Вирощення повноцінних зубів

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Вирощення повноцінних зубів

Повідомлення Svitlana »

http://grani.ru/Society/Science/m.118344.html

Японцы научились выращивать новые зубы на месте вырванных
Группа японских специалистов, работающих под руководством профессора Такаси Цудзи (Takashi Tsuji) из Университета естественных наук в Токио (Tokyo University of Science), впервые в истории научилась выращивать новые полноценные зубы и внедрять их в ротовую полость на место вырванных, что открывает принципиально новые возможности для дантистов.

Пока, правда, успешные эксперименты проведены только на подопытных мышах (получавших зародыши новых зубов - мезенхимальные и эпителиальные клетки из материала, взятого у мышиных эмбрионов), однако подобная технология, возможно, применима и к человеку, сообщает ИТАР-ТАСС со ссылкой на последний выпуск международного научного журнала Nature methods (DOI: 10.1038/nmeth1012).

Во всяком случае, как уточняет New Scientist, новосозданные зубы получили нормальное здоровое кровоснабжение и нервные окончания. Новые зубы растут в точности как обыкновенные - в их структуру входят корень, эмаль, пульпа, дентин, периодонтальные ткани и кровеносные сосуды. Исследователи считают, что о внедрении выращивания зубов в практическую стоматологию говорить пока еще рано, им предстоят новые длительные эксперименты, однако в перспективе все это может помочь в выращивании и других утраченных "деталей" человеческого организма - от волос до конечностей.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Зуби -це добре :up:
А якщо комусь захочеться ще одну руку наприклад....
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Olenka писав:
А якщо комусь захочеться ще одну руку наприклад....
То буде трьома руками більше грошей загрібать :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ми тут в реалі сьогодні обговорювали це. Основу для зубів брати потрібно в ембріонів. Питання - яких?

Я, кажу, чи мало на світі абортів роблять? Хай би використовували. Але з іншого боку - зловживання невідворотні.
Потім ми далі ще пішли. Клони - дозволити чи ні. Я б казала - дозволити. Хай експериментують. Може через якийсь час щось компромісне видумають. Протилежна думка - але ж генетично модифікований матеріал може дати незворотні наслідки (як у рослинному, тваринному світах, так і серед людей). Згідна, але якщо у стані вагітності запропонують модифікувати ген дитини, так, що вона не хворітиме спадковими хворобами, а то й ніякими хворобами взагалі? Чи погодитеся ви у цьому випадку? На тому ми і розійшлися. А питання так і залишилися питаннями.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Я за відміну усіх заборон. Виживає сильніший! І природа вже неодноразово доводила - що це правильно. Вимремо як динозаври - значить на таке заслужили
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А якщо ти сильнішою не виявишся? Що тоді скажеш? :lol:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Значить - недостойна :kg:
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Ми тут в реалі сьогодні обговорювали це. Основу для зубів брати потрібно в ембріонів. Питання - яких?
.
Мене це лякає :?:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну так отож бо й воно... :? Зуби нарощуватимуть багатим, але за рахунок дітей бідняків. У такому випадку я - за коронки! :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Ну так отож бо й воно... :? Зуби нарощуватимуть багатим, але за рахунок дітей бідняків. :lol:
І без того, таке вже з тими ембріонами витворяють... :x :evil:
Я теж за коронки!!!!!
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А що зараз витворяють? Я думала, що після абортів їх просто якось ліквідують. Ну, максимум - заспиртовують для вузів.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Я думала, що після абортів їх просто якось ліквідують. Ну, максимум - заспиртовують для вузів.
Ха.. заспиртовують!!!
Деякі додумались, що це омолоджує організм.
:roll:
Їдять. Хай би їх повдавлювало вже!!!!!!
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Який ужасс...... :twisted: :twisted:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Медицинская литература называет стволовые клетки кирпичиками, из которых состоит организм. С годами эти кирпичики разрушаются и человек стареет. Однако если путем пересадки поддерживать в организме необходимый баланс стволовых клеток, вполне возможно взять у старости отсрочку на неопределенно долгий срок.

