За чеською візою з довідкою

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чеською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

Залізною завісою від України намагається відгородитися Чехія.До вимог видачі шенгенської візи чехи додають іще кілька - спеціально для громадян України, а також іще кількох, що їх заведено називати країнами "третього світу". Отже, уже з червня, якщо кортить відвідати Чехію, мусите довести в посольстві, що ви квітнете та пахнете: у вас немає сухоти, ВІЛ/СНІДу, а також сифілісу.
http://tsn.ua/ua/bin/video.php?section_ ... _id=131352
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: За чешською візою з довідкою

Повідомлення Svitlana »

Відкрили Гамерику :lol3:

По-перше, всі знають, як наші бідні лікарі залюбки торгують довідками....

А по-друге.... більш розвинені країни такі речі також контролюють і активно з ними боряться, тут журналісти просто не дуже обізнані з цим. У випадках, коли це не турист і не візитер, людей, що отримують дозвіл на проживання з країн "епідемічно небезпечних" просто змушують проходити медогляд і здавати подібні аналізи. Але у тому випадку це робиться їхніми лікарями і за гроші держави, що приймає, або за гроші людей (залежно від країни), до страхового полісу справа ще не дійшла, як ще нема дозволу на проживання. У деяких країнах обстеження на туберкульоз триває мало не роками (кожних пару місяців рентген).
А Чехія вирішила собі спростити життя. Формально. Тому що куплена довідка мало чим поможе в боротьбі з такими епідеміями.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: За чешською візою з довідкою

Повідомлення pol_serg »

А як на мене - це верх свинства. Де, хто і коли заявляв, що в Україні на даний момент наявні перераховані епідемії? В світлі останніх заяв про євроінтеграцію для нашого поки ще Президента з"явилося цілком конкретне завдання - розібратися що тут і як... Особливо мене дивує що такий потяг виник власне у чехів, чи може їх "колода в оці" спричинює дальнозоркість - звернули б увагу на свій рідний Усті над Лабем - знайшли б багато цікавого. :notgood:
От би й справді для власників чеських паспортів влаштував би в санкімнатах на пунктах пропуску і аеропортах пересувні гематологічні лабораторії, всіх поголовно-на відбір крові, оплатити збір по тарифу для чеських страховок і чекати на результати, підозрілим - депортація. :enough: Тоді б ми подивились як би то все повернулось....
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чешською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

Мене здивувало, що Чехія віднесла Україну до "країн третього світу" - Афганістан, Конго і тп. Чого, чого а від чехів, я цього не очікувала. Враховуючи, що майже всі медичні послуги в Україні вже є платні, то отримати медичні довідки, тобто зробити рентген, здати аналізи, все це це обійдеться українцю в чималу копійку.
Я не буду обговорювати проблеми епідемій, звичайно індивідуальні випадки захворювань в Україні є, але говорити, що вони мають масовий характер, це перебільшення. Мабуть наші СМІ все це роздувають для того, щоб чиновники отримували всілякі нові гранти та кошти на "боротьбу з сухотами, ВІЛ/Снідом", а далі ці кошти осідаюсь в їхніх же кишеннях.
Світлано, а тепер розкажіть детально, що треба проходити в Швейцарії для отримання дозволу на проживання.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: За чешською візою з довідкою

Повідомлення pol_serg »

Я думаю, тут питання не про країни третього світу, а власне про епідемію. Епідемія - це поняття цілком "матеріальне", воно базується на конкретних показниках і фактах. І тоді, коли у всьому світі стараються усунути дискріманацію хворих наприклад на СНІД, витворяти подібні речі просто гидко. Наскільки я знаю, в Швейцарії не практикується вимагання медичних довідок для отримання перміту. Ще один прецидент-то Канада, три роки тому (не хзнаю як то виглядає зараз) мій знайомий проходив недешевий медогляд в "підписаній" посольством київській клініці для того, щоб дістати дозвіл на вїзд, правда довгостороковий...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чешською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

Це точно, що дискримінація. А в посольстві Канади на США ті ж правила, необхідно пройти медогляд в "спецлікарні" Києва для тих, хто виїзжає на ПМЖ чи по контракту на роботу, мабуть і по "візі нареченої" також. Як часто ви звертаєтесь до лікарів в Швейцарії?
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: За чешською візою з довідкою

Повідомлення pol_serg »

Точно так само як і в Україні - лише при невідворотній крайній потребі.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чешською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

МИД: Украина адекватно ответит Чехии на усложнение въезда для украинцев

Министерство иностранных дел Украины отрабатывает схему адекватного ответа на нововведение чешской стороны для украинских граждан при получении визы - необходимости подавать медицинскую справку.

"МИД Украины на сегодняшний день отрабатывает схему возможного адекватного ответа на нововведение чешской стороны", - сказал пресс-секретарь МИД Василий Кирилич на брифинге в понедельник.

Он также добавил, что введение дополнительных документов на получение визы является прерогативой чешской стороны, однако такие намерения не могут не беспокоить Киев.

"Это вызывает тревогу, и в этом контексте мы ищем ответ на такие действия", - сказал он.

