Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення one »

Швейцарія заздалегідь попередила США про приїзд Поланскі в Цюріх
http://ua.korrespondent.net/showbiz/1006038.

Спочатку UBS попав на перші шпальти, тепер ось Роман опинився у подібній ситуації. Щось мені Швейцарія починає все менше й менше подобатися. Тобто, я розумію, що окрім Росії та Китаю Америку, за великим рахунком, всі бояться, але щоб так по плазунськи прогинатися, це вже занадто.

Ні, ну звичайно ж Поланскі не ангел, але "постає питання, чому швейцарська влада вирішила здати Поланскі саме зараз, хоча 76-річний режисер часто відвідував цю альпійську країну, де він є власником шале на одному з гірськолижних курортів." Хто що думає з цього приводу? Що він такого скоїв у вас, щоб заслужити на таке ставлення?

Ну Ірландія, до речі, як відомо (чи може й не так це вже й відомо), теж плазує перед Америкою не по дитячому, але Ірландія ніколи серйозною чи сильною країною не була, принаймні, ніким такою не сприймалася. Чого не скажеш про Швейцарію, яка завжди була взірцем, якщо не сили, то точно серйозності й надійності.

Якщо відомі й запезпечені люди, які нічого поганого проти Швейцарії не зробили, стають розмінною монетою якихось політичних інтриг, то на що там може очікувати якийсь простий роботяга коли він випадково стане поперек дороги системі? Ну на перші шпальти він наврядчи попаде, а, скоріше за все, просто зникне безслідно. Їй Богу, Америка та й годі!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення pol_serg »

Ангел він чи не ангел, судити не нам, в усі часи було достатньо збоченців з тугими гаманцями і людей, ласих на уявному скандалі заробити грошенят. Вирок американського суду теж не є однозначною констатацією вини. Особливо дивним виглядає то після того як Поланскі таки відкупився і уклав з жертвою мирову угоду. А Швейцарія не дуже годна прогинатися під когось, тут люблять як США так і Росію, при чому та любов доходить до кумедних випадків, проте найбільше що любить Швіц - то гроші, і саме тут треба шукати всі звязки. Рано чи пізно то випливе на поверхню, а людина, якій вже й до вищого суду не далеко, проведе останні дні в відносних стражданнях, і не нам судити чи заслужено, чи ні. Просто їдучи в Швіц по запрошенню "конфедерації" вартує задуматися, чи не закінчиться візит у в"язниці... :bow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Так, давайте спочатку.
Поланський згвалтував (ну добре, просто мав статеві зносини) з неповнолітньою.
За законами усіх країн, до яких має відношення Поланський - це кримінальний акт, який карається відповідно і не має кінцевого терміну, після якого автоматично злочинець позбавляється відповідальності.
Раніше Поланський часто бував у Швейцарії і інших країнах. Але неофіційно. Цього разу про його приїзд було оголошено наперід. Більше полегшити роботу органам було просто неможливо. Швейцарія країна дуже точна у дотриманні правил. Впевнена, що про політичний імідж у даному, явно чистому кримінальному, випадку ніхто навіть не подумав. Так само, як бундесрати мало про імідж думають в інших випадках - коли Калмі-Рей одягла хустку і поїхала домовлятися за нафту в Ірані, тоді як та ж Америка з іншими мало не анафему оголошували Ірану. Цього разу виглядає так, що Америці прогнулися... Думаю, що це просто усім надто політично-заангажованим таке мариться. Зі свого вузькозорого тунелю так би мовити судять.
....але.... прогинатися Америці вигідніше було би в багатьох інших прикладах. Наприклад, трішки почати виступати за права людини, коли в людини американський прапор. Кому не відомо - зараз з американським паспортом жити у Швейцарії досить незручно. Особливо у справах фінансових, коли відкрити рахунок можна лише у Пост-банку.

