Чому стаєм дружинами іноземців?

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

а й правда, приклад Шона Карра тут не зовсім доречний. Ми вже домовилися, що їдуть, загалом, туди, де краще і вигідніше обом. Непотрібному нікому в Англії Шону в Україні при тещі-відомій політичній зірці звичайно ж набагато краще (+податки не потрібно платити). Концерти організовуються он для нього, ще зіркою зроблять. вже і так його мабуть на вулицях впізнають. А у себе на батьківщині він був ніким і звали його ніяк.
Знаєш, Таня, кожен отримує такого чоловіка, на якого заслуговує. Хай собі щасливі будуть. Тільки бажано, щоб ото байдики не били на мамині гроші.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

oleh_k писав:Шон Карр тому переїхав, що він може в будь-який момент взяти і "переїхати назад"
Назад в Англію він не спішить і думаю не переїде, бо в Англії він ніхто. А в Україні уже зірка.


А що на мамині гроші сидять, то ж така справа, якщо є гроші, то чого б цим не користуватися. Думаю, їм до кінця життя уже працювати не потрібно. Можна подумати, якщо у когось іншого була б можливість сидіти на мамині гроші, то що не сиділи б :?:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я б точно не сиділа. Може подорожувала б на ті гроші - може бути. Але отак байдикувати - точно ні.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

А ми просто не знаємо як це байдикувати на батьківські гроші. Бо наші батьки важко працювали все життя, щоб прожити, щоб дати дітям освіту, щоб заробити на таку-сяку хатину, щоб в ряди-годи поїхати кудись відпочити (і не за кордон, а на наше рідне Чорне море). І так жили друзі наших батьків, їхні батьки (чи навіть ще важче), сусіди і всі-всі інші, все оточення. бо клас багатіїв був просто повністю знищений радянською владою і лише тепер він зароджується заново. Для всіх нас -це просто нова каста людей, яка на загниваючому Заході спокійно собі існує вже століттями. Я не засуджую бажаючих байдикувати на батьківські гроші, бо це справа і фортуна кожного. Лише невеликий штрих: байдикувала за батьківські гроші і Леся Українка, батьки якої були власниками сотень гектарів землі, що давало можливість їй лікуватись на найкращих курортах Європи і здогадайтесь самі: зовсім не працювати. Байдикував також Микола Гоголь, батько якого був досить крупним поміщиком, у власності якого було теж кілька сотень десятин землі з кількома сотнями кріпаків.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А якже з жінками, які все життя сидять на грошах чоловіка і працювати сильно не рвуться? :wink:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Думаю, що жити на гроші чоловіка, то теж робота, до того ж небезплатна і називається вона "хатня робота" :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

сянка писав:А ми просто не знаємо як це байдикувати на батьківські гроші. Я не засуджую бажаючих байдикувати на батьківські гроші, бо це справа і фортуна кожного. Лише невеликий штрих: байдикувала за батьківські гроші і Леся Українка, батьки якої були власниками сотень гектарів землі, що давало можливість їй лікуватись на найкращих курортах Європи і здогадайтесь самі: зовсім не працювати. Байдикував також Микола Гоголь, батько якого був досить крупним поміщиком, у власності якого було теж кілька сотень десятин землі з кількома сотнями кріпаків.
Тут я трошки не погоджуся. Бо одне, що заможні роди заробляли поколіннями, а інше - заробляти на обмані. Юля ж декларує свої заробітки як депутат, а одягається як магнат. І не великий секрет від чого багато бізнесменів у політику йдуть і за якими критеріями їх у списки заносять (а хто заносить - той і заробляє). Окрім того Леся Українка, як порівняння теж не пасує до прикладу дочки Тимошенко. Вона з дитинства хворіла і не могла заробляти на життя. А крім того тоді жінки особливо не працювали (крім хатньої роботи та шиття). Ну а зятю до Миколи Гоголя взагалі як пішки до неба.
І все одно сидіти з чоловіком (не у чоловіка!!) на шиї у мами-політика, що невідомо звідки бере гроші на LV і при цьому клянеться на усіх сценах усіх майданів, що вона "все для народу", а собі ні-ні! - це не те саме, що діти спадкових багатих батьків. Далеко не те саме. Хоча багато їх я не знавала, але ті, кого зустрічала все ж працювали або займалися якоюсь суспільно-корисною діяльністю. Не тому, що потрібно було, а тому, що так виховані, тому що по-іншому не можуть. Правда, то була не хатня робота, а більш інтелектуальна.
А хатня робота - теж робота, все вірно. Якщо чоловік не допомагає, то це ще й яка каторжна робота без вихідних і відпусток (хоча є такі, що їм подобається).
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Не працювали жінки лише в багатих сім'ях, а в звичайних працювали, та ще й як. "На панщині пшеницю жала, стомилася. не спочивать..."
А взагалі я говорила взагальному, не переходячи на жодні персоналії.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”