Изъятые из эмбриона, тщательно обработанные и вживленные в орган, пораженный болезнью, стволовые клетки способны полностью его возродить. Спинной мозг, сердце, волосы, зубы, печень – всё это может восстановиться. Недаром вживление этих волшебных клеток ученые называют альтернативой клонирования.

Результат омоложения стволовыми клетками мы можем увидеть воочию: стоит только посмотреть на Софи Лорен, Хосе Каррераса, Энтони Хопкинса и Элизабет Тейлор. По крайней мере, именно эти имена озвучили в своей рекламе швейцарские клиники, специализирующиеся на «инъекциях молодости». Зарубежные папарацци, пытавшиеся разоблачить этих известнейших людей, заявлявших о полнейшем неприятии пластической хирургии, действительно терпели поражение. И теперь вполне понятно, почему: совсем необязательно ложиться под нож, если существует более простой способ омолодиться за считанные дни.

Бизнес, выстроенный на стволовых клетках, набирал обороты. Вскоре заграничные клиники предстали перед фактом: количество олигархов, актёров, бизнесменов и политиков, желающих вернуть себе молодость «всего лишь» за 20 тысяч долларов (именно такова стоимость одной инъекции) превысило все ожидания. Стволовых клеток стало катастрофически не хватать, и запад повернул голову в сторону стран «третьего мира». Судя по всему, эти страны откликнулись на возможность заработать и, что самое страшное, лидером в этом движении стала Украина.

По данным Минздрава, в нашей стране ежегодно делают 1 миллион 200 тысяч абортов. Судя по всему, часть абортированных эмбрионов транспортируется через Великобританию в страны Карибского бассейна. Английское правительство утверждает, что под Лондоном находится сеть законспирированных лабораторий, где эмбрионы тестируют, а затем отправляют в дорогущие частные клиники, разбросанные по всей Европе. Этот бизнес приносит многомиллионные прибыли, поэтому, чтобы добыть «материал» для вытяжек, дельцы не останавливаются ни перед чем.

12 декабря прошлого года мир содрогнулся, узнав из расследования «Би-би-си», что Украина, от рядового персонала роддомов до некоторых представителей власти, вовлечена в мировую сеть торговли стволовыми клетками, взятыми из человеческих эмбрионов. Но не это опустило нашу страну на самый низ мирового рейтинга – «Би-би-си» обнародовало целую цепь фактов исчезновения живых новорожденных младенцев, рожденных жительницами Харькова.

Естественно, украинские чиновники сразу же опровергли эту информацию, заявив, что кому-то выгодно дискредитировать Украину. Однако их слова остались пустым звуком в сравнении с полноценным расследованием «Би-би-си» и последовавшим за ним заседанием комиссии Совета Европы. Ведь злодеяния, творившиеся в нашей «демократичной» стране (расчленение тел новорожденных и прочие ужасы) были сняты на видео. Подобного кошмара Европа еще не видела…

15 декабря в прямом эфире ток-шоу «Свобода слова» появилась Татьяна Исаева – глава Союза многодетных матерей Украины, которая и предоставила видео из Харькова на суд Евросоюза. Телевидение отказалось показывать эти кадры украинским телезрителям, потому что ведущий Савик Шустер сказал, что «это очень страшно». В итоге Татьяна Исаева раскритиковала Минздрав за то вранье, которым оно кормит украинцев: «В нашей стране из человека, из ребенка, изготавливаются вытяжки печени, суспензии головного мозга… И это идет на то, чтобы омолаживать очень богатых людей. В Харькове, под самым носом у областной прокуратуры, до сентября 2005 года существовал Центр европейских криотехнологий, где также производились подобные инъекции. Повторяю, речь идет о том, что из живого ребенка – я подчеркиваю, живого! – делают вытяжки. На видео показан изрезанный острым предметом мёртвый малыш с широко раскрытым ртом и вывалившимся языком – именно потому, что он кричал, так как был живой! Ведь через 7 минут после смерти младенец уже не пригоден для забора клеток…».