А з іншого боку. :warn: Чи не дискримінує себе високо-релігійна католицька країна Польща, виступаючи за звільнення збоченця? Чи не дискримінують себе інші, вимагаючи привілеїв знаному та багатому злочинцю? Чи не здається вам... що в Україні занадто довго існує привілейоване та розкласоване суспільство і це починає впливати на світогляд населення? (сприймаю думку оne як репрезентативну українську)
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення pol_serg »

То ще велике питання мав він там ті стосунки чи не мав, і як то все було, і хто був ініціатором, минуло більше 30 років... В світі завжди вистачало шахраїв, що бажають заробити на інших людях, шантажем тощо... Не вартує забувати, що й сам Поланскі перед тим пережив трагедію, котру не кожен чоловік в своєму житті зможе пережити і осмислити. Одним словом я веду до того, що в тій справі треба було ретельніше і тихіше розібратися, а не робити розголос і виставу, якби то були числені позови до покійного Джеко - уловлюєте подібність? Особливо абсурдно виглядає звинувачення після того, як сам Поланскі уклав мирову угоду з "жертвою" і вона на то погодилась. Тепер про Швейцарію - так, та "форма" на Поланскі була дійсна, по великому рахунку вчинили формально правильно, але, зі сторони то виглядало так, як би людину запросили в гості, а насправді запроторили її в тюрму, за злочин про який вже забули і немає відповідача, і постраждалого, оскільки вони самі собою порозумілися. То де тут логіка? Сам парадокс американського правосуддя - в вільній державі правосуддя не однакове для різних людей, і чим багатша людина - тим більше їй пробачається або, часом, рідше, вона платить значно більше (здається то й є той самий випадок).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:То ще велике питання мав він там ті стосунки чи не мав, і як то все було, і хто був ініціатором, минуло більше 30 років... .
Ну як не мав... сам же він і зізнався в них 30 років назад (втік же якраз до винесення вироку). Тобто винен чи не винен - про це не йдеться і сумнівів нема як на мене. Тут зараз йдеться: а) помиловать, бо відомий і талановитий :notgood: ; б) засудити Швейцарію, котра виконала формальність ніби-то підлабузнюючись Америці :notgood: :notgood: Як на мене, то друге - ще парадоксальніше, ніж перше. Бо Америка вже давно хоче видачі Полянського, (Франція та Польща, де він жив в основному, його би не видала ніколи) і планувала це зробити не так давно в Австрії, але оскільки вважали, що як країна ЄС вона може бути ненадійною і не співпрацювати належним чином, то чекали іншої нагоди. Швейцарія ж до того дуже добра придалася. Особливо менталітетом працівників, котрі чесно виконають нормативні приписи, не оглядаючись на політичні стосунки з іншими.
Гадаю, що не варто зациклюватися на таких "новинах". Щиро вважаю, що подібні "новини" роздуті з метою витіснення у тінь набагато важливіших подій. :wontsay:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення pol_serg »

Svitlana писав:Ну як не мав... сам же він і зізнався в них 30 років назад (втік же якраз до винесення вироку). Тобто винен чи не винен - про це не йдеться і сумнівів нема як на мене.
Ну не всьому треба вірити, людину можна поставити в таке становище, що вона визнає, що нападала на немовлят і пила їх кров, і для того не потрібно піддавати людину а ні тортурам ані іншим страшним фізичним речам. Я підозрюю, він був доведений до відчаю, тому й визнав, що робив то, аби уникнути ще більш страшних звинувачень. Зрештою якщо подивитись за що відбували ув"знення колишні "політичні в"язні" в совку, там теж багато "такого цікавого", вони також то ніби визнавали, але далеко не факт, що так хтось чинив. Одним словом, справа не зовсім "чиста", як з одного боку, так і з другого, ніхто не заважав Швіцу проігнорувати той позов, як то робили Австрія та інші країни вже доволі довго, і ніхто не заставляв їх запрошувати Поланского в Швіц. За таке "блюзнірство", США б не поставило Швіц в список "осі зла" і тд. і тп. Як то впливає зараз на імідж Швіцу - відчувати кожному окремо, я б не вважав, що це позитивно, але то тільки моя думка.
pol_serg писав:Гадаю, що не варто зациклюватися на таких "новинах". Щиро вважаю, що подібні "новини" роздуті з метою витіснення у тінь набагато важливіших подій. :wontsay:

Абсолютно згоден.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:, ніхто не заважав Швіцу проігнорувати той позов, як то робили Австрія та інші країни вже доволі довго, і ніхто не заставляв їх запрошувати Поланского в Швіц.
Уяви собі, якби проігнорували - оце була би новина, роздута не менше за дану.

