Українське ТБ в Швейцарії (супутникове)

Інформація стосовно місцевої влади, законів, тощо
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Українське ТБ в Швейцарії (супутникове)

Повідомлення natalotschka »

Допоможіть розібратися! Хочу дивитися українське ТБ (бо брехня російських ЗМІ вже задовбала), але наша тарілка чомусь не ловить супутник Сіріус 2, на якому знаходиться більшість українських каналів. Ми живемо в горах, і чоловік говорить, що то гори перешкоджають прийому сигнала. Чи може таке бути?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Наскільки я знаю - може. Навіть погана погода і дерева (високі) на горизонті можуть зашкодити. Але Сіріус взагалі-то має сильний сигнал на відміну від Астри. Але все одно - треба добре вирахувати де він є. Я при нагоді попитаю про це для тебе.
У крайньому разі можна викликати майстра, що встановлює тарілки. У нього має бути спеціальний прилад, що точно виміряє які супутники поміж горами ви можете ловити. Про Сіріус він може не знати, звичайно, але якщо дати йому дані розташування, то повинен точно вам знайти його, або ж ....не знайти дійсно через перешкоди.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

у мене ловить, але потрібно мати вихід дуже на південь
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Re: Українське ТБ в Швейцарії (супутникове)

Повідомлення Olenka »

natalotschka писав:Ми живемо в горах, і чоловік говорить, що то гори перешкоджають прийому сигнала. Чи може таке бути?
Чоловік каже правду!!!!
А в нас буває вітер, то трохи здвине тарілку і пропадає УТ. Починає прибалтику транслювати.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Звідси видно, що на вашій (і нашій) території і малої тарілки достатньо - 70 см. http://www.ses-sirius.com/services/coverage-areas/

http://www.satmania.com/rus/satchannels/5_0e/sirius_2 - тут детально описано як вирахувати позицію вашої тарілки, щоб вона могла приймати конкретний канал. Там вже навіть хтось для Лозанни прорахував. От коли точно будеш знати під яким кутом тарілка має стояти (плюс азимут і.т.д.), тоді і побачиш чи на її "доріжці" прийому є перешкода у вас у вигляді гір чи чогось іншого. Може вам її просто кудись в інше місце доведеться повісити або якусь гілку спиляти. :wink:

А взагалі, поставити у пошуку Sirius-2, і тобі вивалиться купа інформації про нього і його канали. І форуми, де питання можна задати і просто сайти і купа всього. Правда, щоб до пуття цю справу довести добре треба посидіти і поламати голову. Ну або... як я вже раніше казала, просто запросити майстра з найближчого магазину по "тарілках".
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання швейцарських реалій”