Що відбувається в Києві - як побачити і почути наживо

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Що відбувається в Києві - як побачити і почути наживо

Повідомлення _vital_ »

Веб-камери на Майдані незалежності:
http://webcam.inter.ua/ru/640x480.html
http://1plus1.tv/video/camera.php

Звук - 5й канал:
http://media.wnet.ua/lists/5tv.m3u
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так і чим все закінчилося? Зібралося 50-150 тисяч, подивилися концерт, в перервах поскандували і що?

А як оте збіговисько Ригіонів пройшло? Щось про це чувати?

Єдине, що Ющенко обіцяє розпустити парламент у понеділок. Ото вже буде цікавіше.
Хоча.... :roll: особисто, не бачу чіткої картини якихось реальних змін на даному етапі. Єдине, що не встигнуть теперішні коріння пустити у своїх зігрітих крісельцях, а їх наступники не почуватимуться незрушними на своїх посадах. А ментальність, як казав Харес Юссуф, як була, так і залишиться та сама.

http://ua.proua.com/news/2007/03/31/163846.html
30 березня коаліція заявила, що відправить у відставку ЦВК, коли президент підпише указ про дострокові вибори ВР.

Весело стане з понеділка.
Востаннє редагувалось 01 квітня 2007, 00:15 користувачем Svitlana, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Знайшла, що на Європейській площі зібрали понад 10 000.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/31/56637.htm

Луценко сказав:
"Таких нечисельних мітингів я не збирав в жодному місті. У них було 10 тисяч".
Оцінюючи готовність президента розпустити парламент, Луценко сказав, що зараз шанси складають 70% на 30% на користь дострокових виборів, тоді як кілька днів тому він вважав вищими.

( http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/31/56638.htm )
За даними Міністерства внутрішніх справ на Майдані Незалежності під час мітингу об’єднаної опозиції у суботу було 25 – 27 тисяч людей.
Водночас, на Європейській площі, за даними міліції, в акції на підтримку парламентсько-урядової коаліції брали участь від 30 до 35 тисяч громадян.
"Громадський порядок під час цих заходів забезпечували майже півтори тисячі працівників міліції. На цей час порушень громадського порядку не зафіксовано", - йдеться у повідомленні департаменту зв’язків з громадськістю МВС.
Водночас, як передає кореспондент "Української правди", на Майдані Незалежності станом на 19 годину було більше 100 тисяч осіб.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я так зрозуміла 100 тис. було від демократів. І це треба сказати, що люди в основному їхали самі з київської облаті. А якщо ще підтянуться з інших областей........
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://5tv.com.ua/img/forall/cytaty/for ... 032007.wmv

відео з Європейського Майдану (?!!), як його назвав Янукович. Взагалі-то його промова рясніла багатьма словами, які були ніби насмикані виконувати якусь знакову роль, що страшенно нагадувало прийоми НЛП (у даному випадку - "якоріння"). Здавалося, що мова йде про якусь іншу країну з іншим минулим, аніж я знаю. Ніби Янукович - патріот-дисидент, що тільки того і хоче, що миру і взаєморозуміння, тоді як кривавий президент-диктатор обмежує свободу слова і взагалі є негідником найвищого рівня. Він цього не казав, звісно ж, але його промова побудована таким чином, що так і виходило, бо інакше та промова не мала б бути проголошена взагалі. Бррррррр..... Отакі методи задурення набагато жахливіші, аніж фальсифікація.

http://5tv.com.ua/img/forall/cytaty/get ... 032007.wmv
Юля, як завжди на рівні: використання вірних гасел, фактів, насущних проблем, ораторської майстерності та емоційного запалу.

Дивлюся оцей мітинг і не можу зрозуміти - Мітинг ОПОЗИЦІЇ. 2 роки пройшло з того часу, як та сама опозиція перемогла, на чолі з Ющенком (та Нашою Україною), і знову опинилася в опозиції. Пропрезидентська партія в опозиції? Значить президент теж в опозиції? Парадокс! :ka:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Мені сподобався виступ Луценка!!!!
Емоційно, правдиво, видно що слова йшли з душі.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Луценко взагалі по життю виглядає нормальним. А ота придуркувата Юлька бризкала слиною знову. а насправді хоче лише до корита дістатися. і Янукович - хай стараються його імідж-мейкери як їм заманеться, а тупорилий вираз з обличчя, надбаний за все життя вже навряд чи вдасться змінити. кінг-конг в галстуці
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Бриська писав:А ота придуркувата Юлька бризкала слиною знову. а насправді хоче лише до корита дістатися.
Я б так не сказала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А я б сказала, що з її дещо підмоченою репутацією, як би там не було, найкращою роллю було б просто озвучення ідей та гасел опозиції. Як у 2004. Говорити вона вміє дуже і дуже добре. А от чи вона дійсно така вже чиста - :ka:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Так виберем і побачимо,
а погана, знову поміняєм.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:Так виберем і побачимо,
а погана, знову поміняєм.
Не знаю, не знаю. Це ж не рукавички міняти. Та й не вірю я їй.
Я буду при можливості за свіжі думки і молоду кров голосувати. Хоча зараз і не маю абсолютно ніякої назви чи імен на увазі. Просто не уявляю за кого з теперішніх діячів було б найрозумнішим проголосувати.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А я від Юлі просто в захваті як від ЖІНКИ! Сильна жінка! Більше б таких жінок в Украіні було! Зображення

