Україна введе візи для європейців уже через місяць

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення nataliya »

Безвизовый режим между Украиной и Европой может быть отменен. Вероятно, уже 7 мая. Об этом сообщил заместитель главы секретариата Президента Игорь Попов, передает Радио «Свобода».

«Вскоре мы упраздним безвизовый режим с Европой и выиграем от этого. Это произойдет очень скоро. Возможно, даже до Пражского саммита 7 мая этого года», - сказал он.

В то же время Попов подчеркнул, что подобный шаг также подтолкнет Европу упразднить визы для Украины.

Напомним, в начале мая в Киеве состоится 3-е заседания Общего визового комитета Украина - ЕС, на котором Евросоюз окончательно решит, будет ли отменен визовый режим с Украиной.

7 мая в Праге запланировано провести саммит инаугурации участников инициативы «Восточное партнерство», в котором примет участие и Виктор Ющенко.

С 1 мая 2005 года граждане ЕС освобождены от оформления виз для въезда в Украину на период до 90 дней или во время транзитного проезда.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

Наближаються вибори, і пішла чергова порція радикальних заяв. Питання в тому чи думає "секретаріат президента" про наслідки такого кроку? :notgood:
Лише тільки люди почали цікавитися країною, наладнався який не який невеличкий потік туристів, трохи почали розвиватися авіаперевезення, а тут знов
"серпом по..." :dizzy: як кажуть в Україні. :grin:
Питання в тому, чого вони хочуть - отримати відношення до України, як наприклад до Білорусії з бацькою? Мені більш здається, що то був ніби шантаж для отримання антикризової підтримки Євросоюзу, та проте тепер гроші ніби прийдуть, та чи затосують їх належним чином, чи вони знов пропадуть невідомо куди? Як з таким поворотом проводити те саме Євро-2012, де гарантії, що його зовсім не відберуть при такому розклАді, адже там ситуація постійно на "лезі ножа", набагато простіше буде віддати то східній Німеччині з Польщею, там вже й стадіони готові, інфраструктура й бажання є. Дивно, чого ніколи не проскакує бажання ввести той же самий візовий режим з Росією, боюсь, там до українців ставлення набагато менш приязне ніж в Європі, і прав нічим не більше, проте мовчать всі, ні слова з вуст. :notgood:
Грошей на візах багато не заробиш, все одно баланс виїзду-в"їзду на Україні буде поки зміщений в сторону виїзду, а кількість охочих в"їхати таки зменшиться. Ну хотіли б тих грошей за візи - тоді б спростили ту поцедуру - зробили б щось на зразок Туреччини - оплата і віза на кордоні... Та в нас то, нажаль, не ввиджається імовірним.
Одним словом мало того що є, діставайте ще одну порцію ганьби... :notgood:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення nataliya »

В заяві пана Попова був ще один абзац, який я власне спочатку вирішила не публікувати

За словами Попова, отмена визового режима, прежде всего, связана с предотвращением въезда иностранных преступников. «Во-первых, не полезет всякая сволочь, сейчас они заходят без виз, каждый месяц какого-то педофила отлавливаем или какого-то маньяка, и потом ловим по всей Украине, потому что он зашел без визы, нет на него данных. Правоохранительные органы жалуются - это главный фактор», - сказал Попов.

По-перше вразила стилістика висловлювань пана Попова як для представника Секретаріату Президента. А по-друге, ті ж "збочинці" або "секс-туристи", вони якраз і будуть платити і за візи, і за всі інші послуги і приїзжати. Давайте тобі зробимо як в Росії, там крім збору всіляких паперів, треба отримати запрошення, завірене в Овірі, взяти довідку на Снід, ще й заплатити близько 100 доларів.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

