Патріотизм українців... у Швейцарії?

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
DaLes
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 07 жовтня 2009, 07:37

Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення DaLes »

Живучи на Україні, часто задумуюсь над питанням: як розуміти таке поняття, як "патріотизм" українців за кордоном?
В даному випадку - йдеться про "патріотизм" українців у Швейцарії?
В чому він проявляється?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Снігурка »

я не живу у швейцарії, але теж маю питання

а у чому проявляється патріотизм українця в україні?

чи лише рядок у паспорті з пропискою на теренах україни робить з людини українця?

рос. класик писав "поэтом можешь ты не быть, но гражданином быть обязан". не обовязково мати українську прописку, щоб бути українцем
DaLes
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 07 жовтня 2009, 07:37

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення DaLes »

Снігурка,
тоді питання до Вас :wink: :
як розуміти таке поняття, як "патріотизм" українців за кордоном?
В даному випадку - йдеться про "патріотизм" українців у ...Німеччині?
В чому він проявляється?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Снігурка »

частково відповідь на це питання я вже дала у дописі про іміджеву яму

моя проблема в іншому. коли я майже 14 років тому приїхала в німеччину, мені іноді задавали питання чи ходять в україні автобуси (в плані наявності транспортної мережі) і чи я колись бачила побутові прилади. причому запитувала людина, котра знала, що я маю право водити автомобіль. тобто ми, закордонні українці, скільки тут живемо, стільки потрапляємо в ситуації, коли вимушені доводити, що ми теж європейці, хай не такі благополучні, але все ж європейці. як би там не було, але кожен з нас, хто живе за кордоном, є своєрідним послом своєї країни. по нас судять про україну. якщо наш колега по роботі цінуватиме нас, то й наша країна буде виглядати для нього набагато позитивніше, аніж до знайомства з нами. якщо ж місцеві стикнуться з українцями напр злодіями тощо, то й думка їх про нашу країну буде відповідна. така народна дипломатія іноді робить більше, ніж наші бюрократичні консульства.


а де ваша відповідь на моє запитання?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Снігурка писав:частково відповідь на це питання я вже дала у дописі про іміджеву яму

моя проблема в іншому. коли я майже 14 років тому приїхала в німеччину, мені іноді задавали питання чи ходять в україні автобуси (в плані наявності транспортної мережі) і чи я колись бачила побутові прилади. причому запитувала людина, котра знала, що я маю право водити автомобіль. тобто ми, закордонні українці, скільки тут живемо, стільки потрапляємо в ситуації, коли вимушені доводити, що ми теж європейці, хай не такі благополучні, але все ж європейці. як би там не було, але кожен з нас, хто живе за кордоном, є своєрідним послом своєї країни. по нас судять про україну. якщо наш колега по роботі цінуватиме нас, то й наша країна буде виглядати для нього набагато позитивніше, аніж до знайомства з нами. якщо ж місцеві стикнуться з українцями напр злодіями тощо, то й думка їх про нашу країну буде відповідна. така народна дипломатія іноді робить більше, ніж наші бюрократичні консульства.


а де ваша відповідь на моє запитання?
Приєднуюся :bravo: :verygood: Отож, щодо ставлення до країни України за кордоном у міжнародній політиці, не останню роль відіграють українці (котрі себе називають, власне, українцями). Ситуація (з життя, до речі) і приклад патріотизму українців за кордоном і в Україні: шеф обирає країну для часткового перенесення виробництва. Співробітник-українець підказує один з варіантів - Україна. Шеф радо погоджується на такий варіант, оскільки співробітник зможе багато у чому допомогти. Співробітник-українець починає пошук інформації в Україні, контактує відповідні інстанції, потенційних партнерів. І...
Продовження, буде, якщо воно виявиться потрібним. У даному випадку початку вже достатньо - українці за кордоном реально можуть впливати на інвестиції в українську економіку. Багато інших прикладів, коли чоловіки-фермери наших дівчат їхали в Україну освоювати "цілину", що виникла під час великого переселення (нелегальних) гастарбайтерів за кордон. Але тепер ті ж таки нелегали поволі вертаються в Україну і вже не хочуть жити так, як колись, хочуть чистіших вулиць і якісних товарів. Чи не на користь це Україні? ....попри всі докори та неповагу патріотів-українців в Україні. На жаль. :sad2:

В унісон зі Снігуркою: так, а в чому проявляється патріотизм українців в Україні?
DaLes
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 07 жовтня 2009, 07:37

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення DaLes »

Я нічого не маю проти того, що українці покидають свою батьківщину по причині того, що ВОНА не дбає про українця.
Однак, у душі кожної людини назавжди залишається те, що зветься "Україна".
І це - не лише вишиванка , одягнений на якесь свято, щоб показатись іншим, яка ми "гарна нація"...І синьо-жовтий прапорець , причеплений на авто...

