ВСІ НА ВИБОРИ

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Natella »

"Судебная атака Тимошенко"
http://president2010.info/ua/news/3021

:ps3: Невже є у Тимошенко шанс?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

http://ukrslovo.net/ukraine/vybory_2010/6354.html - Тому що маємо сьогодні демократію, побудовану на бідності.

Одначе я був здивований тим, що чимало представників Віктора Януковича, а то й голів чи секретарів у комісіях були відносно або дуже молоді люди. Я чомусь був під враженням, що електорат Віктора Януковича - це передусім літні особи.
Я вирішив поговорити приватно з деякими службовцями комісій та майже при кожній розмові довідався, що вони служать представниками Віктора Януковича за зарплату тому, що не мають на що жити. Серед тих представників Януковича були навіть люди, як належать до Народної партії чи НУНС, тобто партій, які зовсім мало спільного мають з Віктором Януковичем.
Аскольд Лозинський, міжнародний спостерігач від Світового Конгресу Українців на минулих виборах
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Снігурка »

Обращение к Окраинному Народу
Борис Березовський, для УП _ Середа, 17 лютого 2010, 17:45
Версія для друку Коментарі 1153

Я обращаюсь к вам, окраинный народ, ко всем без исключения, кто поддержал Януковича.

Вы выбрали пахана - гетманом. Да еще младшего брата большого брата.

Убежден - ненадолго.

Однако не могу взять в толк: сколько мегалитров рабской крови должно течь в жилах каждого из вас (Чехова не почитаете!), чтобы вы - в век интернета, большого адронного коллайдера, генной инженерии... могли поверить в такое чмо?

Перо в вам в ж... Пикируйте в смердящие "зияющие высоты" прошлого. Ваш генофонд пережил и не такой геноцид.

Но не забывайте в умопомрачительном полете, что пока ваш гетман - пахан, вы будете жить на окраине, а не в Украине.

P.S. Особо хочу обратиться к лидеру демократического мира президенту США г-ну Б. Обаме и идеологу современного русского мракобесия г-ну Жириновскому, хотя они и не принимали непосредственного участия в голосовании, но были в числе первых, поздравивших Януковича с победой.

Господа, я не вижу никакой случайности в вашем солидарном решении признать пахана президентом великой европейской страны.

Осенью 2004 года, во время оранжевой революции, из репортажей Fox News и CNN политический бомонд США с удивлением узнал о существовании в центре Европы независимого почти пятидесятимиллионного государства, и до сих пор почему-то убежден, что демократический Ирак или Афганистан важнее демократической Украины.

Вы, г-н Жириновский, - последовательнее. Вы никогда не признавали Украину независимой.

Я прошу Вас, г-н Обама, и Вас, г-н Жириновский, припомнить фразу Франсуа де Ларошфуко: "Политик в состоянии заглянуть вперед ровно настолько, насколько он в состоянии оглянуться назад". И тогда не будет иллюзий ни относительно "перезагрузки", ни в том, что будущее за украинским, а не за окраинным народом.

Негоже Вам господа, таким умудрённым политикам, пренебрегать историей.

Борис Березовский, 17 февраля 2010, Лондон, для УП

джерело

http://pravda.com.ua/articles/2010/02/17/4780786/
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Голосно називаючи ці вибори демократичними і дивуючись тому, що вибрав "народ", багато хто лишає поза увагою дрібні факти організації виборів. І, особливо, за кордоном, котрий ну ніяк не можна сфальсифікувати, підкупити і.т.д, але через чисельність цього незручного електорату - не можна і викинути з розрахунків. Тому найлегше робити те, що під силу:
-до останнього дня кричати, що голосувати можуть лише ті, що стоять на консульському обліку, а в останній день все-таки дозволити якось
- зменшити виборчі дільниці в рази (на Швейцарію з двох дільниць зробити лише одну - то ще таке, але на Америку з парканадцяти до однієї-двох зменшити - це вже щось, а Італію тоненьку і довгеньку з мільйонами наших якщо взяти до уваги)
- відсутність запрошень на вибори навіть для тих, хто стоїть на обліку....

Чомусь підозри лізуть на думку, що в Москві без таких проблем обійшлося...

Ось вам і вибори. Без вибору - це одне, але без можливості вибору - це вже інше. Тут хоч яким свідомим і свободолюбивим будь.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”