Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення tanyushka »

Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Auf dem Frankfurter Flughafen hat es am Montag einen heiklen Zwischenfall mit dem ukrainischen Innenminister Juri Luzenko gegeben. Die Polizei in Frankfurt bestätigte, dass es Probleme mit dem alkoholisierten Politiker gegeben habe, nannte aber keine Einzelheiten.
Nach Informationen der Zeitung "Bild" mussten Beamte der Bundes- und Landespolizei den betrunkenen Minister und seinen ebenfalls stark alkoholisierten Sohn am Weiterflug hindern. Der Zeitung zufolge waren Vater und Sohn am Montagnachmittag aus Kiew kommend in Frankfurt zwischengelandet und wollten am Abend mit einem Lufthansa-Jet weiter nach Seoul fliegen.

http://nachrichten.t-online.de/c/18/64/ ... 46838.html
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення dima_ternopil »

Вже читав...
Українська преса теж вже "підсіла" на цю новину.

Позорище...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення nataliya »

Немецкая полиция подтвердила, что Луценко устроил драку в аэропорту Франкфурта


В президиуме полиции Франкфурта-на-Майне подтвердили факт драки Юрия Луценко в местном аэропорту, передает <Немецкая волна>.

<Это правонарушение зафиксировано в установленном порядке и относительно него будут применены все процессуальные меры>, - сообщил спикер франкфуртской полиции. <Все факты, изложенные в газете Bild, мы подтверждаем, кроме информации, которая касается количества промилле в крови задержанного>, - сказал спикер.

На вопрос, нет ли сомнений в целесообразности применения силы к украинскому высокопоставленному должностному лицу, в пресс-службе франкфуртской полиции ответили: <поведение задержанного давало все основания для таких действий>.

Напомним, что, по информации немецкого издания, в прошлый уик-енд в Германии в аэропорту Франкфурта полицией был задержан украинский министр внутренних дел Юрий Луценко.

По утверждению немецких правоохранительных органов, рейс из Франкфурта на Сеул был задержан из-за присутствия на борту пассажиров в крайней степени опьянения.

Капитан судна отказался взлетать с таким <контингентом>, в ответ на что пассажир, как пишет немецкая пресса, <обиделся, начал кричать и швыряться мобильным>.

Капитан судна вызвал полицию, указав, что дебошир утверждает, что он - Министр внутренних дел Украины.

Прибывшая полиция задержала подвыпивших пассажиров. При этом 19-летний сын министра Александр оказал полиции сопротивление, за что был закован в наручники.

По информации издания, Луценко провел полдня в участке полиции аэропорта Франкфурта-на-Майне. Министра в состоянии сильного алкогольного опьянения задержали после столкновения со стражами порядка

Также напомним, что в МВД Украины опровергают информацию о конфликте Юрия Луценко в аеропорту Франкфурта.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення Svitlana »

Що ви думаєте з цього приводу? Ваша особиста думка - є якась???


Я особисто вважаю, що він повинен покинути крісло міністра. При чому негайно, з вибаченням перед народом України та колегами і за власним бажанням. Оце було би добрим кроком до полірування іміджу країни після такого ганебного вчинку міністра. Якщо він залишиться, з Україною ще менше захочуть мати справу і ще менше віритимуть у її майбутнє, як надійного і перспективного партнера для співробітництва.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення nataliya »

Судячи з українських новин, то всі чекають на повернення Ю. Луценка, а далі все буде залежати від кількості його прихильників та опонентів. Його мають заслухати у Верховній Раді, також отримати офіційні папери з франкфуртської поліції. Моя особиста думка - він повинен залишити посаду Міністра внутрішніх справ, але в Україні все можливо.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення pol_serg »

А що тут чекати? Аеропорт Франкфурта - то не то місце, де щось може пройти не помічено, там стільки камер напихано по всіх кутах через загрозу тероризму, ща мабуть і секс двох комарів не пройде непоміченим. Рано чи пізно цей "бойовик" пролізе не youtube і тоді стане видно хто кого і як. Проте диму без вогню не буває, щоб людей з дип. паспортом не пускали на борт в нормальному стані я собі уявити не можу. Для висновку про "проміллє" молодняка теж потрібен результат тесту, повірте, якщо такий був, він ретельно задокументований і ніде не подівся, то не такий випадок.
То дуже гарний приклад для іллюстрації "Європейської Інтеграції" в світлі майбутніх потій. Набридкіше для мене - це то, що такі речі чинить людина, яка організовувала події в 2004, невже ми не проти того боролися тоді? Особисто мені прикро і соромно, думаю як і більшості людей, котрі подорожують з України, я не хочу щоб на нас ставили штамп вічно п"яних і неврівноважених "братків", як то зараз стоїть на російських "туррістах"...
Ну і в якості резюме - відбрешеться, все замнеться, а за два тижні всі забудуть - інакше б Україна не була б Україною...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Betrunkener Minister am Weiterflug gehindert

Повідомлення nataliya »

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що парламентська опозиція та Секретаріат Президента скористались «побутовим інцидентом» в аеропорту Франкфурта для його політичного переслідування.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, пише РБК-Україна.

В такій ситуації він не вбачає за можливе працювати далі на посаді міністра і сподівається, що сьогодні Верховна Рада задовольнить його заяву про відставку.

Луценко додав, що його адвокати готують позов до німецької газети Bild за «неправдиву і перекручену» інформацію щодо інциденту, що стався 4 травня ц.р. у Німеччині. Міністр зазначив, що українські ЗМІ передрукували інформацію німецьких ЗМІ «зі своїми купюрами». Водночас Луценко визнав, що вживав алкоголь в аеропорту Франкфурта. «Ми пообідали. Я випив келих пива», - сказав він.

За словами Луценка, німецька поліція вкрай брутально повелася з українською делегацією, зокрема з його сином, застосувавши проти нього силові прийоми. Крім того, поліція відмовилася задовольнити прохання Луценка провести тест на алкоголь членів делегації. Водночас міністр повідомив, що керівництво франкфуртської поліції допомогло владнати цей інцидент, запропонувавши Луценку або звернутися до німецького прокурора, або прийняти вибачення німецьких поліцейських. Луценко обрав другий варіант, і вибачення були принесені.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”