Ну а що репутація підмочена, то в кого вона в Украіні не підмочена. Корупція просто в крові в людей - від простого робітника, який отримує зарплату в конвертику і до верхівки. Кожен тільки і дивиться де б що вкрасти.

Я голосувати більше в Україні не буду, новин з Украіні теж не дивлюсь. Всі політики в Україні толькі борются за портфелі і годують людей обіцянками.

Мені набагато приємніше дувитись новини в Німеччині, де політикі дійсно стараются для людей. І нема тут в депутатів віл з 3 метровими заборами, бо їм нічого ховати від людей. А є ще депутати, які на веліку в парламент їздять. Оце б Янек попробував, може б його популярність зросла. :nackt:

Off topic, співчуваю людям які пишить траслітом, я тільки півгодини на це повідомлення потратила :down: , а помилки всеодно є
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я не маю нічого проти Юлі як ЖІНКИ. Зображення Нехай буде сильною і прекрасною і буде ідеалом всіх жінок навіки віків... амінь.
Просто, гадаю, нам потрібна не ЖІНКА при владі, а хороший толковий, принциповий, в міру жадібний до влади політик і лідер. Незалежно від статі. А Юля могла би українською Опрою стати для різноманітності. Популярності б не втратила, говорити вміє і шкоди від того нікому б не було це точно - одна тільки користь.
А взагалі, на даному етапі, можу і за неї проголосувати, але лише за принципом "меншого з двох нещасть". Як і в 2004, так само і зараз - я ПРОТИ Януковича і його саранчуватої команди.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

tanyushka писав:А я від Юлі просто в захваті як від ЖІНКИ! Сильна жінка! Більше б таких жінок в Украіні було! Зображення
Я теж в захваті від її розуму!!!!
Те, що кажуть, про неї- то тільки гола брехня без фактів...
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А я ні від кого не в захваті! Всі думають лише про свою кишеню! А народ їм до одного місця! Ви тільки подивіться, що відбувається в країні! Цирк на дроті! Соромно перед світовою спільнотою!!! :oops:
Янукович - головний клоун в країні! Він вирішив зайняти позицію "обиженного и оскорбленного", а Ющенка виставляє таким собі узурпатором! Смішно! На Ющенка взагалі ніхто не звертає уваги! Ну сидить там якийсь дядько типу "президент" називається, ну видає він якісь укази, то хай собі видає. Таке враження, що у нас президента за дурачка тримають!!!
А Юлька то взагалі не знає, що вона хоче. Бігає як підпаляна! Теж тягне ковдру на себе!
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:

Мені набагато приємніше дувитись новини в Німеччині, де політикі дійсно стараются для людей.
Для яких людей вони стараються? Для євреїв, турків та інших, тільки не для німців! Де поділася їхня культура? Ану запитай в чоловіка, знає він хоч одну німецьку народну пісню? Може він десь спокійно сказати: "Я німець і горжусь своєю нацією!"???
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.rbc.ua/ukr/?/ - ось тут останні події висвічуються. Лише перечитування заголовків у порядку надходження новин дає картину незрозумілого фарсу, що зараз відбувається в Україні.

А ось і черговий сюрпрайз від Жиріка: http://www.korrespondent.net/main/185040/
Вице-спикер Госдумы Владимир Жириновский назвал абсолютно правильным решение Президента Украины Виктора Ющенко распустить Верховную Раду.
"Депутаты не имеют права переходить из фракции в фракцию или становиться независимыми. Избиратель голосовал за определенный количественный состав данной фракции. Если депутаты покидают эту фракцию и переходят в другую, они обманывают избирателя, они - политические мошенники. Это прямой признак коррупции и произвола", - заявил Жириновский в интервью РСН.

Отак може виступати Жиріновський.

