Житло від LIVIT - Leave it!

Тонкощі пошуку житла, переїзду, сміттєва система і все довкола житла
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Житло від LIVIT - Leave it!

Повідомлення Svitlana »

Хочу попередити тих, хто шукає житло. Від кантори LIVIT у нас залишилося вкрай неприємне враження. Згодом серед знайомих ми нарахували ще до десятка у кого були дрібні непорозуміння з ними. І лише один товариш заявив, що досить задоволений.
У чому проблема? Квартира була не добре прибрана. Замість ремонту її лише підмастили місцями (звичайно ж видно!), дрібні поломки там і сям, на що відповідь була одна і та ж: "А що ж ви хочете? Квартира - не нова!" Не нова, але ж і ми переїхали з її однолітки, тільки іншого хазяїна. На зауваження, що у ванній грибок (досить таки непоганої гички) нам порадили приглядати за ним (Як росте чи що?). Завершення історії незабаром - віддаємо ключі після 2 місячного проживання (випадково звільнилася така ж точно квартира у нашому старому домі).
Бо попри стан квартири при прийомі, виявилося, що вночі вимикають опалення, а зранку на вікнах збирається конденсат (не знаю від чого, але знаю, що мені калюжі на підлозі не подобаються). Виявилося, що у пральній кухні тримають дитячі коляски, через які не пройти. Та й немає там камер для пральних причандал. Скількись разів на рік потрібно буде за списком мити пральну кухню (а комунальні послуги за що беруть?). Ну і сантехніка - з дешевеньких як придивитися.

Може хтось поділиться своїми враженнями від LIVIT та арендованого житла у Швейцарії взагалі? Було б дуже цікаво дізнатися. Чи то у нас такий власник золотий чи то таки Лівіт халтурить?
Roman
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 10 лютого 2007, 10:55

Re: Житло від LIVIT - Leave it!

Повідомлення Roman »

Не знаю у якому місті ви проживаєте, я мав теж квартиру від ЛівІт у Цюриху. Не все було настільки екстремально як у вас, але неприємний осад теж лишився. Перед вїздом, квартиру погодились відремонтували лише частково. :roll: При цьому ситуація була дещо абсурдна: після переговорів зійшлись на тому, що вони пофарбують кухню, ванну та дві!!! стіни в вітальні, фарбувати ж наново двері та стелю в спальні відмовились. З "приємностей" було слідуюче: опалення теж відключали вночі, декілька разів не було гарячої води, звукоізоляція у будинку жахлива (чути сусідів на туалеті :? ), хаусварт типовий алкоголік. А що саме смішне: за день до здачі квартири магічним чином у мене в підвалі опнився старезний холодильник типу ЗІЛ, приблизно 20-го року випуску :shock: хтось гарно пожартував 8)

Загалом це нормальні проблеми для будинків, які були побудовані до/по/після/воєнний час (40-50 роки). На жаль, у самому Цюриху таких будинків більшість і ЛівІт спеціалізується, в певній мірі, на цьому сегменті ринку. Скуповуює старе житло, дещо ремонтує, здає по "сприятливій" для ньго ціні. До речі за ЛівІт-ом стоїть банк ЮБС.

Але ж і "бачили очі, що купували", тому жалітись можна лише на себе. Не слід чекати, що квартироздавач "лишній раз прогнеться" та буде витрачати додаткові кошти, щоб задовольнити вас. Перед винаймом квартири необхідно все детально обдивитись, звернути уваги на всі дрібниці (іноді достатньо поглянути на прізвища на поштових скринях, щоб утримати уяву про майбутніх сусідіа), обговорити спірні моменти ремонту та подальшого винайму.

На рахунок ремонту та виплат за псування майна хотів би звернути вашу увагу, що існують спеціальні таблиці, які регламентують частоту ремонтів та суму виплат за псування майна в квартирах, які здаються. Агенства та квартироздавачі керуються даними таблицями. Ви вправі вимагати ремонту згідно до цих таблиць, а у спірних питаннях звертатись у спілку квартиронаймачів, яка теоретично відстоює ваші інтереси (практично щось добитись певно важко, але той де ЛівІт боїться їх як вогню).

