Чому стаєм дружинами іноземців?

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Чому стаєм дружинами іноземців?

Повідомлення natalotschka »

Щороку понад 800 жінок залишають Україну у статусі дружини іноземця
Попит на "імпортних" чоловіків у наших співвітчизниць не падає. Зростає й кількість агентств, котрі підшукують українкам гідну партію. Нині у столиці таких закладів близько сімдесяти, 15 з них із іменем.

Щороку понад 800 жінок залишають Україну у статусі дружини іноземця, порахував Мінюст. 80% із них мають вищу освіту, переважно економічну, кажуть у агентствах. Також тут стверджують, порівняно з минулим десятиріччям, тепер часто виїжджають успішні жінки. Фахівець із нерухомості Олена шукала свою другу половинку 5 років, і - знайшла. Її обранець теж займається нерухомістю в Каліфорнії.

Олена, клієнт агентства: "Говорят, что наши женщины стремятся найти иностранца, потому что они хотели найти благополучную жизнь, это не так. Отношение к женщинам у наших и иностранцев отличается".

Найпривабливіші женихи – американці і європейці. Власне, вони і є основним джерелом доходу для агенції. Пошуки обходяться їм у межах 1-10 тисяч доларів: усе залежить від смаків клієнта. Пані Наталя, директор однієї зі столичних агенцій, каже, що попит на українок зараз дуже високий.

Наталя Коваль, власниця шлюбного агенства: "Так як світова тенденція фемінізму на Заході набула таких спотворених форм, що чоловіків вона вже не приваблює".

Якщо ж українкам набриднуть іноземці, шлюбні контори переорієнтуються на внутрішній ринок, переконана пані Наталя. Страшенно зайнятих в Україні як чоловіків, так і жінок - стає дедалі більше. //Олександра Ревуцька, "Ділові факти", ICTV

Зображення

Які думки на цю тему? Чому так відбувається? Мені ще цікаво, які це наречені викладають такі суми - 1-10 тис. доларів - за пошуки жениха?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Чому стаєм дружинами іноземців?

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:[

Найпривабливіші женихи – американці і європейці. Власне, вони і є основним джерелом доходу для агенції. Пошуки обходяться їм у межах 1-10 тисяч доларів: усе залежить від смаків клієнта.

Так платять такі гроші чоловіки!!! Значить є за що :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Я так думаю, що мали на увазі чоловіків (та, відповідно, жінок), що знайомляться через шлюбні агенції. Там чоловіки дійсно кругленьку суму викладають. Хоча, подейкують, і жінкам доводиться інколи платити. Не розумію, правда, за що.
Але у цій статті зовсім не враховують пар, що знайомляться без посередників. Через інтернет-чати, або десь на відпочинку.
Хоча статистиці Мінюсту немає причини не вірити. От лише цікаво чи вони підраховують лише одружених на іноземцях, чи "наречених" іноземців теж? І чи всі оті наречені, що фактично виїжджають за кордон на постійно, проходять через Мінюст?

А те, що клієнтка каже про благополучне життя... Може і не його жінки шукають. Але, гадаю, все ж шукають стабільності якоїсь. Якщо не від чоловіка, то від держави. А як пояснити інакше тих, хто за неблагополучних іноземців виходить заміж? Таких дуже багато. І я зовсім не веду мову про "не зійшлися характерами".
Знаю таких навіть, що приїздять не знаючи мови. Доводилося навіть одного разу допомогти з перекладом такій парі. Як знайомляться ще можна уявити. Але як потім зустрічаються та як потім приймають важливе рішення одружитися досі для мене залишається великою таємницею. :ka:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

