Шок!

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Шок!

Повідомлення natalotschka »

Зображення

Понад 200 кг важить 7-річна дитина з Чикаго
Американський телеканал ABC6 оприлюднив відео дівчинки з Чикаго, яка у свої 7 років важить понад 200 кг. У чотирирічному віці вона важила близько 100 кг.

7-річна Джессіка вже не може ходити й навіть стояти на ногах, пересувається будинком лише поповзом або сидячи. Дівчинці важко говорити, у неї постійна задишка. Але при цьому Джессіка постійно просить їсти, повідомляє NEWSru.com.

Щодня мати дає дитині кілограми їжі з фастфуда й п'ять літрів газованої води. Дівчинка одержує в день 10 тис. кілокалорій, у той час як добова потреба дитини її віку становить 1800 ккал.

Ця історія сколихнула суспільну думку. Після показу репортажу в редакцію ABC6 надійшли тисячі звернень від обурених батьків із вимогою притягти до відповідальності мати Джессіки, яка довела дитину до такого стану, а також від дітей, небайдужих до долі своєї ровесниці. Місцева влада обіцяла розпочати розслідування.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Жах який. :shock: Її батьки, сусіди, родичі, знайомі - просто навіжені телепні, ублюдки, м"ясники.
7 років!!!! Як мінімум три (!!!) з них - ситуація катастрофічна. Невже ніхто не міг нічого сказати? де ж лікарі були (і є)?
таких батьків потрібно оголошувати злочинцями і карати відповідно. :banned:

Та ні, не садити. Я передумала. Макдональдсом годувати на сніданок, обід і вечерю. І обов"язково меню "супер" по-американськи. (фільм Суперсайз мі бачили? ''Supersize Me!")

Це ж якими дебілами потрібно бути, щоб таке робити?!!!!

Нема слів - одні емоції. :motz: :explodieren: :irre3: :fluch: :wuah:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Шок!

Повідомлення ewa »

Якщо постійно просить їсти, то мати повинна звернутись до лікаря.
Можливо лікар виявить причину????
Щось тут не те :?:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Якщо дитину постійно напихати забагато і розпирати її шлунок, то вона потім меншим і не насититься. Не тому, що голодна, а тому, що звикла наїдатися до відвалу і напівпорожній шлунок для неї - почуття голоду.
Я, наприклад, в Голландії на роботу брала 1 бутерброд на обід + 1 печиво на перерву на каву. На післяобідню перерву на каву брала фрукт. І я не відчувала себе голодною. А ось колега (така ж за віком і за комплекцією) завжди брала не менше 4-5 бутербродів. Плюс фрукти. Спочатку вони мене тероризували чи я на дієті. А потім звикли. І пізніше навіть почали дещо в мене переймати (фрукти і салатики або розігріту їжу з вечері). А ось та колега постійно слідкувала за фігурою, посилено спортом займалася 3 рази на тиждень + дієти час від часу. Я їй кажу - їж менше і не потрібні тобі дієти. А вона - я не наїдаюся. Ніби і не голодна, а чогось хочу ще. Крім того вона ще на робочому місці перекушувала. Я теж, але у певні дні і лише шоколад. :wink:
І в загальному, в усіх там великі задниці і всі таки при тілі. Звичка у них - багато їсти. Мені спочатку рекомендували роботу серед моделей шукати. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Відео шокує ще більше!!!
http://www.vesti.ru/rvideo.html?vid=64111
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »


:gangsta: Бррррр..... Хоча до об"їдання немає ніякого відношення, але моторошна картинка теж.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А в темі нічогісінько не стоїть про об"їдання! Просто "Шок"!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:А в темі нічогісінько не стоїть про об"їдання! Просто "Шок"!
І то правда... Хай буде. Буде у нас колекція новинних "страшилок". :lol:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »


Зате тепер вона офіційно без "тараканів в голові". З мед. заключенням :lol:
Квачику-квачику, дай калачика...
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”