Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

Цікаво, чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення slavusia »

Купа, особливо в католицьких громадах. Весь час натикаюся в газетах на якісь інтерв'ю з багатодітними сім'ями. Оце здається минулого тижня у копівській газеті було порівняння сімей з однією дитиною і сімома. у нас в селі мої 3 сусідки мають кожна по 3 дитини. Можливо три -це на перший погляд не багато, але якщо багато сімей мають по три, то виходить те саме :)
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

А як соціально захищені такі сімї в вашій країні?
чи мають такі матері якісь державні нагороди?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення Svitlana »

IRINA-R писав:А як соціально захищені такі сімї в вашій країні?
чи мають такі матері якісь державні нагороди?
:dreamer: Нагород вони не мають, наскільки я знаю. І взагалі, здається, їх тут не вважають чимось особливим. Само-собою фінансові дотації видають, статті пишуть про них, але таких матерів героїнями точно не називають. Швидше це сприймається, як данина традиціям, позитивний приклад для наслідування, але аж ніяк не героїзм.
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

В Україні ж матерів, які народили і виховали від 5 і більше дітей, вважають "Матерями-героїнями".
На даний час є багато жінок. які народили і виховали ...(найбільше) 15 діток. :glad2:
Однак, як їм живеться...мало кого цікавить...
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

А яку допомогу у Швейцарії від держави (чи допомогу на кожну дитину) отримують багатодітні родини ?
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення сянка »

Читала в інтервю в якомусь журналі про швейцарську сімю, в якої є 11 дітей. Нагород вони ніяких не мають. Якоїсь особливої допомоги від держави як багатодітна родина я теж не помітила. А от те, що на кожну дитину щомісяця з бюджету виплачується певна сума грошей - це є таке. Сума ця фіксована, розмір залежить від кантону і не залежить від кількості дітей. В Женеві - це становить 200 франків на кожну дитину до 14 років (з віком можу помилитись), після 14 і до закінчення освіти - 250 франків.
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

Ви пишете:
"Сума ця фіксована, розмір залежить від кантону і не залежить від кількості дітей. В Женеві - це становить 200 франків на кожну дитину до 14 років...". То чи залежить, чи не залежить?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення Svitlana »

Ні, не залежить. Якщо у вас 11 дітей віком до 14 років, то ви отримуватимете таку ж суму на кожну дитину, як і батьки в яких двоє дітей віком до 14 років. Лише ви отримаєте 200х11=2200 на місяць, а середньостатистична сім"я отримає 200х2=400 франків на місяць.
IRINA-R
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 05 березня 2009, 08:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення IRINA-R »

Гарна допомога. Не так. як в Україні. :sad2:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення Svitlana »

Я б не сказала, що така вже гарна. Що таке 200 франків? Це один раз закупитися продуктами для сім"ї в супермаркеті. Але в Україні то виглядає багато. Тобто то лише якась часточка допомоги на дітей.
А що в Україні?
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Чи є у Швейцарії БАГАТОДІТНІ СІМ"Ї?

Повідомлення сянка »

Можу говорити про себе. Дитинку до пів-року реально прогодувати за місяць на ті гроші, якщо на штучному кормленні, плюс памперси, плюс 1-2 одежинки не дуже дорогі. Звичайно не враховуючи інших видатків. Більшу дитину звичайно не можна утримувати за ці гроші. Але ж і ці гроші, то не є засіб для існування, а лише допомога.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”