:lol: :lol: :lol:
заказна рекламна стаття. певно десь збоку і банер висів. ті агенції "шлюбні" мало не криміналом займаються. наберуть пару красунь і пропонують старим пердунам (які ведуться). Ті лише гроші з них виманчують і потім кажуть "я полюбила другого"
в кожній канташці є красуні-наречені з мовою і все і роками заміж не можуть вийти. Бо на тому бізнесі вони настільки добре заробляють, що їм не цікаво їхати у невідомість з якимось придурком хоч і закордонним. а агенціям це лише вигідно і вони стимулюють таке.
проституцією це не можна назвати, але щось подібне на "гейш, що дарують надію на майбутнє" це схоже.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Anonymous писав: А те, що клієнтка каже про благополучне життя... Може і не його жінки шукають. Але, гадаю, все ж шукають стабільності якоїсь. Якщо не від чоловіка, то від держави. А як пояснити інакше тих, хто за неблагополучних іноземців виходить заміж? Таких дуже багато. І я зовсім не веду мову про "не зійшлися характерами".
Знаю таких навіть, що приїздять не знаючи мови. :ka:
Це мабуть так, бо на Україні стабільності точно нема.
А без знання мови, дуже ризиковано...... :headbash:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Бриська писав::lol: :lol: :lol:
заказна рекламна стаття. певно десь збоку і банер висів. ті агенції "шлюбні" мало не криміналом займаються. наберуть пару красунь і пропонують старим пердунам (які ведуться). Ті лише гроші з них виманчують і потім кажуть "я полюбила другого"
в кожній канташці є красуні-наречені з мовою і все і роками заміж не можуть вийти. Бо на тому бізнесі вони настільки добре заробляють, що їм не цікаво їхати у невідомість з якимось придурком хоч і закордонним. а агенціям це лише вигідно і вони стимулюють таке.
проституцією це не можна назвати, але щось подібне на "гейш, що дарують надію на майбутнє" це схоже.
Частково я з цим можу погодитися. Але таких "наречених" є багато не лише в агенціях, але і в одиночному плаванні. Хоча, вірю, що вони общипують тих голубців, що до них у тенета потрапляють, доки вони принца шукають. Ну, знаєте, як вже потрапило в руки - чого б і не використати?
А агенції є таки дійсно побудовані лише на такому заробітку. Колись одному голандцю допомагала навіть у міліцію звертатися. Те, що я там побачила і почула мені запам"яталося на все життя. Починаючи від хлопців-слідчих (фільм "Менти" наживо) і до колоночок цифр у банку - грошові суми, які за один день отримала "наречена" з іменем, що співпадало лише з двома громадянками області. Одній - 68 років, іншій 75 чи щось таке. А гроші без паспорта в банку не видаються. Сума була дуже вражаюча. "Менти" порадили хлопцю їхати і забути про гроші. Ту банду вони вже довго ловлять, знають що і як, але зловити не можуть (техніки не мають, повноважень і т.д.)
Але, може є і порядні кантори... Просто ніколи по таких не ходила. :roll:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

|) Менти повноважень не мають і техніки. :twisted: :twisted: :twisted: Ха-ха-ха...
Правосуддя ж сліпе: переважить та чаша, куди більше покладуть. :twisted:
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Снігурка

наречені

Повідомлення Снігурка »

з німецького досвіду знайомих можу сказати, що шлюби наших з німцями колишньої НДР (тобто східними) набагато міцніші та триваліші, а з західними частіше розвалюються, особливи чим молодший німець, тим швидше
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Гадаєте, різниця в менталітетах відіграє роль?
Я швидше думаю, що то просто умови заміжжя так спрацьовують. Оскільки люди один одного ще добре не знають, а щоб бути разом мусять одружуватися. Тому, гадаю, і розпадаються шлюби.
Правда, не знаю як там з НДР (ГДР)...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

різниця ментальності яскраво проявляється на німецькому прикладі. східні теж дивились "ну паґаді" і були піонерами, хоча це і сумнівний плюс :lol: але як мінімум є щось спільне
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Снігурка писав:різниця ментальності яскраво проявляється на німецькому прикладі. східні теж дивились "ну паґаді" і були піонерами, хоча це і сумнівний плюс :lol: але як мінімум є щось спільне
А мені якось все одно, чи дивився мій чоловік Ну погади і був піонером чи ні. Це для мене не головний критерій для заміжжя. Я взагалі від менталітету українських чоловіків не в захваті. Все ж лежить на жінці: домашнє господарство, діти, ще й щоб гроші заробляла. А чоловік: король, якщо гроші заробляє, може десь цілу ніч прогуляти, випити з друзями, і це нормально. Не всі такі в Україні, але ж більшість, маю багато таких знайомих. А жінка як завжди все терпить.
Для мене головне в відносинах - щоб один одного підтримували і розуміли. А від розлучення ніхто не застрахований, в Україні теж хватає розлучень, хоч і менталітет один і той. :wink:

Була в мене подруга, шукала німця по інтернету. То тільки їй хтось писав з DDR, то вона зразу обривала листування. Каже, ні, в них менталітет на наш схожий і живуть вони бідніше чим в BRD. Хоча правильним я це не вважаю. І так німців з DDR не дуже люблять в Німеччині, достатню вони вже натерпілись.