В тот вечер было очень много сказано. И о полнейшей коррумпированности в этой сфере, которая явно связана с высшими эшелонами власти. И о том, что на сегодня закрыты все уголовные дела, которые могли привести к исполнителям и заказчикам стволовых клеток. Об этом постыдном факте узнали женщины, родившие здоровых детей, впоследствии ставших жертвами нечеловеческих опытов. Об этом узнал весь цивилизованный мир, и содрогнулся, взглянув на тщетные попытки чиновников от медицины скрыть правду. Это самое унизительное, что могло произойти с Украиной.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Який жах. Просто в голові не вкладається. Їм 1 млн 200 тис. абортів на рік мало? У мене аж мороз по шкірі.
Якщо до "залишків" абортів можна ще якось індиферентно поставитися, то до новонароджених діток матерів, які цього хотіли і бажали неможливо залишитися байдужим. Хто ті лікарі?? Невже у них своїх дітей немає, щоб таке витворяти. Ніякої моралі абсолютно.
Про це я і думала. Але не знала, що таке в світі вже робитися, та ще й такими темпами. Тепер я б хотіла ще з Бриською подискутувати - що вона скаже на цю статейку. Про якого сильнішого ведемо мову?
Новонароджені і нічого не відаючі (може і сильні, розумні, але бідні вочевидь) слабкі матері і сильні нелюди-лікарі без моралі, що вершать долю за копійки (бо з 20 000 за ін"єкцію молодості вони може хіба сотню-другу отримують)? Якщо такі сильні будуть виживати - хто ж тоді врешті-решт залишиться? Суспільно моральних виродків, хіба не так?
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

ну... давайте подивимося хто зараз взагалі живе і виживає - виродки, в яких гроші. Просто порівнюючи з минулим це виродки з виродків. Еволюція. Думаю ми - не кращі, раз вижили і змогли собі якогось благополуччя досягти.
Якщо та мамочка настільки дурна, що не змогла заробити грошей дати на лапу лікарю хоча би - то флаг їй в зуби. А що - бідні бідних хай плодять ви вважаєте? Чула про одну мамашу в Україні. Має 5 дітей. ніякої контрацепції не робить, бо віруюча. Хоче мати стільки дітей, скільки бог дасть. Роботи не має, бо родить мало не щороку. Чоловік (20 з лишнім) працює якимось "подай-принеси", заробляє пару гривень. От на що вони сподіваються? там не те що дітям освіту нема з чого дати - там на їжу і комунальну плату ледве вистачає. Добре що квартиру свою в спадок отримали. Ходять по людях одяг збирають. Діти виростуть моральними закомплексованими уродами на фоні благополучних однокласників. Якщо не підуть красти. Оце таким мамашкам дітей залишати? біду плодити?
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

В природі існує природній відбір, тобто виживає сильніший. Але у людей чомусь все навпаки... Ця тема дуже складна, є багато "за" і "проти"... :irre:
А щодо стовбурових клітин... Якщо жінка все одно робить аборт, чому б їй на цьому не заробити? А з іншого боку будуть спеціально вагітніти для покращення матеріального становища. Така психологія людини...
І, мабуть, все це якось треба врегульовувати на законному рівні. Якщо зараз дозволено продавати яйцеклітину, чому б не продати ембріон?
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

natalotschka писав:В природі існує природній відбір, тобто виживає сильніший. Але у людей чомусь все навпаки... Ця тема дуже складна, є багато "за" і "проти"... :irre:
А щодо стовбурових клітин... Якщо жінка все одно робить аборт, чому б їй на цьому не заробити? А з іншого боку будуть спеціально вагітніти для покращення матеріального становища. Така психологія людини...
І, мабуть, все це якось треба врегульовувати на законному рівні. Якщо зараз дозволено продавати яйцеклітину, чому б не продати ембріон?
+1 Natalotschka