Ну то взагалі перли... І то укр. держслужбовець... :sad2:
Зразу нагадалось безсмертне "вчєра катОв душілі-душілі (3 рази з підвищенням інтонації та тембру)".... :grin:
А російські чи пост-совкові злочинці та нелегальні мігранти з Росії не лізуть? Чого ж МВС волає про авторитетів, яких вони нібито беруть під
варту, вони мабуть так і пруть з західного кордону. Можна подумати з візою всякі збоченці і "сволачь" не зможуть в Україну в"їхати, адже заплатять і в"їдуть... В МВС має працювати, щоб таких людей вчасно відловлювали і нейтралізували, забороняли вїзд, тощо...
От як якесь агенство візьме тай перекладе то все дослівно... Жаль і сором...
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

http://unian.net/ukr/news/news-309702.html
Тут трішки більше інформації, виважені і логічні коментарі про можливі наслідки такого кроку...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення nataliya »

Згодна, що процедура отримання віз для громадян України у більшості посольств країн ЄС є принизливою і потребує змін. А взагалі то це глобальна проблема, треба враховувати до уваги і досвід тих же країн Східної Європи, коли для них відмінили візовий режим, не всі ж вони дружньо переїхали до Західної Європи.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

Ну про принизливість самої процедури оформлення віз я згоден лише частково. Проблема в тому, що власне в консульських відділеннях працюють переважно самі ж наші (які не які) але українці, а для багатьох з них поняття ввічливості і свідомості роботи щось з рідні "кодексу поведінки" на якомусь базарі, дуже часто й самі люди, які приходять по візи поводять себе нічим не краще. Далі "камінь" в город охоронців та органів правопорядку - біля більшості посольств ну просто кишить всяких "турагентів", котрі за "скромну плату" зроблять і термін в посольстві, і папери заповнять, і допоможуть здати тощо... Часом крізь їх ряди просто неможливо продертись власне в консульство. В більшості вирадків, я підозрюю, зв"язки з співробітниками посольства таки є. Навести мінімальний лад в цьому питанні - і вже є поступ. То в їхніх силах.
Інша річ, що відмови видачі віз у "чистий паспорт" (а в тому винні й підприємливі наші співгромадяни, коли оформляли нові паспорти взамін "спотворених" депортацією тощо, також не всі і не завжди ідуть насправді "в гості" чи з туристичною метою) і тд - то вибрики самих посольств, з ними треба працювати міністерству, трохи двостороннього контролю і ситуація почне мінятися... А наступним кроком стала б відміна візового збору. Треба дивитися реально на ситуацію, поки Україна має фактично прозорі кордони з Росією, Білорусією, Молдовою тощо, безвізового режиму не буде, та й не потрібно.
А погрожувати ЄУ якимось чином в стилі вищенаверених цитат - це відверта дурість і відволікання уваги населення країни від бездіяльності органів влади щодо рішення нагальних проблем, не треба шукати ворога на стороні, замість говорити і красуватися в телешоу пора взятися за кризу в країні, стабілізацію банківської системи і відновленню довіри в населення. Прикро, що в нас все йде навпаки, і скоро чергові "всезегальні вибори"... без вибору... :notgood:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення dima_ternopil »

А я за повернення віз в Україну!

Туризму до нас і так нема, бізнес і так буде візи мати...

І ще видати рознарядку даїшникам що як тільки бачать машину з європейськими номерами то влаштовувати шмон на предмет заборонених предметів і з перевіркою віз і співбесідою на 15-20 хв.

І не біда якщо цю машину перевірять двічі чи тричі на день...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Снігурка »

а причім тут я?

довідка. моє авто має німецькі номери
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення dima_ternopil »

З українцями за рулем в Україні думаю проблем не було б незалежно від номерів.

А ти поміняй на машині номера на українські і поїздь по Європі...
Є гіркий досвід як друзі приїзжали в гості.

Реагували поліцаї різних країн як бик на червону шмату!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Svitlana »

nataliya писав:Безвизовый режим между Украиной и Европой может быть отменен.
«Вскоре мы упраздним безвизовый режим с Европой и выиграем от этого.
В то же время Попов подчеркнул, что подобный шаг также подтолкнет Европу упразднить визы для Украины.