Ну і ще ж є багато жінок, які просто хочуть виїхати з України за кордон, думають, що тут рай. Знаю пару знайомих, які тільки і ждуть, коли отримують нім. паспорт, щоб нім.чоловіку ручкою помахати.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

tanyushka писав: А мені якось все одно, чи дивився мій чоловік Ну погади і був піонером чи ні. .
:lachtot: :lachtot:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Значить, виходить, ті, що за східних виходили заміж (і не розходяться) - ті, швидше за все, не за паспорт і гроші заміж виходили. :up:
Міцних шлюбів кількісно і з "капіталістами" багато, просто тих, що "за гроші і паспорт" ще більше і вони просто губляться.
А серед українських хлопців теж багато є хороших. Просто їх таааак мало! А якщо ще взяти до уваги і статистичну перевагу жінок - то %% стає ще меншим. Еееееххх!
Ну і ще один факт - якщо на заході чоловіків більше, аніж жінок, то їм потрібно бути на висоті, щоб якусь хорошу дівчину відірвати собі. А у наших чоловіків ця проблема не є гострою - хоч хтось та й знайдеться (аби старою дівкою не бути).
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Повідомлення al123ch »

Здається мені, що дуже багато нашіх дівчат, хоча й не всі, одружуються на чужинцях тільки з метою залишити країну, бо це зараз в моді та вигідно, а потім, якщо пощастить, - закохаються.
Чудово, коли люди зустрінуться та полюблять один одного, і не тому що з іншої країни, а тому що знайшли чоловіка, або жінку з якою хочуть прожити своє життя, та не пошкодувати про це.
Шкода, що наші дівчини так низко себе цінують, хіба можна себе продавати за якийсь паспорт, чи громадянство? повірте, то того не варте.
"Кохайтеся!" - як говорював Данило Яневський... :wink:
Аватар користувача
гість

Повідомлення гість »

Добрий вечір! Я з України. Поясніть, будь ласка, для "чайників" в чому ж таки відмінність між типовою українкою і швейцаркою? :?: Заздалегідь вдячна.
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Повідомлення al123ch »

гість писав:Добрий вечір! Я з України. Поясніть, будь ласка, для "чайників" в чому ж таки відмінність між типовою українкою і швейцаркою? :?: Заздалегідь вдячна.
Це, я маю сказати, складне запитання.. Типових людей не буває. Да і я, наприклад, всіх швейцарок не бачив :lol: :wink: , але мені здається є таки відмінності, хоча б судячи з моєї нареченої: 1) пунктуальність (на дуже високому рівні); 2) більш реалістичні (наші дівчата, мені так здається, більш мрійливі, хоча стверджувати не буду) 3) як хлопці так і дівчата доволі законослухняні, переходять вулицю у відповідному місці. :lol: Не можу сказати, що дівчата тут більш орієнтовані на кар'єру, ніж на ті самі родинні стосунки, багато, але не всі. Також не можу сказати, що вони меньш доброзичливі і відкриті, або не дбають про своїх чоловіків.
Швейцаркі-німкені, до якої групи належить моя наречена, дуже спокійні і виважені, та ой яки романтичні :oops: :wink: . Вона любить робити сюрпризи (бажано зроблені своїми руками), подорожувати, дбає про свою фігуру, але, мені здається, це роблять і україночки. Так що важко сказати, але я думаю зі мною погодяться і інші - є такі речі, що немножна виразити словами.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я теж не можу однозначно відповісти.
Для себе я недавно утвердилася в думці, що немає національностей, а є типи людей, які можна співвіднести з певними типажами. Хоча б на примітивному рівні візьмемо - інтра-, екстраверти, холерики, сангвініки.... Відповідно, можна передбачити, що холерикам легше буде десь в Італії прижитися. Інтровертам, напевно, краще в Швейцарії (німецькій частині, принаймні).
А так - повністю підтримую, що за паспорт і гроші краще не йти заміж. І якщо хтось не зміг собі хороше самопочуття забезпечити в Україні, то в іншому місці цього теж не досягнеш. Є і зовнішні фактори. Але усе зовнішнє можна ж змінити власними зусиллями.

