Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Інформація стосовно місцевої влади, законів, тощо
romko28
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 18 червня 2008, 21:51

Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Повідомлення romko28 »

Всім привіт,

Восени по роботі переїжджаю в Baar, кантон Zug. Може, хтось із відвідувачів цього сайту живе / жив поблизу? Мене цікавлять ваші враження про життя та про людей, і буду вдячний за будь-які поради, бо незважаючи на активне штудіювання Survival Guide: Live and work in Switzerland, думаю що попервах в мене будуть проблеми з адаптацією, бо німецькою - ні бельме.

Ну, й буде добре знайти рідну українську душу :smile:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Повідомлення slavusia »

та швейцарія така маленька, що тут майже всім один до одного дуже близько.
:wink: А німецьку підівчити було би все таки дуже корисно.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Повідомлення Svitlana »

Цуг (Бар) - то досить близько від Цюриха. І там навіть живе наша співвітчизниця, правда, вже недовго зовсім - не зустрінетеся. :unsure:
Англійською досить добре можна обійтися, бо Цуг таке собі міжнародне містечко. Ну будуть питання - звертайтеся. А так ніби нічого такого особливого розказувати нема що. Все добре організовано тут, ніяких особливих порад на виживання ніби не потрібно. :pardon:
romko28
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 18 червня 2008, 21:51

Re: Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Повідомлення romko28 »

Svitlana писав:Цуг (Бар) - то досить близько від Цюриха. І там навіть живе наша співвітчизниця, правда, вже недовго зовсім - не зустрінетеся. :unsure:
Англійською досить добре можна обійтися, бо Цуг таке собі міжнародне містечко. Ну будуть питання - звертайтеся. А так ніби нічого такого особливого розказувати нема що. Все добре організовано тут, ніяких особливих порад на виживання ніби не потрібно. :pardon:

Привіт, дякую за відповідь! А можна якось з тою співвітчизницею зв"язатися?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд в Швейцарію (Zug/Цуг)

Повідомлення Svitlana »

http://www.ukrainians.ch/memberlist.php ... file&u=333 - ось Київ-Цуг, так і вказано.
Правда, таке може бути, що вона зараз в Україні. Але напиши їй, колись вона таки добереться до е-мейлів своїх. :unsure:
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання швейцарських реалій”