Напомним, в начале мая в Киеве состоится 3-е заседания Общего визового комитета Украина - ЕС, на котором Евросоюз окончательно решит, будет ли отменен визовый режим с Украиной.

С 1 мая 2005 года граждане ЕС освобождены от оформления виз для въезда в Украину на период до 90 дней или во время транзитного проезда.
Народ, ви все уважно прочитали? Упразднить (відмінити по нашому, так?) це відміна візового режиму взагалі. А не безвізовий в"їзд на термін до 90 днів та транзиту.
Тобто, як я це зрозуміла, відмінять візовий режим ВЗАГАЛІ. Тобто і для тих, хто приїжджатиме на термін більше 90 днів, на роботу тощо.
Тоді слова про те, що ЄС відмінить візовий режим з Україною має сенс.
Але тоді випущений абзац Попова про "негодяев і ублюдков" не має жодного сенсу.
Якщо ж допустити, що все-таки відмінять безвізовий в"їзд для тих, в кого він був (транзит + до 90 днів), тоді слова Попова мають сенс, але слова про підштовхування до відміни візового режиму для України з боку ЄС не дуже мають сенс. ....Хіба у стилі шантажування....
Чорті що і з боку бантик, коротше. :think3:

Діма, іноземні номери і так дай-шники пиняють по 2-3 рази на день. Перетвори це ще на цирк необмеженої тривалості! :fight:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

Тут однозначно йде мова про поновлення візового режиму з укр. боку, тобто знов консульства видаватимуть візи європейцям, все повернеться на круги свої десь так років на 5 назад... Багато хто вже й забув, як воно було тоді (чи не знав навіть - правда, Дмитре?). :grin:
Нині зустрів в укр. новинах повідомлення про то, що Євросоюз відмінив короткотривалі візи для острівних республік типу Барбадосу тощо, тема ця підігрівається знову перед виборами, людям морочать голову, всі хочуть провести якийсь хоч самий жалюгідний PR, щоб мелькнути в теблевізорі з надією, а от хтось запам"ятає та й проголосує... А що українські установи зробили для спрощення і контролю за самим процесом видачі віз? Чи колись конс. установи перейнялися проблемами україніців, котрі опинились в скруті. Особливо вартує уваги Польща, яка за показною відданістю і жорсткістю для Євроспільноти часом демонструє нахабну зневагу до прав українців, останній приклад з викладачкою ЛНУ Фрис тому іллюстрація непогана, а якби з того зробили більше медіашуму, і в Німеччині, і в Франції (де правозахисники, де "чесні медіа") та надали їй кваліфіковану юр. підтримку, то наступного разу браві поляцькі прикордонники 10 разів подумали б чи їм потрібен той театр. Чому на Польщу не тиснуть за бридку організацію роботи консульства у Львові? Всі мовчать, лишень зараз почались декларації...
І загалом я не вірю, що це станеться, і не вірю в відміну від до ЄС, але один факт, що почалася така полеміка, свідчить, що укр. політики зовсім втрачають здатність адекватно мислити...
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Curly Olena »

і я не вірю в те, що ЄС відмінить візовий режим з Україною.. Україна - транзитна держава, ви можете собі уявити скільки народу одразу "переїде" до Європи? І не тільки українців!! Візовий режим з нами для ЄС - це хоча б якісь барєр (я не кажу, що найдієвіший), щоб стримувати міграційні потоки.. І я не дуже вірю, що якщо ми знову запровадимо візовий режим для європейців це їх дуже "налякає", і вони бігом все зроблять те, що ми хочемо.. Ну-у.. трошки фантастична ідея, як на мене.. :wink:
Можливо, так, що вибори на за горами, ось і почалося знову "сотрясание воздуха"..

P.S. І погоджуюся також з тим, що катання в Україні на машині з іноземними номерами - це заняття для дуже "общительных" людей, для тих, хто любить ду-у-уже часто зупинятися по дорозі... :glad2:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Curly Olena »

Цікава інформація на сайті "інтерфакс-Україна"
На жаль, використати не можу без письмової згоди Інтерфаксу через захист авторських прав.