Єдину спільну для більшості відповідь, яку я чула від чоловіків-іноземців на питання про доцільність шукати дружину за кордоном (не лише в Україні та екс-СРСР) - статистична перевага чоловіків над жінками. Один з півночі Канади мені навіть сказав цікаву річ, що у них співвідношення 6 (ж) до 10 (ч). :shock: Але він, правда, струнку хотів як сам (напевно, на руках хотів носити) :lol:
Але жарти жартами, а щось в цьому є. Тому і менше за собою жінки слідкують. І так раритет. :?
А з досвіду спілкування з іноземцями можу сказати, що насправді вони не настільки спрямовані на цю ідею. Такі ж хлопці як і наші. Якщо ж хтось заявляє, що хоче лише укр. чи лише китаянку. Щось тут не те - у нього явно є якісь свої міркування. Особливо, якщо він ніколи не жив у країні. Бо ж і тут є ідіоти, що безкоштовну рабсилу шукають (на противагу нашим шукачкам грошей і паспорта).
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

виходити заміж за іноземця суто із розрахунку - як на мене, це само-кастрація жінок (і таке можливо), бо позбавляють себе внутрішньої певності у своїй же "фортеці" - вдома, де, як правило, кожен повинен мати змогу повністю розслабитися від стресу і акторської гри на публіці. жінки/дівчата, на мою думку, позбавляють себе цієї можливості "випустити пару" і поступово накопичують незадоволення своїм життям і собою...

але я думаю, що більшість наших жінок виходять заміж, бо не мають досвіду і сподіваються на неймовірні перспективи за кордоном. разом з тим, вони приречені на розчарування, якщо не володіють елементарними передумовами для такого успіху: мовою і проф. кваліфікацією, яка користується попитом у відповідній країні.

цих перших двох груп мені дуже шкода - вони, зрештою, пішли легшим шляхом, незалежно, свідомо чи несвідомо.

але є ще і третя група - це дійсно, просто почуття, які виникають між двома людьми, і це має право на існування безвідносно до того, з якої країни походять люди.

все матеріальне в житті минає, і кохання інколи також, але від початку виходячи заміж за не кохаючи, людина позбавляє себе найважливішої підтримки і почуття захищеності/безпеки (нім.: Geborgenheit), без яких кожна людина з часом або страшенно черствіє і стає нездатною на справжнє кохання, або руйнує себе психічно...

кожен повинен добре подумати, що йому важливіше...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

oleh_k писав:виходити заміж за іноземця суто із розрахунку - як на мене, це само-кастрація жінок (і таке можливо), бо позбавляють себе внутрішньої певності у своїй же "фортеці" - вдома, де, як правило, кожен повинен мати змогу повністю розслабитися від стресу і акторської гри на публіці. жінки/дівчата, на мою думку, позбавляють себе цієї можливості "випустити пару" і поступово накопичують незадоволення своїм життям і собою...

але я думаю, що більшість наших жінок виходять заміж, бо не мають досвіду і сподіваються на неймовірні перспективи за кордоном. разом з тим, вони приречені на розчарування, якщо не володіють елементарними передумовами для такого успіху: мовою і проф. кваліфікацією, яка користується попитом у відповідній країні.

цих перших двох груп мені дуже шкода - вони, зрештою, пішли легшим шляхом, незалежно, свідомо чи несвідомо.

але є ще і третя група - це дійсно, просто почуття, які виникають між двома людьми, і це має право на існування безвідносно до того, з якої країни походять люди.

все матеріальне в житті минає, і кохання інколи також, але від початку виходячи заміж за не кохаючи, людина позбавляє себе найважливішої підтримки і почуття захищеності/безпеки (нім.: Geborgenheit), без яких кожна людина з часом або страшенно черствіє і стає нездатною на справжнє кохання, або руйнує себе психічно...

кожен повинен добре подумати, що йому важливіше...
Погоджуюсь із кожним словом і кожним реченням.
Хочу ще додати. Буває знайомі просять у мене поради - що робити? Хлопець непоганий, добрий... і т.п. і заміж кличе. Їхати? Якщо питання виникає - значить людині щось таки не по носі. А всім іншим, за неписаними критеріями, дуже навіть по носі і радять активно: "Що ти перебираєш? Кого ти тут собі знайдеш? Будеш жити за кордоном..."
Я у такому випадку просто питаю: якби він був українцем - ти б погодилася вийти заміж? Без грошей, без закордону, без порад інших... Дуже часто або починають довго думати, або відверто зізнаються, що ні. Ото й уся відповідь.
В інших випадках (кохання) навіть якщо відмовляють (алкоголік, не працює, інших хлопців немає?), то далеко не завжди допомагає. :lol: хіба не так?
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Повідомлення al123ch »