Під кінець зауважу лише, що ЛівІт далеко не самий гірший варіант. У мене був і набагато неприємніший досвід, але мова наразі не про це. Купуйте власне житло, якщо не находите спільної мови зі здавачами. :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

То таки не дуже правда, що ніхто не прогнеться. Я таки дійсно "в обширній" зоні Цюріха. :) Зараз ми переїхали до свого старого будинку (від ProHaus, власник - приватна особа Mr. Umholz). Квартира такого ж віку, що і та. Але по-перше, що було зроблено повний ремонт у квартирі (вкл. кладовку). Поміняли ручки на всіх віконних ролетах. У ванній на одному умивальнику є тріщина. Ще до того як ми її побачили, нам пообіцяли замінити його. Хоча впевнена, що ми б про це і не просили (не нова ж хата!). У кухні на дверцятах була невеличка вм"ятина - поміняли. Разом з ними поміняли і ті, на яких я нічого не побачила. Єдине, що не поміняли - паркет. Але пообіцяли через пару років це зробити. Головне самі про це все розказують.
Ми вказали на те, що шпалери у спальні відійшли у декількох місцях - тут же прийшли малярі і все позачищали-поприклеювали. Ще й дали відерце фарби, щоб замальовувати ляпи по стінах при "нещасних випадках".
Знаєш, складається таке враження, що то таки нам пощастило з хазяїном. А! тут ще один момент - вологість повітря там була 45-65% при опаленні вдень на всю котушку. Ми навіть купили прилад, бо дуже вже якось дивнувате відчуття було. А тут міряємо - макс. 33% (що згідно норм проживання - нормально в опалювальний сезон). Норма ж - до 45%.
Дуже вдячна за таблиці - будемо читати. І про підвал спасибі, бо ми вже його звільнили, то ще позамикаємо трохи. :roll:
Очі ж то не бачили. Бо квартиру дивилися за 3 міс. до поселення. Як і оцю. Але ж цю (і попередню нашу малюту) повністю відремонтували і відчистили. Ні, ми звідси тепер тільки у власний будинок... :wink:
Masik
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2007, 18:44

Повідомлення Masik »