А ця інфо з сайту "Українська правда": http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/7/92832.htm

.. Посилення візового режиму з боку України у відношенні європейських країн може спричинити негативні наслідки. Про це заявила доповідач моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи Рената Вольвенд...
... "Я, звичайно ж, не ЄС. Але можу сказати, що люди вже звикли вільно подорожувати, і такий крок з мого погляду був би контрпродуктивним", - сказала Вольвенд у вівторок у Києві, коментуючи заяву української сторони про можливість посилення візового режиму. За її словами, такий крок не був би продуктивним особливо у відношенні тих країн, які зараз готові підписувати угоду про подальшу лібералізацію візового режиму з Україною...
:neat:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Svitlana »

До речі, ви ж чули, що ЄС хоче "допомагати" Україні ремонтувати газову трубу. Що це взагалі значить, давайте подумаємо. Кредити? :tak2: Кредити. Але з якого дива у розпал кризи ЄС раптом так розщедрюється. Бояться мерзнути само-собою. Але ж та труба ще не настільки дірява (може, наші і кажуть, що дірява і нелатана - ми, мовляв, не крадемо, воно само - але я пам"ятаю як у 80-х коло нас та труба була продірявилася одного разу - з ночі був день, тому не вірю :no3: ).
Отож, інтереси на трубу нашу дуже великі як у постачальника, так і в замовника (газу). Оскільки Україна зараз взяла курс на "замовника" (на Захід тобто), то замовнику-Заходу тут легше діяти з просуванням до контролю заповітної труби. Але, лише видача кредиту на ремонт труби (під загальний писк тут на Заході, що Україна знаходиться на грані банкрутства) просто не може бути єдиним інтересом України. Замала ціна. Можливо, саме тому і почала підніматися темка з відміни візового режиму. Тут Україна реально може потиснути. Україні з трубою дуже тяжко лишитися наодинці, вона мусить якось визначитися в напрямку - за течією чи проти течії... газу. Можливо, візами пробують торгуватися? :think:
Нехай це буде моя бредова ідея, але якщо пофантазувати.... щось в тому є, нє?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Снігурка »

так. до європи справді може з україни хлинути потік, і європейців можна десь зрозуміти. важко ж зрозуміти, як треба доводити у посольствах і консульствах, що якщо ти їдеш по запрошенню, що ти справді ту людину знаєш. я от подрузі роздрукувала усі тел рахунки, що справді з нею телефоную роками. чи доводити, що ти з братом чи сестрою виріс в одній кімнаті, якщо у вас тепер різні прізвища.

на рахунок авто, то мій батько приїздив сюди, і я не можу сказати, що його зупиняв кожен поліцист. але раз на раз не випадає, не можна всіх чесати одним гребнем
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення nataliya »

Щоб не хлинув потік з України в Європу, хоча я, наприклад, вважаю, що хто хотів, той вже давно виїхав, але це моя думка, треба використовувати практику інших держав Східної Європи, тієї ж Польші, Чехії, Литви, Латвії и тд. Для цього є достатньо комісій в Європарламенті, щоб розробити закони і визначити квоти, де і скільки можуть працевлаштувати українців. Тому я тільки "за" спрощення візового режиму для громадян України, та і європейці нехай їдуть.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення pol_serg »

Цікаво, а який вже такий потік може "хлинути" в Європу? Без знань мови, без визнаних дипломів і засобів для існування? Легше стане тим, хто має кваліфікацію і не може працювати в Україні, так як наша промисловість вже наказала довго жити, а на певні спеціальності в Європі попит ще є. Тобто це й
зараз можливо, проте багато формальностей буде знято. Повірте мені, гіршого аніж циганські табори з Румунії в парках міст, мандрівних музик в транспорті та побоїщ екс-югославів чи чехів за вживані речі та меблі, українці принести в Європу просто не здатні.
Наголошую, йдеться не про відміну віз загалом, а про спрощення процедури їх отримання, безглуздих вимог типу тел. рахунків і маси довідок та поступу до скасування візового збору...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення nataliya »