Я знав жіночку, вона жила геть поряд того дома, де зараз живу я. Познайомилися ми випадково, здається вона була десь з Уралу. Так ось рік чи два тому вона побралася з німцем, який мав власний бізнес тут у Швейцарії, я спитався як у неї справи та як їй тут живеться і вона мені розповіла, що чоловіка свого майже не бачить, німецькою вона говорить погано, хіба що тільки ії дитина непогано вивчила мову та ходить до школи.. Я так зрозумів, що одружилася вона як раз тому, що спочатку чоловік їй здався непоганим, при грошах, та ще й чужинець. А тепер коли романтичний та рожевий настрій пройшов вона зрозуміла, що зробила помилку. Друзів у неї тут немає, бо пагано володіє мовою та ще й сама-самісінька вдома нудьгує, бо він постійно в роз'їздах, а дитина увесь час у школі, чи з друзями. Пожалкувалася вона мені та каже, що мабудь повернеться додому. Я поїхав на літо додому, а коли повернувся її вже не було; думаю все ж таки поїхала. Так що одружуватися аби з ким небудь із-за кордону (і не тільки) немає сенсу, хіба, що хтось сам собі ворог. :!:
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

от якби це все ще донести до наших людей вдома, бо говориш - не вірять!

тільки от не сидять вони в інтернеті, щоб читати мемуари українських еміґрантів, що тут - на їх думку - "з жиру бісяться"...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

В інтернеті сидять, Олеже. Тільки не на сайтах, де наші, а там, де женихи потрібні водяться. :D До таких от форумів добираються як вже приїдуть.

Але я активненько розсилаю ланки на подібну тематику. Ну так - щоб на очі побачили.

http://ladyfromrussia.com/rus/safety/t1.shtml тут одні жахлики. Іноді здається, що і людей порядних на Заході не залишилося.
Але та колекція просто доводить масовість негативу.
Я не дуже вичитувала ті історії, але те, що проглянула - дає враження, що люди дають медвежу послугу. Як перевіряти женихів, які тести влаштовувати. А насправді порадою було б - зверніться до себе, прислухайтеся до своїх почуттів і не кидайтеся чимскоріш заміж. ... Дуже сподіваюся, що подібне я там пропустила.

Ще раніше обговорювала цю тему зі своїм "іноземцем". Його версія чому на красунь з "недорозвинутих" країн дивляться, бо там менше емансипованих жінок. Тобто вони достатньо емансиповані, але залишаються жінками. Як він сам сказав: "не в кухні і косметиці справа - поведінка, манера мовлення... щось з тієї категорії робить жінку жінкою". І ще сказав, що швейцарки непогані, але у своїх пріоритетах сім"я не на першому місці стоїть. А навіть коли у них виникає тісний сімейний зв"язок, то все одно вони залишаються при своїх надзвичайно активних інтересах: робота, спорт, клуби... Але була в нього і обмовка, що він знає добре лише міських швейцарок. Може, сільські і інші.
Я ж гадаю, що точно інші, а особливо з кантона Апенцеллер. :roll:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

чесно кажучи, гадаю, що просто це нам так здається, що раптом усі на українках (екс-совковських) почали одружуватися. одружуються і з китаянками і по Європі між собою непогано. взагалі у світі виросла кількість мішаних шлюбів. віртуальні знайомства вже переважають реальні. легше стало подорожувати, дешевші квитки, більше рейсів, більше грошей, щоб на таке витрачати. Ото і женяться всі на всіх і у своїй національній групі обговорюють різке зростання шлюбів з іноземцями і думають що то лише у них так. їдуть де краще, і як правило - до чоловіка. хоч і навпаки дуже часто трапляється, просто про це менше пишуть. і як би там не було подорожують більше чоловіки: спершу на роботу за контрактом, а потім вже на місці і одружуються з місцевими (якщо наші), а іноземці самі їдуть до жінок (наших) знайомитися та одружуватися. за таким же принципом і інші нації мігрують
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Буває і навпаки, коли іноземні чоловіки переїзжають з-за жінок в Україну. Наприклад, Шон Карр до Жені Тимошенко переїхав http://tabloid.com.ua/news/2007/4/26/1519.htm
На мою думку, Женя заслуговує кращого чоловіка :? , розумна і вихована дівчина, але ж це був її вибір.
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Шон Карр тому переїхав, що він може в будь-який момент взяти і "переїхати назад", разом з тим українкам набагато важче просто так взяти і поїхати жити в західну Європу, а паспорт з громадянсьтвом чоловіка це завдання значно полегшує...
Україно, вперед!
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”