Може якби і серед людей природній відбір діяв, то і проблем було б менше суспільних. А якщо цяцятися з усіма - то перетворимося на суспільство дебілів. Ви ж подивіться тут на заході. В Америці особливо. Кожен до шрінка ходить (психолога). На роботі проблеми. Жінка не дає. :cry: Нюні. А в нас як було? Ніяких психологів. Треба - вперед, працювати. Слабкодухість взагалі не сприймалася. А після перестройки взагалі кожен був сам за себе. Прохворів день-другий - завтра на твоє місце іншого знайдуть, зарплату уріжуть. І зціпивши зуби виходиш на роботу, сидиш до опівночі. І як не дивно, епідемії грипу проходили мимо, хоч щодня тобі в рота кашляли і чхали в громадському транспорті. Виживали сильніші.
Якщо жінка сама вирішить продати свій ембріон, як і самі вирішують продавати свої тіла - то чому їй забороняти? Вона сама має голову на плечах і що має в ній тим і думає.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А ти не думаєш, що як і тих, кого змушують продавати тіло у підпільних борделях на абсолютно на недобровільних підставах, так само тих дурних матерів перетворюватимуть на "свиноматок", вибачте на слові, щоб вони виробляли ембріони, навіть проти їх волі.
Чоловіки завжди сильніші, то за вашою логікою одного дня - одні чоловіки і залишаться. Бо вони фізично сильніші. Так не буває. Може тому людина до такої цивілізації і дійшла, де їй вже не потрібна фізична сила і сильне тіло, бо виживали не сильніші, але і розумні, і різні. Може ж інвалід бути генієм і зробити якийсь надзвичайних винахід. Хоча він і не є сильним, а повністю залежним від суспільного оточення.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав: Чоловіки завжди сильніші, то за вашою логікою одного дня - одні чоловіки і залишаться. Бо вони фізично сильніші. Так не буває. Може тому людина до такої цивілізації і дійшла, де їй вже не потрібна фізична сила і сильне тіло, бо виживали не сильніші, але і розумні, і різні. Може ж інвалід бути генієм і зробити якийсь надзвичайних винахід. Хоча він і не є сильним, а повністю залежним від суспільного оточення.
Ну, по-перше це спірне питання, хто сильніший, чоловіки чи жінки. А по-друге, не йдеться про людей, які можуть бути корисними суспільству, тобто інвалід-геній може дуже і дуже статися в нагоді. І ми говоримо про силу не тільки фізичну, але й розумову. Як у мурашнику:сильні фізично - працюють, сильні розумово - правлять, ну а хто нічого не може, той, вибачте, "йде в компост". Це хоч і страшна, але це правда життя і виживання. Чи може хтось не згоден?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:А ти не думаєш, що як і тих, кого змушують продавати тіло у підпільних борделях на абсолютно на недобровільних підставах, так само тих дурних матерів перетворюватимуть на "свиноматок", вибачте на слові, щоб вони виробляли ембріони, навіть проти їх волі.
Чоловіки завжди сильніші, то за вашою логікою одного дня - одні чоловіки і залишаться. Бо вони фізично сильніші..
Я хочу добавити, що за такою чол. силою криється насилля.
Тому зараз коли свідомості майже нема. там де пахне грошами насилля на жаль буде. Тому я проти продажу ембрионів.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Знаєте що? Ті кого насильно продають - ті самі на це так чи інакше напрошуються. Якою ж дурепою потрібно бути, щоб повірити, що без мови і без кваліфікації десь за кордоном можна знайти роботу. А ще до того нелегалом. Але в першу чергу на таке потрапляють "танцівниці". Ніколи танцями не займалася - і туди ж. Подивіться фільм Матрьошки (з осла можна скачати).
А скільки таких. хто добровільно йде на цей бізнес. Кожному своє.
Я теж не мала на увазі силу фізичну. Слабкі тілом та сильні розумом (чи хитрі, чи дипломатичні), але у своїй якості кращі за оточення своє - виживуть. І такі і повинні давати потомство. Ви гадаєте, якщо мати-алкоголічка, то її потрібно захистити продавати ембріон і цяцятися з нею доки не народить. А якщо не забрати в неї дитину (на чиюсь шию), то кого вона тоді виростить як не алкоголіка чи просто хулігана без освіти і звички до роботи. То може вже хай краще на горілку ембріонами заробляє ніж таке потомство вирощує.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Зображення Ти мене навела на ідею, пошукати фільм Матрьошки в ослу. Бо давно хочу його подивиться. Тільки знайти його в ослу не можу, уже і латиницею і кирилицею пробувала. :ka:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”