Боже, такі ужаси ви тут пишете. Добре, що в нас свій будинок.
Правда правила такі дурацькі тут - нічого не можна зробити, поки сусідів не опитаєш чи їм це сподобається. Але крім квітів ми не дуже тут придумуємо. Наш відпочинок - зміна каналів :tv:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ходять тут до нас дивитися квартиру (цю від Лівіт), щоб зняти.
Усім подобається, усе чудово, усі беруть форми... Цікаво, чи так і до нас на тій квартирі жили по 3 місяці...
Хоча нас вже трохи задовбали ті ходіння і дууууже хочеться їм розказати чого ми звідти переїхали.
:roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Як і обіцяла - продовження епопеї з квартирою.
Сьогодні, десь о піввосьмої ранку заявляється до нас домоуправ з тієї квартири. Я ще залягла на десять хвилин подрімати, мій хлопець щойно від"їхав від дому (чекали поки від"їде, чи що?)
Починаємо виясняти. Прийшов маляр подивитися на квартиру - що там ремонтувати потрібно.
Мушу сказати - якщо такий маляр там фарбував - то і не дивно зовсім, що такі ляпи там були. Бо на маляра він зовсім не був схожий - офісний працівник з папочкою. Ручки його пензля зроду-віку не тримали. Так само він і квартиру оглядав - 5 хвилин на всю. Нічого взагалі не сказав, але його ніхто так нічого і не запитав. Я навіть його голосу не почула (в тому числі для привітання/прощання).
Але... Мене почав цей управдом просити ключі від квартири. Логічно, питаю - на що?
Бо прийдуть холодильник ремонтувати. Кажу - вже приходили минулого тижня. Казали - все зробили. Ага... :irre: А ще потрібні ключі, щоб скласти протокол. Кажу - передача ж наступного тижня, хіба не так домовлялися? :/ Так, але він, ніби-то, просто наперед складе протокол, щоб ми не чекали довго. Півгодинки - і підемо. Кажу, ну.... у нашій теперішній квартирі передача зайняла 2,5 години, то, гадаю, точно так само мій хлопець розраховував і на цю. Тому час вже виділено. Проблеми не бачу. Якщо хочете зараз підготувати бланк - також можна, я не заперечую. Каже - ні, зараз не хочу. Хочу колись іншим разом, але до передачі. І то таки настоює, ви розумієте? Так до стіни припирає, що вже і не знаю що казати. Але щось мені у цьому всьому страшенно не подобається (пам"ятаю про старий холодильник у підвалі).
Оскільки мій хлопець офіційний квартировинаймач - валю все на нього. Кажу, не можу без нього цього питання вирішити. Розумієте, я про це з ним не поговорила, а крім того у нас тут були моменти непорозумінь, отож вважаю за краще, якщо протокол ви писатимете з ним. Це буде лише справедливо. На тому і розійшлися.
З зауваженням - а це ви вже прибирали квартиру, чи ще ні? (якраз в суботу і прибрали) Бо щось вікна брудні (:igitt:)
Ще момент: на моє запитання по дорозі "туди" - чи на передачі квартири ми зможемо побачити майбутніх винаймачів, сказав, що не знає ( :skeptisch: ), швидше за все - ні. А вже по-дорозі назад на те саме запитання сказав, що так. Бо у попередніх ми перекупили посудомийку (не було в квартирі, як не дивно). При чому про неї ставлять до відома - лише при передачі. Тоді, значить, ми машинку йому передаватимемо. Не захотів, видать, дядько машинки.
Цей парніша пробує вициганити у нас ключі вже з першого дня, коли "на всякий пожарний" хотів. Ми тоді відмовили, бо таки маємо кому дати ключі. Тепер вже не раз пробував під різні причини. Так я ж, бісова дитина, майже завжди вдома!
Коротше, вирішено на передачу квартири взяти спеціальну людину з гемайнде. Таким самим чином його бос передавав квартиру, коли його задовбали (чи не той самий Лівіт) неприйомами. І таки передав з геймайндою з першого разу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Житло від LIVIT - Leave it!

Повідомлення Svitlana »

Roman писав:Але ж і "бачили очі, що купували", тому жалітись можна лише на себе. Не слід чекати, що квартироздавач "лишній раз прогнеться" та буде витрачати додаткові кошти, щоб задовольнити вас. Перед винаймом квартири необхідно все детально обдивитись, звернути уваги на всі дрібниці (іноді достатньо поглянути на прізвища на поштових скринях, щоб утримати уяву про майбутніх сусідіа), обговорити спірні моменти ремонту та подальшого винайму.

Під кінець зауважу лише, що ЛівІт далеко не самий гірший варіант. У мене був і набагато неприємніший досвід, але мова наразі не про це. Купуйте власне житло, якщо не находите спільної мови зі здавачами. :wink:
Хочу ще додати про інші загальні враження, які виступили на передній план вже у площині порівняння. Це про "бачили очі".
При абсолютній ідентичності планування обох житлових будинків, ванна (сама лежача ванна) у лівітовській квартирі виявилася на добрих 15-20 см коротшою і, відповідно, вужчою. Я ніяк не могла дотямити. Шторка якась "закоротка" стала (збіглася, чи що?! :shock: ) - ці дві ванні кімнати абсолютно ж одинаковісінькі!! Умивальники - також якісь ніби і менші (а може то лише здається через їх форму?). Хоча вільного від "меблів" місця - приблизно одинаково. І що ми виявили!!! Там просто площа ванної кімнати зменшена стінкою! Її не видно, звичайно. Все можна порівняти лише вимірюючи метровою стрічкою. Тобто, якщо користуєшся (-валися) обома - то різниця якось ніби і помічається, але не відразу можна в"їхати що до чого. Співвідношення ніби ті самі.
Про пластиковість самої сантехніки я вже десь вище писала. Не буду повторюватись.
Окрім прізвищ я б ще поспостерігала за самим народом. Там хоча і живуть одні швайци, але таки трохи якісь стурбовані люди. Не настільки привітні, у пральній кухні - бардак, купа дитячих колясок і велосипедиків. Якесь таке враження тотальної незадоволеності і пофігійності.
І все зовсім не так у нашому теперішньому (і колишньому) будинку. Це також може бути ще одним з критеріїв (хоч може виступати лише супутнім, а не визначним).
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: Коротше, вирішено на передачу квартири взяти спеціальну людину з гемайнде.
РОзумне рішення!!!!
А ще перед цим пофотографуйте в квартирі, про всяк випадок
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:
Svitlana писав: Коротше, вирішено на передачу квартири взяти спеціальну людину з гемайнде.
РОзумне рішення!!!!
А ще перед цим пофотографуйте в квартирі, про всяк випадок
Хороша ідея!!! Так і зробимо. Ми фотографували все після поселення. Немиту плиту, павуки на стелях, плісняву... Візьмемо і ноутбук показати їм все це, якщо будуть до брудних (помитих) вікон чіплятися.
Стелі ми так і не чіпали. Хоча я от думаю.... а може все ж позмітати ті павуки? :roll:
Може хто пораду якусь дасть як їх "безслідно" змести. Бо то навіть не просто павуки - то павутиння з порошнявою. Буду змітати - поприлипають до стелі, то буде ще гірше виглядати.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:[q]
Svitlana писав:
Немиту плиту, павуки на стелях, плісняву... Візьмемо і ноутбук показати їм все це, якщо будуть до брудних (помитих) вікон чіплятися.
Стелі ми так і не чіпали. Хоча я от думаю.... а може все ж позмітати ті павуки? :roll:

