800 газет з усього світу можна замовити додому

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

800 газет з усього світу можна замовити додому

Повідомлення Svitlana »

http://newspaperdirect.com/newspapers/t ... By=Country

Ось цікава така штука. Можна підписатися і отримувати газети. Можна їх у паперовому вигляді отримувати, а можна - он-лайн і собі роздрукувати. Здивувала... ха... :notatall:
...а зараз здивую...

У Швейцарії виявляється можна газети піти роздрукувати у Кіосках. За приблизно 4 франки і 10 хвилин вам надрукують яку хочете.
Цим займається власниця Кіосків фірма Valora. А ось чи в усіх містах це є - не знаю. Як правило у великих кіосках на головних вокзалах типу Цюріх, Берн, Базель воно є, а ось в інших не знаю. Попитайте коло себе у кіосках про цю штуку.

Я не знайшла списка газет, котрі можна таким чином "купити". Але з вище вказаної ланки виглядає, що Україна дуже скромно представлена декількома російськомовними виданнями. Хоча теоретично для будь-якої газети було би надзвичайно просто зверстані макети комусь-там підвантажити чи надати у користування зі свого сайту, щоб можна було роздрукувати по всьому світу. Це доводить, наприклад, приклад російського видання "Чєлябінскій рабочій"....

Дорогі товариші українські бізнесмени - безкоштовна ідея просто в руки. Робіть кантору, котра буде ходити по укр. виданнях, збирати макети, підвантажувати на сервер кудись, водночас вести переговори з канторами типу "Нюспейпер дірект" чи подібними нашій Валорі. Рекламу підопічних газет можна буде заміняти на власну рекламу, можна навіть з міжнародним спрямуванням. А ну швиденько порахуйте видатки і можливі мінімальні прибутки. :count:
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: 800 газет з усього світу можна замовити додому

Повідомлення Natella »

На рахунок українских ґазет - я читаю 'Сімя і дім' онлайн.
Вони роблять апдеіт 1 раз в тиждень, звичайно не повне видання, але є баґато цікавих статтей.
http://www.simya.com.ua/articles/41/
Viel Spass :smile: !
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”