Активніть українок

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Активніть українок

Повідомлення Svitlana »

А я досі не можу визначитися, як сприймати "Голих" українок. Попри "політичну активність" попахує торгівля голим тілом. Точніше, мабуть, це ноу-хау на нове використання оголених жіночих грудей. Продукт, котрий вони пропонують усім, кому потрібно щось десь "задемонструвати": за гроші для зоопарку, за звільнення Тимошенко, проти політики Януковича. Тепер вони гастролюють по Європі: за відставку Берлусконі, проти судового рішення у справі Штросс-Кана... У Швейцарії: "Познакомиться с FEMEN пришло около трехсот человек (не смотря на высокую стоимость билета)" http://femen.livejournal.com/

Українська інновація - Нарешті! Але імідж вседоступності та продажності українських жінок така іновація лише підсилює.

:ps3: Тема напросилася мимохідь через сусідню тему "Пасивніть українців: національна риса?" :lol3: Виходить, українці в нас пасивні, зате українки - які активні.
Аватар користувача
Milasha

Re: Активніть українок

Повідомлення Milasha »

Svitlana писав:А я досі не можу визначитися, як сприймати "Голих" українок. Попри "політичну активність" попахує торгівля голим тілом. Точніше, мабуть, це ноу-хау на нове використання оголених жіночих грудей. Продукт, котрий вони пропонують усім, кому потрібно щось десь "задемонструвати": за гроші для зоопарку, за звільнення Тимошенко, проти політики Януковича. Тепер вони гастролюють по Європі: за відставку Берлусконі, проти судового рішення у справі Штросс-Кана... У Швейцарії: "Познакомиться с FEMEN пришло около трехсот человек (не смотря на высокую стоимость билета)" http://femen.livejournal.com/

Українська інновація - Нарешті! Але імідж вседоступності та продажності українських жінок така іновація лише підсилює.

:ps3: Тема напросилася мимохідь через сусідню тему "Пасивніть українців: національна риса?" :lol3: Виходить, українці в нас пасивні, зате українки - які активні.
Думаю, ця "активність" пояснюється дуже просто - як спосіб заробітку. Сприймаю їх лише,як провокацію. Вчора дивилися з чоловіком у новинах ,як вони голі і агресивні по Цюриху гуляють...Сором.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Активніть українок

Повідомлення Svitlana »

Цікаво, що місцевим чоловікам подобається. Чула розмову мимоходом: "не пам'ятаю, за що вони там демонстрували, але дівчата гарні". :lol3:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”