"Мы (Россия) должны были делать то же самое. Нас уже обгоняют Киргизия, Украина и Казахстан, а мы как всегда на самом последнем месте, даже в вопросах демократии", - считает Жириновский.
Таке враження, що у Росії ще вірять, що у них демократія. :?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Загадка: на сколько миллионеров в нашей стране скоро станет больше? (Подсказка: сколько судей конституционного суда проголосует за решение Верховной Зрады?)

http://www.korrespondent.net/main/184978
Європа вмила руки. Формально підтримала Президента, реально - дала карти в руки Януковичу. Як сказав один з дописувачів коментаріїв до статті: "Похоже, что Ахметов в Давос не просто так съездил - всех купил".

"Тимошенко подчеркнула, что определять, конституционный или не конституционный этот документ, имеет право только Конституционный Суд Украины". ( http://www.korrespondent.net/main/185132/ )

Тут взагалі нічого не зрозуміло. Тимошенко вірить у неупередженість КС. Може вона щось більше знає? :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Короткі тези останніх подій:

2 апреля Президент Украины Виктор Ющенко распустил Верховую Раду Украины и назначил внеочередные выборы парламента на 27 мая.

Верховная Рада отказалась подчиняться решению Президента, назвав его антиконституционным, и намерена направить в Конституционный Суд представление

Кабинет Министров на экстренном заседании в ночь на 3 апреля принял постановление, которым решил подчиняться только Верховной Раде

правительство, как сказано в постановлении, запретило Министерству финансов выделять средства на проведение внеочередных выборов

Ющенко своим Указом приостановил действие постановления Кабинета Министров как не отвечающее Конституции Украины

Президент обратился в Конституционный Суд с представлением относительно конституционности этого постановления.

в КС было зарегистрировано представление 53 депутатов (вього-навсього?) Верховной Рады О признании указа Президента Украины О досрочном прекращении полномочий Верховной Рады Украины от 2 апреля 2007 года неконституционным

Глава ПАСЕ (Рене фан дер Лінден) сообщил, что беседовал со спикером Верховной Рады Александром Морозом, который предложил ПАСЕ срочно организовать обсуждение кризиса на ближайшей сессии 16-20 апреля.

Ханне Северинсен считает, что при условии подтверждения конституционности указа главы государства, внеочередные выборы являются приемлемым выходом из нынешней ситуации.
Впрочем, добавила Северинсен, при нынешней избирательной системе в Украине граждане не имеют реального влияния на избирательные списки партий, а, следовательно - и на формирование состава парламента.

Указ о роспуске Верховной Рады Украины вступил в силу после опубликования в официальном издании Офіційний вісник Президента України. Между тем в парламентской газете Голос України и газете центральных органов исполнительной власти Урядовий кур’єр текст президентского указа отсутствует.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

natalotschka писав: Для яких людей вони стараються? Для євреїв, турків та інших, тільки не для німців! Де поділася їхня культура? Ану запитай в чоловіка, знає він хоч одну німецьку народну пісню? Може він десь спокійно сказати: "Я німець і горжусь своєю нацією!"???
Мій чоловік не патріот, як чує по телевізору нім.народні пісні,то зразу переключає на інший канал. А уряд старається для всіх, хто живе в Німеччині, не тількі дла німців, то правда. Особливо уряд підтримує молодих сімей, щоб дітей заводили, бо демографічна сітуація дуже погана.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://5.ua/img/forall/cytaty/bryfing_t ... 042007.wmv

Брифінг лідерів опозиції. Звучать відповіді на деякі цікаві запитання, наприклад: хто буде фінансувати вибори, якщо це не робитиме уряд?

Звучить також абсолютна впевненість (вустами Юлі) про те, що перевибори відбудуться.
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

natalotschka писав: Янукович - головний клоун в країні! Він вирішив зайняти позицію "обиженного и оскорбленного", а Ющенка виставляє таким собі узурпатором! Смішно! На Ющенка взагалі ніхто не звертає уваги! Ну сидить там якийсь дядько типу "президент" називається, ну видає він якісь укази, то хай собі видає. Таке враження, що у нас президента за дурачка тримають!!!
А Юлька то взагалі не знає, що вона хоче. Бігає як підпаляна! Теж тягне ковдру на себе!

Це ми тут по ТВ вибрані кадри або в компі чиюсь думку читаєм.
Тому і бачим однобокість цієї політичної ситуації.
Насправді не все так просто як нам здається. Час покаже і історія все записує на свої скрижалі.....
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Anonymous писав: Це ми тут по ТВ вибрані кадри або в компі чиюсь думку читаєм.
Тому і бачим однобокість цієї політичної ситуації.
Насправді не все так просто як нам здається. Час покаже і історія все записує на свої скрижалі.....
Неправда! Ситуацію розглядаю з усіх боків! І маю свою особисту думку! Правильно говорив мій покійний дід, як дивився політику по телевізору - дивився і плювався:"Придурки!"
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Зображення
http://unian.net/rus/news/news-190590.html
:schockiert: :megaeek: :irre: :kopfwand:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”