Ну щодо запросин - ти не дуже всіх в один кошик греби... Яке відношення поліцаї мали до відбору фільмів (та запрошення їх творців) на фестиваль? Запросили організатори фестивалю, для реклами порозписували про це в інтерв"ю і в новинах...
Тому фраза "ніхто не заставляв запрошувати" має дуже мало сенсу, як на мене.
Організатори (якраз певно 30+- річні) не мали поняття про кримінальне минуле Полянського, а поліцаї не знали, що ті збираються його запрошувати. Ну не пощастило чуваку, я так це бачу.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення one »

Я підозрював, що окрім Господарки, Швейцарію наврядчи тут буде хтось захищати. Патріотизм, звичайно ж, добре, але, вибачаюся, з точки здорового глузду, в даному випадку Швейцарію захищати важко. Ігнорування було б набагато логічнішим, якщо тільки Швейцарія не мала якоїсь з наступних причин: 1) бажання насолити Поланскі; 2) бажання ублажити Америку; 3) бажання заробити.

Ось як це все приблизно вигляділо...

Жила собі дівчина Свіцерра. Така собі жіночка, ніби непогана. Детальні її характеристики невідомі, але ходили слухи, що вона, загалом порядна людина.

Через дорогу він неї жив парубок Роман. Навіть не жив, а просто мав хатину, де інколи бував. Раніше бін тут жив постійно, але пізніше переїхав на інший хутір, тож коли саме і для чого він приїжджав до старої хібари, ніхто точно не знав. Чоловіком він був вже не першої свіжості, але колись, кажуть, Роман був парубок моторний і хлопець хоч куди козак. Тобто, міг і гульнути, але міг підтримувати й серйозні стосунки. Багато таких в юності. З віком він, здається, став більш відповідальним, принаймні, ніяких скандальних історій про нього не було вже давно. Оскільки житло його було навпроти, спілкувалися вони зі Свіцеррою досить регулярно. Дехто навіть казав, що занадто часто, як для просто сусідів. Ніхто нічого напевно не знав, але ходили чутки, що в них досить серйозні стосунки. Настільки серйозні, наскільки вони можуть бути в двох досить різних і самостійних людей, які, до того ж, постійно мешкають далеко один від одного. Ну загалом, був Роман у Свіцерри відносно часто і інколи навіть заходив без стуку, а чим вони в неї вдома займалися, одному Богу відомо. Бо самі вони, взагалі то, балачками і, тим більше, плітками не захоплювалися. Але консенсус був що відносини в них непогані, бо зістрічатися для лайок чи суперечок вони б наврядчи були.

А на іншому кінці села жив дядько Сем, такий собі самозадоволений багатій з якимись темними зв'язками. Взагалі то він вже був старезним дідуганом, але чи через те, що він був у досить гарній фізичній формі, чи просто за звичкою, його всі звали дядьком. Гарного про нього односельчани мало що могли сказати, може, хіба що, дехто його поважав за його гроші й владу. Але більшість його просто уникали, чи навіть боялися. Як він збагатів ніхто не знав, але більшість було переконані, що брудними методами. Тим білше, що всі, хто ставав йому якимось чином поперек дороги, безслідно зникали. Взагалі, мабуть таких як дядько Сем найправильніше було б віддати на розсуд правосуддя, але через свої зв'язки він чомусь був недоторканим. Що то були за зв'язки, за люди, ніхто в селі толком не знав, але казали, що він на ти і з мафією, і з корумпованою владою. Від верто кажучи, дядько Сем, мабуть, не був повним тираном чи диктатором, та не тому, що він прислухався до суспільної думки, а тому, що явно увагу він намагався не привертати і на конфронтацію не йти. Але коли йому щось чи хтось не подобався, як вже було сказано виже, перешкоди свої він прибирав досить швидко й безапеляційно.

І от чомусь раптом не сподобався дядьку Сему парубок Роман. Може на базарі на ногу наступив йому чоловік, може взнав як той в юності помочився на його паркан, а може просто хтось наклеп звів. Невідомо. Але стало зрозуміло, що Роману непереливки. Капут, навіть, можна сказати. Наче й злочинцем його офіційно й не визнали, але всім було зрозуміло, що корумпована поліція при нагоді його затримає й передасть дядьку Сему. Та оскільки в розшук на нього не подали, за великим рахунком окрім поліції й сіксотів дядька Сема Роману нікого уникати було не потрібно. Прості люди на нього, ніби, зуба не мали, тож, хоча й рідше, але в селі його інколи все ще помічали. І в себе вдома, і у Свіцерри, але ніхто нікуди не доносив.

