в очікуванні дозволу на проживання

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Darynka »

ну що зареєструвалася я в Швейцарії (возєднання родини). Сказали що чекати на дозвіл десь 2 місяці (!). І жодного документу що я зареєструвалася не дали. І працювати беж жодного документу на руках теж не можна!!!! :bad2: Добре що мій німецькій дозвіл до травня ще дісний. Мені ж на лекції в Констанц треба на лекції їздити я там навчаюся. Якщо до травня не дадуть то навіть на лекції їздити не зможу. Але сподіваюся що скоро надійшлють. :dreamer:
В мене два питання стосовно возєднання родини. Перше як часто вони перевіряють шлюб на фіктивність? Перевіряють якщо якісь критерії наявні або будь кого можуть перевірити? Дуже б не хотілося через таке проходити.
Друге питання. в мого чоловіка дозвіл Б та сказали що перевірять чи достатньо він заробляє на нас двох. А достатньо це скільки? Навіть якщо не достатньо то вони не мають право через це відмовити бо то порушення прав людини. Але на той випадок в нас є Rechtshutzversicherung :glad2:
contra spem spero
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення dima_ternopil »

Процедура возєднання дуже марудна і не завжди зрозуміла.
Приготуйтесь до подорожей та фінансових витрат...

1) Подаєте всі документи і чекаєте поки чоловікові прийде документ-підтвердження що все перевірено та вас пускають до нього(критерії оцінки незрозумілі бо ніде їх нема).
Я не знаю чи ви робили щось через посольство в Берліні чи в Києві??? Суть така: і ви і чоловік повинні подати документи згідно країни проживання.
Без подання обох сторін - чоловікові напишуть що документів недостатньо.

2) З тим документом-підтвердженням ви їдете знову в посольство і вам ставлять візу в Швейцарію(не важливо що у вас є дійсна німецька).

3) Лише після того ви маєте право отримати дозвіл на проживання.
Аватар користувача
Daryna

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Daryna »

та я вже живу тут. Ніякої візи не отримувала а подала на дозвіл на проживання прямо. в мене є німецький дозвіл і візи мені не потрібно.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Natella »

Привіт Даринко,

ніякої вїзної візи вам не потрібно. Німецкий Афентхалтсбевіліґунґ діє як вїзна віза. Це мені сказали в Кантоні, а в Ґемайнде хотіли відправляти назад в Берлін, але я їм сказала, що нікуди не поїду і вони поґодилісь.
Якщо у вас закінчиться німецкий Ауфентгалт і треба їздити на навчання вам можуть дати Л-Бевіліґунґ, треба просто пояснити ситуацію.
На рахунок перевірки на фіктивність на жаль нічоґо не знаю, а скільки треба фінансів і житлової площі треба мабуть теж в Ґемайнде питаті, щоб пояснили, що до чоґо... :wise:
Удачі :goodluck:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення dima_ternopil »

Тут в кожному кантоні свої правила....
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Nadya »

Мушу сказати, що чекання на дозвіл в Швейцаріє є дуже нормальним явищем, отже раджу набратися терпіння.
Все ще звісно залежить від кантону, в деяких це відбувається швидше, в інших навпаки.
Нехай щастить!
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Svitlana »

Щодо перевірки шлюбу на фіктивність, то я про таке тут взагалі не чула. ...не зовсім правда.... чула, точніше дивилася телепередачу про це у кантоні Тургау... А мій чоловік прокоментував це словами "кантон Тургау відомий цим".
Що і як вони перевіряли я вже в деталях не пам'ятаю, але могли просто перевірити в квартирі чи там двоє людей проживають чи ні, чи речі обох знаходяться. Потім можуть в родичів і знайомих питати, у сусідів... Ну таке... Але я думаю у твоєму випадку нема особливо чого нервувати - ти ж мусиш на навчання їздити. Так що вже чим-чим, а з цим точно не парся.

Щодо коштів, то стандарти не такі вже високі. Думаю будь-якої посередньої зарплати дорослого має бути достатньо. Все ж багато сімей на такі гроші живуть. А твій чоловік, здається, вже давно виріс з віку "до 25-ти", коли нормально платити зарплату від 1000 до 3000.

Але якщо докопаєшся до "офіційного мінімуму", то дай знати. Просто цікаво.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Darynka »

ха ха а ми і є тепер в кантоні Тургау. Содіваємося що нас це омине ато огидно навіть думати що можуть перевірити :unsure:
про мінімам напишу якщо дізнаюся. хоча сказали що до людей які жили до того як приїхати в Швейцарію в шенгенсьій зоні вимоги не такі якщо приїхати з третьої країни. складно в цих правилах орієнтуватися. :think6:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Svitlana »

Я тут випадково читала статтю про рівень бідності у Швейцарії. Хоча офіційних цифр нема, але кредитні та соціальні установи виходять з наступних цифр:
одинока людина 1100 франків на місяць, бездітна пара 1550 на обох на місяць. Щоб ви розуміли, при таких доходах не буде зніматися щось в рахунок боргів. А при вищій зарплатні (напр. 2000 франків для одинокого) будуть забиратися 800 фр (щоб залишалося 1100).
Як видно, що на такі гроші дуже тяжко прожити, але ці цифри практикуються як мінімальні. Отож мінімум доходу у 3000 має бути цілком допустимим (хоча, окремо наголошую, що то лише мої особисті роздуми на тему, а не офіційні дані).
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Darynka »

ааааа. ну нарешті отримала той клятий дозвіл. тепер шукати роботу можна ! :verygood:
contra spem spero
Аватар користувача
Lastivka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 02 лютого 2010, 11:40

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення Lastivka »

А як ти плануєш починати шукати роботу?
Яка професія у тебе?

Мене також таке питання як пошуки роботи цікавить... :think:
Аватар користувача
zirochka

Re: в очікуванні дозволу на проживання

Повідомлення zirochka »

Всім привіт! Я чула від людей, які живуть в Женеві, що мінімальна зарплата 3000 на місяць (до податків)...але це не офіційна інформація....
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”