А може вони шукають, хто їм безкоштовно все це зробить?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Olenka писав:
А може вони шукають, хто їм безкоштовно все це зробить?
Також хороший аргумент. :roll:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Що там у вас з лівітом врешті-решт вийшло? Я так і не зрозуміла. Були проблеми чи ні при здачі. Я також чула про геморої з цими хлопцями, то цікаво почути завершення історії.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Здали квартиру без проблем. Нові жильці привели ще з собою якогось дядька-майстра на всі руки. Він відразу з інструментом прийшов. :shock: Як же він дивився по усіх дірках!!!
Але нам то що? Там і так багато було того, на що ми жалілися. Не наше. Відкрили вікна, а на ребрах (рамах) пліснява вздовж... Вказали, що не вимито, ніби-то. Ну, ми тряпочку та і витираємо. Але то не бруд - то цвиль. І вона вже так глибоко, що аж тріщини робляться в рамі. Я ще такого не бачила. Як іржа якась. Потім ще той дядько вів якусь довгу дискусію з нашим хаузвартом про паркет (не бачили вони його, яким ми його бачили) про сантехніку і ще щось там в кухні. Перевіряли воду щось там дуже :roll: Але з нами розрахувалися.
Були ще дуже здивовані, що пустий підвал на ключ зачинений виявився. :lol: Ну але ми-то чужий досвід знаємо. :wink:

Розкажи що ти чула про них. У мене це вже як хобі - колекціоную історії про них. На даний час 12 чоловік вже нарахувала. І маю сказати, що таки не серед величезну кількість людей опитували. Лише тут і там - до слова, так би мовити, признавалися.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

[quote="Svitlana"] Відкрили вікна, а на ребрах (рамах) пліснява вздовж... Але то не бруд - то цвиль. І вона вже так глибоко, що аж тріщини робляться в рамі. Як іржа якась. :wink: /quote]

Добре, що здали те нещастя....
То мабуть грибок у тій хаті.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Та там не мабуть, там - точно! Якщо і в ванній, і в вітальній на стіні і тепер он на всіх вікнах (в тому числі і в "дитячих" кімнатах)... Про що там говорити. Через якийсь час - полізе наверх. Це ще зараз підфарбована (стіни) і провітрена. А коли люди жити будуть?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Та там не мабуть, там - точно! Якщо і в ванній, і в вітальній на стіні і тепер он на всіх вікнах (в тому числі і в "дитячих" кімнатах)... Про що там говорити. Через якийсь час - полізе наверх. Це ще зараз підфарбована (стіни) і провітрена. А коли люди жити будуть?
Колись такий грибок, наші сусіди не могли нічим вивести, то мусили нову хату будувати.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Яка я все ж щаслива, що ми вчасно прийняли правильне рішення піднатужитися, потерпіти і все ж ще раз переїхати.

