, а сала беріть з запасом!
До речі, не дуже зручно звонити на мобільний... якщо маєте змогу - припишіть вашу електронну адресу)

Гарної вам подорожі!
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”