Але одного разу, мабуть, щось важливе в лісі здохло, й Романа пов'язали. Не ясно, чи це виконала поліція, чи якісь менш офіційні представники дядька Сема, але те, що настукала на Романа Свіцерра ні в кого не викликало сумніву. Всі було здивовані, бо не могли докумекати для чого їй це було портібно. Одні казали, що незадовго до цього Роман остаточно відмовився одружуватися і Свіцерра захотіла йому насолити, інші ствержували, що вона, скоріше за все хотіла ублажити дядька Сема, бо хотіла влаштуватися на роботу в одну з організацій підконтрольних дідугану, а дехто, взагалі, вважав, що все було набагато прозаїчніше і їй просто потрібні були гроші.
:seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

one писав:Я підозрював, що окрім Господарки, Швейцарію наврядчи тут буде хтось захищати. Патріотизм, звичайно ж, добре, але, вибачаюся, з точки здорового глузду, в даному випадку Швейцарію захищати важко. Ігнорування було б набагато логічнішим, якщо тільки Швейцарія не мала якоїсь з наступних причин: 1) бажання насолити Поланскі; 2) бажання ублажити Америку; 3) бажання заробити.

Ось як це все приблизно вигляділо...
Про яку Господарку мова? :sceptical: конкретніше пліз

Казка ваша гарна. Може навіть і правильна. Може воно так дійсно і було. Ось тільки якщо перевести алегорію в категорії ближчі до конкретики, то 1) Полянські ставити в одну з центральних фігур міжнародної політики у трикутник Швейцарія-Америка-Полянські - пардон, ви чого обкурилися? 2) у площині ж Полянські-швейцарська молодичка-американський сусід-суперник знову ж таки висновок "Ну не повезло чуваку". Ну хто такий Полянські, я вас прошу?! Якщо ви в курсі швейцарських новин, то якраз приблизно тоді і швейцаські заложники досить голосно обговорювалися. Краща і солідніша тема для іміджу та цвяхів. А ще є дуже багато інших тем.
... А може справді, перший, іноді все набагато простіше? ...так іноді просто, що аж не віриться, бо звиклося, що має бути усе і завжди складно.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення one »

Прикольно, щойно Швейцарія відмовилася віддавати Романа Дядьку Сему.
Так питається, для чого це все було заварювати? Невже вони хочуть грошей від самого Поланського? Може ще й рахунки його банківські заморозять :notgood:
Жаль, до чого опустилася, а така, ніби то, була незалежна й, відносно, справедлива, країна. Але поки в Швейцарії будуть гроші (чи за рахунок Дядька Сема, чи за рахухок Романа Поланського - байдуже), вона все одно буде привабливою. Незважаючи на кількість цвяхів у своїй репутації.
п.с.Та Господарка тут одна, здається :glad:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

one писав:Прикольно, щойно Швейцарія відмовилася віддавати Романа Дядьку Сему.

п.с.Та Господарка тут одна, здається :glad:
Цікаво, чим вам той Поланський так в душу запав?


п.с. Господарки не бачу жодної. Невже проблеми такого рівня?
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення one »

Та Поланський тут ні до чого, насправді. Я його лише один фільм, здається, бачив, тож фаном не є. Просто за країну прикро. Що швейцарська влада думала показати світу цим вчинком - не ясно. Але очевидно, що гарного, перш за все для самої Швейцарії, з цього нічогісінько не вийшло.
п.с. А я господарку бачу тут повсюди (на даний момент, 3089 фотографій, якщо бути точним). :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Чесно, чого ви думаєте, що хтось сидів і ретельно думав, що і як робити і які будуть наслідки? conspiracy theory age?
Та ніхто не сидів і не думав - тому так і облажалися. І це найменше з усіх лих. Якраз недавно підводили підсумки (дуже гіркі) роботи бундесратів. Якщо ви ще не в курсі, то двоє подали у відставку. Шкандаль.

one писав:п.с. А я господарку бачу тут повсюди (на даний момент, 3089 фотографій, якщо бути точним). :wink:
Так у вас окрім дислексії, ще і з зором щось не гаразд? тобто, може це не дислексія, а, власне, комплексна проблема зору та сприйняття інформації? Співчуваю. :support2:
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення one »