Я просто б не вижила з грибком. А крім грибка мене б там вбивала постійно підвищена вологість повітря. Вона просто відчувалася.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Svitlana писав:Здали квартиру без проблем. Нові жильці привели ще з собою якогось дядька-майстра на всі руки. Він відразу з інструментом прийшов. :shock: Як же він дивився по усіх дірках!!!
Але нам то що? Там і так багато було того, на що ми жалілися. Не наше. Відкрили вікна, а на ребрах (рамах) пліснява вздовж... Вказали, що не вимито, ніби-то. Ну, ми тряпочку та і витираємо. Але то не бруд - то цвиль. І вона вже так глибоко, що аж тріщини робляться в рамі. Я ще такого не бачила. Як іржа якась. Потім ще той дядько вів якусь довгу дискусію з нашим хаузвартом про паркет (не бачили вони його, яким ми його бачили) про сантехніку і ще щось там в кухні. Перевіряли воду щось там дуже :roll: Але з нами розрахувалися.
Були ще дуже здивовані, що пустий підвал на ключ зачинений виявився. :lol: Ну але ми-то чужий досвід знаємо. :wink:

Розкажи що ти чула про них. У мене це вже як хобі - колекціоную історії про них. На даний час 12 чоловік вже нарахувала. І маю сказати, що таки не серед величезну кількість людей опитували. Лише тут і там - до слова, так би мовити, признавалися.
У мене особливої історії немає. Від колеги чула, що здирають гроші за все при виїзді. він коли приймав квартиру то подекуди вказував їм на дрібні подряпини і потертості, а вони відповідали "хіба це так страшно?". А коли через 2 роки виселявся, то за їх всіх з нього зняли "на ремонт". сказали потрібно було пожалітися. а те що він ніби там вказав, але погодився це прийняти, то нічого не означало. потрібно було письмово оформити. заплатив плюс-мінус 1500 франів
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я думала, що бюрократизм тільки в нас на Україні процвітає :cry: :cry:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Таких історій я також про Лівіт чула. Ну через одного про таке говорять. Просто головна ціль - більше грошей і все.
Спробували б вони з нас ще і гроші зняти... ми б їм показали і фото, і листи наші "жалібні", і познайомили б з людьми зі страховок та гемайнде та ще того об"єднання квартиронаймачів до компанії закликали б. :lol:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Svitlana писав:Таких історій я також про Лівіт чула. Ну через одного про таке говорять. Просто головна ціль - більше грошей і все.
Спробували б вони з нас ще і гроші зняти... ми б їм показали і фото, і листи наші "жалібні", і познайомили б з людьми зі страховок та гемайнде та ще того об"єднання квартиронаймачів до компанії закликали б. :lol:
Я вас вітаю!
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Зображення Мерсі!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І це ще не закінчення нашої історії з Лівіт!

Сьогодні, через (порахуйте стільки місяців), отримуємо ми рахунок на 122 франки доплати за опалення та гарячу воду.
Нагадаю, що жили ми там всього 3 міс. А нарахували 9 - i за ті, до котрих ми не мали жодного відношення. Помилитися з цифрами можна було б дуже легко, коли б не стояв талон на оплату з нашим іменем на ньому.
Ще нагадаю, що на кожному радіаторі встановлено лічильник, а також і те, що опалення постійно відключали з 23-00 до 6-00.
Зателефонувавши, нам дали гарну і чемну відповідь, що то перелічені не гроші навпроти кожного місяця, а просто "об"єм" використання послуг. :shock: (дивно якось, що в сумі воно таки виходить на гроші до оплати на талоні).
І що якщо ми не користувалися їхніми послугами, то ми повинні довести це. :shock: ....хоча, так, вони знімали покази лічильників самостійно.