Щодо спрощеного режиму, то згадала один випадок, коли оформляла візу в Німецькому посольстві для мера одного обласного центру. Мені відповіли, що він повинен бути особисто на співбесіді, а я сказала, чого ви боїтесь, що мер, який "і бог, і царь, і все інше" поїде до Мюнхену і залишиться там назавжди, да в нього тут роботи "непочатий край"... Такі випадки просто дивують. Це те ж саме як меру Мюнхену будуть задавати питання, а чи не залишитесь ви в Україні?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Svitlana »

До речі, вводити візи в Україні для іноземців ніхто не буде ні найближчим часом, ні в наближеному майбутньому. Так що спокуха! :52:
Якщо якусь таку чутку пропустили в новини з певною метою, то, я так собі думаю, щоб наших за кордоном змусити навести порядки в паперах (укр.паспортах). ....нууууу, або може, щоб подати ідею до виборів чи випробувати реакції народу чи щось таке. Але це точно не плани МЗС на найближче майбутнє.
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення Curly Olena »

ось цікаву інфу знайшла у новинах Представництва Європейської Комісії в Україні:
http://www.delukr.ec.europa.eu/press_re ... l?id=50971
:pusle:

"16.04.2009
Угода про спрощення візового режиму між Україно та ЄС працює добре

Угода про спрощення візового режиму є чинною вже майже півтора роки. Перша оцінка результатів запровадження цієї угоди ясно свідчить про те, що вона значно спростила для українців можливість в’їзду на територію ЄС і зробила її значно дешевшою.
Упродовж минулого року українцям було видано 1 млн. 22 тис. шенгенських віз, що на 134% більше у порівнянні з 2007 року, коли було видано 435 тис. шенгенських віз.

Суттєво покращилася ситуація з видачею довгострокових багаторазових віз (на один-п’ять років) громадянам України: у 2008 році було видано близько 6% або більше ніж 60 тис. таких віз, тоді як у 2007 році, до набуття чинності Угодою про спрощення візового режиму, видавалася лише незначна кількість довгострокових віз.

Без Угоди про спрощення візового режиму плата за візу для українців складала б 60 євро (як, наприклад, для громадян Білорусі), а не 35 євро. До того ж близько однієї третини усіх громадян, які звертаються за візами, отримують їх безкоштовно. Це значна кількість, особливо якщо взяти до уваги, що близько 50% шенгенських віз видано для туризму, на який не поширюється дія угоди про спрощення візового режиму.

Рівень відмов знизився до 5% у 2008 році у порівняння з приблизно 10% у 2007 році. Переважна більшість відмов (майже 90%) стосувалися подання підроблених або фальшивих документів, часто за допомогою посередників, чи іншої недійсної інформації щодо цілей поїздки. Відомості про ці випадки потребують правових дій та направляються на розгляд відповідних органів влади України.

Крім цього, сьогодні у країнах ЄС легально проживає близько 3,3 млн. громадян України.

Ці кілька фактів показують, що громадяни України мають усі можливості приїздити до ЄС і законно проживати на його території. У той же час, громадяни України займають третє місце за кількістю нелегальних мігрантів, які потрапляють до Європейського Союзу. Саме тому консульства країн ЄС дуже уважно вивчають візові заяви, зокрема у відношенні мети поїздки та наміру повернутися в Україну.

У той же час, Європейський Союз вітає та цінує рішення, прийняте Україною у 2005 році, в односторонньому порядку відмінити візи для громадян країн ЄС (та деяких інших країн). Цей позитивний захід сприяв зростанню кількості громадян ЄС, які відвідують Україну. Так до скасування віз (у 2004 році) кількість громадян ЄС, які відвідали Україну, досягла 4,5 млн. чоловік. У 2008 році цей показник подвоївся до 9,2 млн. Якщо припустити, що кожен, хто приїхав до України, провів тут щонайменше один день і витратив принаймні 100 дол. США на день, то це є значним загальним доходом від такого притоку туристів з ЄС, що у такому вигляді зробив всій внесок в економічний розвиток країни.

