Марія Матіос. Політичні переслідування?

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Марія Матіос. Політичні переслідування?

Повідомлення Valentyna »

Відома українська письменниця Марія Матіос, автор таких книг як «Солодка Даруся», «Нація», «Життя коротке» та інших, звернулася з відкритим листом до Генерального прокурора Віктора Пшонки.
Текст листа має у своєму розпорядженні «Дзеркало тижня». http://zik.com.ua/ua/news/2011/01/12/266257
У листі письменниця заявляє про початок політичного переслідування після виходу її останніх книг.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: Марія Матіос. Політичні переслідування?

Повідомлення Valentyna »

Дивні речі кояться на Батьківщині: то з гімну пару рядочків викинуть, то лауреатку Шевченківської премії всім міліцейським гуртом розшукують, то у ліричних поетес обшуки в квартирах влаштовують...
Якась вже занадто завзята "демократизація" розвернулась.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Марія Матіос. Політичні переслідування?

Повідомлення Svitlana »

:wow4: Боже, який жах!
Дії міліціонерів нагадують анекдот "копати звідси і до вечора" - накази не обговорюються. Але що цим хочуть довести ті, хто віддав наказ? "Я начальник і хочу протестувати свою владу якось"?

Ну... вибачте.... просто не хочеться вірити, що почалася цензура та репресії на всіх рівнях.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Марія Матіос. Політичні переслідування?

Повідомлення pol_serg »

Так тепер вийшло на поверхню, бо Матіос таки доволі відома особа. А що робиться тепер на телебаченні, в великих і навіть дрібних і районних газетах тощо... Міцеві організації "не ПР" розігнані, або поставлені в умови для швидкої смерті. Серед тих, "хтось щось колись" проводиться роз'яснювальна робота про то "як треба", особливо серед тих, хто протестував проти податкового кодексу. Складаються списки "надійних і ненадійних", а в райраді мого містечка кожен "зливає" компромат на інших співробітників, голова і теперішній мер практично щодня проводять такий "upgrade" з наслідками...
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Марія Матіос. Політичні переслідування?

Повідомлення LSquirrel »

Так виглядає, що принаймні цензура в мас-медіа таки знову грає свою роль. Я була в Україні в середині листопада - на початку грудня. Якщо дивитись телебачення, то невеликі зміни таки помітні. А ось і політичні переслідування - як показує приклад Матіос. Може стати ще гірше. Віриться не хочеться, але негативні зсуви є. На жаль...
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”