Чому небезпечно вивозити зі Швейцарії 125 млн. одним чеком

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Чому небезпечно вивозити зі Швейцарії 125 млн. одним чеком

Повідомлення dima_ternopil »

Ось такі пироги....
Пригадується історія як в альпах хатинка згоріла... :think:

І що характерно - я німецьких(та інших сусідів) митників на кордоні зі Швейцарією вже більше року не бачив в будках!
Добрі люди заложили... :notgood:

http://ua.korrespondent.net/ukraine/1059310

Москаль: Затриманим у Німеччині українцем з чеком на 125 млн. євро був Балога
Сьогодні, 16:16 Поділитися: Розмір тексту:
Новинар
Москаль: Балога поклав 125 млн. євро у швейцарський банк, скориставшись незаконним паспортом
Член Народної самооборони Геннадій Москаль просить голову Служби безпеки України Валерія Хорошковського перевірити інформацію про можливе затримання німецькими прикордонниками на кордоні зі Швейцарією колишнього глави Секретаріату Президента Віктора Балоги з незадекларованих банківським чеком на 125 мільйонів євро .Про це сказано в повідомленні прес-служби громадського руху Народна самооборона.

Депутат у листі на ім'я Хорошковського, текст якого передає прес-служба, зазначає, що за наявною у нього неофіційною інформацією, отриманою від співробітників поліції Німеччини, затриманим громадянином на кордоні зі Швейцарією є Балога.

Разом з тим у листі сказано, що у відкритті банківських рахунків та проведення незаконної комерційної діяльності Балога користується допомогою і підтримкою посла України в Швейцарії Ігоря Діра, який є вихідцем із Закарпаття, який був призначений на посаду посла, за даними Москаля, за сприяння Балоги під час роботи останнього в Секретаріаті Президента.

Москаль також зазначає у листі, що за неофіційною інформацією Державної прикордонної служби Балога незаконно перетинав кордон України за дипломатичним паспортом, який використовується ним всупереч вимогам чинного законодавства.

Як повідомлялося, 10 березня німецькі митники затримали на кордоні зі Швейцарією громадянина України з чеком на суму в понад 125 мільйонів євро.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чому небезпечно вивозити зі Швейцарії 125 млн. одним чеком

Повідомлення Svitlana »

У цій новині, як на мене, дуже багато деталей, що виглядають підозрілими. Тому я ставлю на те, що це звичайна газетна "утка". :notgood:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”