Ні, ну я розумію, що мої слова можна розцінити як наїзд на Швейцарію, але аж ніяк не на господарку. За Швейцарію мені самому прикро, бо мені подобається ця країна, але чому Світлана почала мене ображати - не зрозуміло. Телепень, мабуть. Ну добре, бувайте здорові.
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Oceanic »

one писав:Ні, ну я розумію, що мої слова можна розцінити як наїзд на Швейцарію, але аж ніяк не на господарку. За Швейцарію мені самому прикро, бо мені подобається ця країна, але чому Світлана почала мене ображати - не зрозуміло. Телепень, мабуть. Ну добре, бувайте здорові.
One, не беріть близько до серця! Не думаю, що хтось мав на меті Вас образити.
Часто кожен судить по собі! Повірте, навіть найбільш невдалі рішення/дії швейцарців були ретельно обдумані! Я не маю на увазі, що мета та логіка завжди були продумані у правильному напрямку, але спонтанних рішень як правило швейцарці не приймають. А Ваша співрозмовниця ляпнула, не подумавши, перше, що спало на язик, от і вийшло непорозуміння.
Судити та поливати брудом після підведення підсумків більшість українців добре вміє, та ще й "гостюючи" у чужій країні. А от своє "велике" Я, це для них найбільший авторитет, це найбільші розум та мудрість Вселенної. Вони знають відповіді на всі запитання, та виходи з будьякої ситуації, але, на жаль, тільки після "бою".

Язик мій - мій ворог! (В даному випадку, мої пальці - мої вороги!) :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

one писав:Ні, ну я розумію, що мої слова можна розцінити як наїзд на Швейцарію, але аж ніяк не на господарку. За Швейцарію мені самому прикро, бо мені подобається ця країна, але чому Світлана почала мене ображати - не зрозуміло. Телепень, мабуть. Ну добре, бувайте здорові.
Насправді мені цікаво було дізнатися кого ви маєте на увазі під кодовою назвою господарка... Ось і все.... Ви все товчете про неї, а я ну не бачу її і тисяч фотографій також.... чи ви смайлики збоку мали на увазі :wink: (але це також десь з потроєнням чи навіть більше вийде).
Абсолютно не мала на меті вас образити. Просто якщо є якесь непо(до)розуміння, його краще одразу ж і вияснити, чи не так?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще один цвях у репутацію Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Oceanic писав:
one писав:Ні, ну я розумію, що мої слова можна розцінити як наїзд на Швейцарію, але аж ніяк не на господарку. За Швейцарію мені самому прикро, бо мені подобається ця країна, але чому Світлана почала мене ображати - не зрозуміло. Телепень, мабуть. Ну добре, бувайте здорові.
One, не беріть близько до серця! Не думаю, що хтось мав на меті Вас образити.
Часто кожен судить по собі! Повірте, навіть найбільш невдалі рішення/дії швейцарців були ретельно обдумані! Я не маю на увазі, що мета та логіка завжди були продумані у правильному напрямку, але спонтанних рішень як правило швейцарці не приймають. А Ваша співрозмовниця ляпнула, не подумавши, перше, що спало на язик, от і вийшло непорозуміння.
Судити та поливати брудом після підведення підсумків більшість українців добре вміє, та ще й "гостюючи" у чужій країні. А от своє "велике" Я, це для них найбільший авторитет, це найбільші розум та мудрість Вселенної. Вони знають відповіді на всі запитання, та виходи з будьякої ситуації, але, на жаль, тільки після "бою".

Язик мій - мій ворог! (В даному випадку, мої пальці - мої вороги!) :wink:
Точно так. Ніхто нікого не мав на меті ображати.
А щодо швейцарців.... То, спостерігаючи дії теперішнього складу Бундесрату, зовсім не складається враження, що вони щось обдумують. У першу чергу маю на увазі консультації з колегами у питаннях, що стосуються різних департаментів (навіть у прикладі вище). Щодо загальної характеристики швейцарців, то згідна, що вони дуже добре все обдумують і прораховують наперед. Але цього, на жаль, зараз не видно у політиці.
Підбивати підсумки вміють всі іноземці в усіх країнах. :tak2: Ви, мабуть, лише з українцями і спілкувалися. Хоча на мою думку деякі набагато перепльовують наших зі своїм его "елітної" країни, чого в наших зовсім нема, але часом би здалося.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”