Ну і для порівняння.... У нашому теперішньому помешканні опалення не відключають взагалі. Навіть влітку у холодні дні його включають. І жили ми у квартирі нашого власника якраз за винятком тих 3-х місяців, але нам повернули невикористані кошти за опалення. Теж десь у розмірі 100 франків.
Як може бути така різниця? У когось є якісь думки з цього приводу?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну і продовження історії. Мені стало цікаво, скільки часу триває вже історія з рахунком за тепло. Дати повідомлень можете порівняти. Історія ще не завершена. До сьогодні велося інтенсивне листування. Ну тобто, ми пишемо, чекаємо 2-3 тижні, нам приходить відповідь, того ж дня ми відписуємо і знову чекаємо 2-3 тижні.
Спочатку ми виясняли чому ми повинні оплачувати за місяці, до яких не маємо відношення. Нам вислали іншу таблицю. Цього разу лише на місяці, в яких ми жили. Але загальна сума не змінилася. Тобто, замість розкидати її на 9 міс, її розкидали лише на 3. Зрозуміло, нас таке зовсім не влаштовувало. Ми попросили покази лічильника за кожен місяць. Кажуть немає в них такого. Покази знімає інша фірма, а їм лише дані передає. :lol: Ага, а показів в них таки немає. Нам запропонували самим з"ясувати покази. Вже не знаю як то сталося і з чиєї подачі, але фірма, що зняла покази, передзвонювала особисто нам і казала, що дані в них не зберігаються. Вони лише обслуговують обладнання і щомісяця дані передаються у відповідні фірми (тобто Лівіт). а Лівіт даних не має.
Потім нам надіслали якісь цифри, котрі вже мали показати загальну картину нашого особистого теплоспоживання в одиницях умовних, так би мовити, і котрі були вже відмінними від коштів до сплати. Але з них ми теж не могли зрозуміти скільки ж врешті-решт з того всього наших. Бо надіслали нам теплоспоживання .... за цілий будинок. Я просто не уявляю, чим потрібно було думати, щоб видати це за наші особисті дані.
Попри все, додзвонитися до менеджера справа було просто безнадійно. Він був або у відпустці, або у відрядженні, або вийшов або на нараді... І ось ми отримуємо е-мейла від нього самого. Він запрошує нас на зустріч. АЛЕ! Відразу вказано, що показати нам наших особистих витрат і ціноформування на них він не зможе, але покаже нам як вони роблять рахунки. Не уявляю як можна виставити рахунок, не будучи в змозі скласти ціну за одиницю тепла, знятого лічильником.
Так що продовження буде....

А попри нашу історію народ щедро ділиться і своїм досвідом від Лівіта. Так, одному повернули 30 фр. за переоплачене тепло через 2 роки після того, як він від них виселився і забув.

Ще однин товариш попросив підключити розетку у його підвалі. Йому підключили її до його ж лічильника та вимикача у квартирі. Все гаразд. Через якийсь час дядько поїхав у відпустку і вимкнув усю свою електроенегрію у квартирі. Приїжджає, а на нього накидається консьерж з останніми словами, що у людей місяць не було світла у підвалі та ще десь. Дядько і подав в суд. А суд постановив, що Лівіт повинен повернути дядькові кошти оплаченої ним електроенергії за 4-5 років. Бо винен таки був Лівіт, що так косо-криво підключив йому розетку, що електроенергія підвалу і ще чогось йшла через лічильник і вимикач дядька.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Отож, продовження....

На зустрічі нас приймав вже не який-небудь писар, а сам начальник якийсь. Він зміг нам гарно пояснити і все в нього зійшлося. Ну а ті 25%, на які рахунок не сходився - то просто не включили відповідну інформацію у рахунок, бо і так розрахунок складний. А народ, як видно, не дуже рахує, за що він платить, то і потреби поки що такої теж не було переробляти форму. Ми ніби-то перші додивилися до цього. Ой бардак....
І головне нам ніхто не зміг пояснити цього ні у листах, ні по телефону (ну телефоном то було просто неможливо з кимось поговорити), хоча це все просто елементарно. Та різниця, то вже наперед відмінусоване опалення пральної, під"їзду тощо, котру просто не включили у рахунок. Зате включили купу інших цифр на цілий аркуш А4.
Однозначно, більше ніяких справ з Лівітом.
Відповісти

Повернутись до “Житло у Швейцарії”