З іншого боку, перед Україною не стоїть проблема нелегальної міграції з Європейського Союзу.

Останніми тижнями у деяких політичних заявах в Україні було публічно запропоновано, щоб Україна повернула візовий режим для громадян Європейського Союзу. ЄС ніколи не ставив під питання суверенне право України приймати такі рішення. Це компетенція керівництва України оцінювати, чи стане повернення візового режиму для громадян ЄС належним відгуком для приваблення туристів з ЄС і збільшення частки України у щорічних витратах громадян ЄС, що сягають 94 млрд. євро, на поїздки та туристичні цілі за межами Європейського Союзу. Так само слід взяти до уваги, що такий захід може зменшити фінансові потоки в реальну економіку, що могло би відіграти свою роль у час глобальної фінансової та економічної кризи, яка відчутно вдарила по економіці України."
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення dima_ternopil »

На сайті Швейцарського посольства знайшов наступну інформацію про візовий збір: "Вартість візи 81.- USD готівкою"
Це далеко не 35Е !!! Хтось скаже - а Швейцарія не ЄС! Але ж Норвегія теж не ЄС,та збір у їхньому посольстві лише 35Е.
В обох випадках - це шенгенська віза. Незрозуміло...

А Великобританія та Ірландія у ЄС, але ціна за візи у ниї зашкалює. Де логіка???
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення сянка »

Великобританія не є членом Шенгенської угоди. Тому у них свої ціни.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:На сайті Швейцарського посольства знайшов наступну інформацію про візовий збір: "Вартість візи 81.- USD готівкою"
Це далеко не 35Е !!! Хтось скаже - а Швейцарія не ЄС! Але ж Норвегія теж не ЄС,та збір у їхньому посольстві лише 35Е.
В обох випадках - це шенгенська віза. Незрозуміло...

А Великобританія та Ірландія у ЄС, але ціна за візи у ниї зашкалює. Де логіка???
Логіка тут-таки є.
1. Швейцарія не є членом ЄС, а угода про спрощення візового режиму укладена саме між Україною та ЄС. Тобто ця угода на візи для українців для поїздок у Швейцарію не поширюється (попри приєднання останньої до шенгену), і відтак ціна на швейцарські візи для українців становить 60 євро (~80 USD). Саме ця ціна є базовою стандартною ціною шенгенської візи після подорожчання минулого року, а 35 євро - залишилося лише для громадян країн, з якими укладено названу угоду. Для того, щоб спрощений порядок видачі віз запрацював для українців і зі Швейцарією, потрібна окрема угода.
2. Норвегія також не є членом ЄС. Одне з двох: або 35 євро було ще пару років тому, до подорожчання шенген-віз взагалі, і зараз-таки вже 60 євро, або просто норвежці вже уклали спец. угоду з Україною.
3. З членів ЄС та шенгену ще Данія має дещо особливий статус в шенгені. Здається також, що Данія угоду про спрощення з україною також не підписувала.
4. Щодо Великобританії та Ірландії, то ще раз можна сказати, що угода про спрощення діє лише для шенгенського простору. Тому не має жодної сили для цих двох країн, і ціни на візи вони встановлюють на свій розсуд.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Україна введе візи для європейців уже через місяць

Повідомлення dima_ternopil »

В Норвегію таки 35Е - http://www.norway.com.ua/Visas+Ukrainia ... ar+fee.htm
В Данію - теж 35Е - http://www.ambkyiv.um.dk/ua/menu/Concul ... larfeeUkr/

Я акцентував свій допис на тому що у всіх повідомленнях медіа йдеться про спрощення між Україною та ЄС, а не між Україною та країнами Шенгенського договору.

Так що висновок один - що спрощення розповсюдилося лише на країни ЄС які входять до Шенгенського договору та ще на деякі виняткові країни(Норвегія).
Як на мене, журналісти повинні врахувати цей факт у своїй діяльності.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”