Как сообщалось по информации ряда СМИ, с 1 июня для получения долгосрочной визы в Чехию граждане Украины должны будут подавать медицинскую справку об отсутствии тяжелых инфекционных заболеваниях. В справке должно быть четко написано, что заявитель не болеет тяжелыми инфекционными заболеваниями, в частности, ВИЧ-инфекцией, сифилисом и туберкулезом. Справка должна быть переведена на чешский язык и официально засвидетельствована.

Кирилич напомнил, что сразу же после появления информации в СМИ о нововведении чешской стороны, внешнеполитическое ведомство Украины обратилось к чешской стороне с просьбой разъяснить ситуацию.

Украинская сторона получила ответ от Чехии, согласно которому подтверждается факт введения необходимости предоставления справки о состоянии здоровья для граждан Украины, которые подают документы на получение чешской визы.

В частности, по словам Василия Кирилича, с 1 июня текущего года граждане Украины для подачи ходатайства о получении чешской визы должны предоставить дополнительный документ, а именно справку о состоянии здоровья.

Кирилич добавил, что речь идет о ходатайствах на получение визы для пребывания более 90 дней в Чехии, и на сегодняшний день это является требованием законодательства Чехии.
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: За чешською візою з довідкою

Повідомлення Curly Olena »

Ну, те, що існує така практика надання медичних довідок, для мене не новина.. :notatall: але дивно, що Чехія вирішила зробити свої візові правила більш жорсткими по відношенню до українців.. чим же вони їм так завинили? :sneek2:
До речі, Росія також для деяких видів своїх віз має обовязковою умовою надання іноземцем до консульської установи довідки про аналіз на СНІД..
http://www.switzerland.mid.ru/rusbotsch ... 1%8B%D1%85
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: За чеською візою з довідкою

Повідомлення Svitlana »

http://holland.borda.ru/?1-1-0-00000028 ... 1240314745 - обстеження на туберкульоз у вигляді флюроографії - страшенно популярна тема серед емігрантів в Голландію :dreamer: Повально усіх цікавить питання - як би так зробити, щоб її не проходити, але дозвіл на проживання собі забезпечити (чи то просто так виглядає? :think: )
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: За чеською візою з довідкою

Повідомлення pol_serg »

А хіба без проходження флюорографії не можна продовжити дозвіл на перебування? В самій країні, можливо, то й має якийсь сенс. Якщо бути чесним, то і в колишньому совку, і в Україні теперішнього зразка практично примусова флюорографія має проводитися що два роки, так само як і щеплення, з профілактичних міркувань. Сама процедура навряд чи вже настільки шкідлива, хоча ставити діагноз лише по знімку не візьметься жоден лікар. Насправді виглядає все так - першим ділом, коли ви приходите в поліклініку чи то через хворобу, чи по якусь довідку - вас відправляють в ренгенкабінет, і без того з вами говорити ніхто (ну або безплатно :no3: ) не буде.
Мене цікавить питання, чи може людина, наприклад хвора на СНІД, претендувати на ту ж саму довгострокову візу в Чехію. Сучасні світові тенденції, правда трохи приглушені кризою, були спрямовані на усунення дискримінації таких людей. І провадити таку практику я б вважав трохи дискримінаційним і некоректним фактом.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: За чеською візою з довідкою

Повідомлення Svitlana »

Для початку - дозвіл на проживання в Голландії не можна отримати без довідки. Там з літака відразу на флюроографію відсилають.
А чи можна подовжити - я щось не знаю. В тій темі я побачила, що хтось написав, що лише перший раз обов"язковий, а наступні рази ні. Але я знаю, що знімки роблять кожні пару місяців: тобі присилають бамажку з"явитися там-то і там-то в такій-то годині і анулювання терміна може відбуватися лише одночасно з призначенням нового. Як на мене, то це виглядає, як обов"язкове.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чеською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

Світлано, а я маю знайомих, які працюють в Гаазі в міжнародній організації вже не один рік, так вони ніколи не говорили про примусове медобстеження, навпаки, спеціально приїзжають періодично в Київ, якщо виникають якість проблеми, починаючи від окуліста, стоматолога і тд., але при цьому мають там медстраховку. А ще була здивована, що в Голландії пологи дома приймать.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: За чеською візою з довідкою

Повідомлення Svitlana »

НАталю, міжнародні організації в Голландії мають такий приблизно самий статус, як і тут - вони не зовсім підпадають під загальні правила. Але може просто люди з того не робили проблеми великої, тому і не чути від них було цього. Я від своєї подруги це добре чула, бо вона була вагітною і лишня флюроографія їй аж ніяк не була потрібна. Вагітним, до речі, замість знімка пропонують робити пробу Манту. ...Або закривають живіт металевими пластинами.
Ну я не буду переконувати, краще побалакайте на тому голандському форумі - там краще вам розкажуть. Що цікаво, на форумі українців в Голандії такої теми не існує. :sceptical: Наші радіації не бояться? :lol3:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

За чеською візою з довідкою

Повідомлення nataliya »

Для мене це не принципово, просто згадувалась Голландія, і я написала про знайомих. Взагалі, вони не в захопленні від голландської медицини. Як на мене то проблема не в рентгені. Наприклад, голландець одружується з українською дівчиною, а в неї виявляють якісь хронічні захворювання, що робити в цьому випадку? А може бути і навпаки, ти виходиш заміж, а потім дізнаєшся про хвороби твого чоловіка.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”