Оце так хлібець (особливо вразливим не дивитися!!)

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Оце так хлібець (особливо вразливим не дивитися!!)

Повідомлення Svitlana »

http://www.gpu-ua.info/index.php?&pid=100526

Пекар додає в голову для смаку родзинки і горіхи

У одній з крамниць Бангкока, столиці Таїланду, працює дивовижний пекар. 28-річний студент-дизайнер Киттіват Унаррон (Kittiwat Unarrom) випікає хліб і тістечка у вигляді частин людського тіла.

Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Не уявляю, що хтось може захотіти отаке навіть в руках потримати.

Як завжди, з властивим мені оптимізмом, сподіваюся, що маньякам тепер буде легше задовольнити своє збоченецьке задоволення.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Чувак добре волну підхопив. Добрі гроші загрібатиме. Люди, ви що не бачите скільки довкола збоченців? Це вже просто будні сьогодення. А такі шедеври просто його відображення
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так ти вважаєш, що це нормальна тенденція? А що далі? Якщо такого виду (зовнішнього) їжа нас не шокуватиме, то незабаром на канібалізм перейдемо, як звикнемо.
А його відмазка типу "їжа їсть нас" взагалі купи не тримається. Робив би тоді хліб у вигляді якихось скорпіонів чи какашок. Вже інше підгрунтя. А тут крім асоціацій з Голодомором-33 та "німецьким" канібалом у мене така їжа нічого не викликає. Вона мені на їжу абсолютно не схожа. Хоча художня майстерність на вищому рівні.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:Так ти вважаєш, що це нормальна тенденція? А що далі? Якщо такого виду (зовнішнього) їжа нас не шокуватиме, то незабаром на канібалізм перейдемо, як звикнемо.
А його відмазка типу "їжа їсть нас" взагалі купи не тримається. Робив би тоді хліб у вигляді якихось скорпіонів чи какашок. Вже інше підгрунтя. А тут крім асоціацій з Голодомором-33 та "німецьким" канібалом у мене така їжа нічого не викликає. Вона мені на їжу абсолютно не схожа. Хоча художня майстерність на вищому рівні.

Я теж проти такого лжехудожества.
А про їжу і взагалі нема мови, просто від одного вигляду вивертає :kotz:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Художество там якраз на найвищому рівні - он як натуралістично все у нього виходить. А це ж не глина.
А таких картинок і по телику повно. Якщо хтось дійсно захоче канібалом стати, то і відсутність картинок і фігурок йому не завадить
Квачику-квачику, дай калачика...
bohdan16
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 20 квітня 2008, 08:31

Re: Оце так хлібець (особливо вразливим не дивитися!!)

Повідомлення bohdan16 »

От тому-то всі нормальні українці проти мігрантів усіх часів і народів: від геродотових "андрофагів" до сучасної різнокольорової гидоти зі СНІДом та рештою "радощів"! :notgood:
Свій до Свого по Своє!
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Оце так хлібець (особливо вразливим не дивитися!!)

Повідомлення slavusia »

Krashche taki jak zej pekar. Vony hoch tistechka rigut... A taki jak bohdan porisaly by gyvyh liudej, jakshcho vony ne ukrajinzi :no3: ... Oze vge po spravgniomu strashno :notgood:
Аватар користувача
Роксана

Re: Оце так хлібець (особливо вразливим не дивитися!!)

Повідомлення Роксана »

Ха))) :lol: Нормально! Кожен заробляє гроші як може. :verygood: У хлопця виникла ідіотська ідея, і він втілив її в життя. Що тут поганого? Головне що гроші приносить))) Не варто сприймати все так серйозно... Якщо брати близько до серця все що ви побачите чи почуєте, довго вам в цьому жорстокому світі не протягнути :wise: . Як на мене , то це весело, Сьогоднішнє покоління з гумором відноситься до усього цього. Я б сама хотіла попробувати це творіння. Вушко якесь відкусити, або носика :angel:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”