Це - любов і тісні стосунки між собою на чужині.
Це - поміч тим, хто потребує, на чужині.
Це- поміч тим, хто звертається до діаспори з України.
Це - зразкова поведінка на чужині.
Це- праця, що славить Україну ( http://ukr.mediaport.ua/news/society/9898)!
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення dima_ternopil »

DaLes писав:Я нічого не маю проти того, що українці покидають свою батьківщину по причині того, що ВОНА не дбає про українця.
Однак, у душі кожної людини назавжди залишається те, що зветься "Україна".
І це - не лише вишиванка , одягнений на якесь свято, щоб показатись іншим, яка ми "гарна нація"...І синьо-жовтий прапорець , причеплений на авто...

Це - любов і тісні стосунки між собою на чужині.
Це - поміч тим, хто потребує, на чужині.
Це- поміч тим, хто звертається до діаспори з України.
Це - зразкова поведінка на чужині.
Це- праця, що славить Україну ( http://ukr.mediaport.ua/news/society/9898)!
Я перепрошую, але відповіді на питання "в чому проявляється патріотизм українців в Україні?" від Вас ми так і не отримали... :dontknow:
DaLes
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 07 жовтня 2009, 07:37

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення DaLes »

Спочатку було питання "Патріотизм українців... у Швейцарії?" :smile:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення dima_ternopil »

DaLes писав:Спочатку було питання "Патріотизм українців... у Швейцарії?" :smile:
Вам написали відповідь на прикладі Німеччини. У Швейцарії абсолютно те саме...
Хочу також додати що постійно приходиться переконувати що Україна то не Росія і що українська мова є офіційною...
Власне Ми є рекламою України поза її межами - ось така проста арифметика.

Ніколи не забувати хто ти, яка твоя культура та мова - ось найважливіший прояв патріотизму в еміграції.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення pol_serg »

Якщо ви є в пошуках матералів для газетної публікації, відчуваєте брак спілкування чи просто хочете собі щось довести, то пошукайте інше місце. Патріотизм то не пафосні цитати, кожен, хто поїхав з України мав на то певні власні причини, добре думав перед тим і навряд чи переважна більшість ставила перед собою первинну мету прославляти Україну на кожному кроці і виставляти свій патрітизм напоказ. З тих речей, які ви вважаєте "патріотичними":Це - любов і тісні стосунки між собою на чужині.
"Це - поміч тим, хто потребує, на чужині.
Це- поміч тим, хто звертається до діаспори з України.
Це - зразкова поведінка на чужині.
Це- праця, що славить Україну"
більшість мені видається просто сміховинно сформульованими. Даруйте, але двоє нормальних українських людей завше порозуміються між собою без гучних гасел та сторонньої допомоги, а рівень проблем українців в Швейцарії лежить абсолютно в тій самій площині як і українців в Україні. Прикро одне - що деякі українці в Україну, не розуміють того і покладають на діаспору забагато сподівань...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Снігурка »

підтримую

а як на рахунок зразкової поведінки українців в україні? :think:
Аватар користувача
OlenaR

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення OlenaR »

Я думаю, що патріотизм людини заключається в тому, яке місце в її серці ця сама Україна займає. Часто можна почути як людина про себе говорить щось типу, що вона втекла з тієї України і бачити її більше не хоче. Про який патріотизм тут може іти річ :dontknow: ? Наступний щабель патріотизму людини, це те, що вона робить для самої України, чи для якихось певних її жителів. На моєму прикладі, маленький патріотизм маленької людини. Я намагаюся допомагати одному інтернату, де навчаються, між іншими, і діти-сироти. Дуже допомогти матеріально я не маю можливості, тому я намагаюся організувати людей навколо цих дітей. В результаті ці діти на Новий рік одержать хороші подарунки. Це мій вклад в те, щоб жити на Україні було краще. Цей вклад малесенький, але я не претендую на щось велике.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Снігурка писав:підтримую

а як на рахунок зразкової поведінки українців в україні? :think:
http://pavlonews.info/news/categ_2/42526.html

З цієї статті видно, що патріотизм українців в Україні проявляється, фактично, у боротьбі, що нагадує боротьбу УПА проти радянської влади.
Східняк
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 05 березня 2010, 01:18

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Східняк »

DaLes писав:Я нічого не маю проти того, що українці покидають свою батьківщину по причині того, що ВОНА не дбає про українця.
Однак, у душі кожної людини назавжди залишається те, що зветься "Україна".
І це - не лише вишиванка , одягнений на якесь свято, щоб показатись іншим, яка ми "гарна нація"...
Шановний авторе, мені здалося що Ваша думка буде цікавою форумлянам донецького форуму "Поштовх", тому я її там оприлюднив, вказавши авторство та джерело інформації. Дякую за цікавий допис.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Патріотизм українців... у Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Східняк писав:
DaLes писав:Я нічого не маю проти того, що українці покидають свою батьківщину по причині того, що ВОНА не дбає про українця.
Однак, у душі кожної людини назавжди залишається те, що зветься "Україна".
І це - не лише вишиванка , одягнений на якесь свято, щоб показатись іншим, яка ми "гарна нація"...
Шановний авторе, мені здалося що Ваша думка буде цікавою форумлянам донецького форуму "Поштовх", тому я її там оприлюднив, вказавши авторство та джерело інформації. Дякую за цікавий допис.
Треба було дати ланку на ваш форум - зайшли б в гості :wink:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”