Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Банки, податки, страхування, перекази
Anna G
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 31 січня 2016, 13:04

Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення Anna G »

доброго вечора шановні форумчани . Поділіться будь ласка досвідом , хто вже є чи був вкладником в швейцарському банку. Мною було прочитано багато інформації в інтернеті , допоможіть розібратися з деталями і цифрами. На німецькому форумі стоїть, що необхідно вкладати сумму мінімум в 5000 тис. Євро . необхідно перед вїздом в Швейцарію задекларувати цю сумму на кордоні . Чи являються ці данні достовірними? Дякую вам за допомогу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина??????

Повідомлення Svitlana »

Український громадянин - резидент у Швейцарії чи просто хоче туристом приїхати і такий собі сувенір зробити?

Якщо резидент - тут проблем нема і обмежень також. Коли маєте дозвіл на проживання або дозвіл на роботу.
Всі українці, що тут живуть і працюють є вкладниками у швейцарських банках. Інакше ніяк.
Тому виходжу з того, що туристом...

Декілька років тому назад друзі хотіли собі такий сувенір у вигляді рахунку в шв. банку. Що вийшло.
В банку Креді Свісс захотіли 100 000 на рахунок щоб відразу покласти і з них десь 20 000 чи щось таке - недоторкана сума, яку не можна знімати було. В банку УБС захотіли 200 000 і недоторкана сума була також напевне трошки вищою. Вже не пам'ятаю.
Може по інших банках інші суми. Треба дзвонити в кожен і окремо дізнаватися.

Ось ще інформація з 2008 року від двох інших людей:

1.
"Raiffeisen - не відкривають рахунків для нерезидентів
Postfinance - відкривають для нерезидентів, але тільки з сусідніх зі Швейцарією країн
UBS - відкривають для нерезидентів, але з мінімальним депозитом 50.000 Euros в перші 12 місяців
CS - відділ приватного капіталу сказав, що мінімальна сума для відкриття рахунка 1.000.000 EUR.

2.
Можливо відкрити рахунок в банку для нерезидента в районі Цюриха з мінімальною сумою 25,000 CHF, але треба особисто приїхати для цього. Більшість банків не відкриють рахунка, якщо нема мінімума в 250,000CHF. Моя порада приїхати особисто і особисто говорити з банками. З людьми легше говорити особисто, ніж по телефону. Окрім того, за законами проти відмивання грошей банк повинен буде перевірити легальність джерела походження коштів і легальність наповнення вашого рахунку в майбутньому.

Інформація з 2009:

Я недавно дізнавалася для людини з ПАР і всі банки, які я обдзвонили, включаючи Credit Suisse, казали "Non, nein". Відкрити рахунок для нерезидентів більше неможливо. Але наскільки я зрозуміла існують особливі правила для дуже багатих!
Аватар користувача
Гість

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення Гість »

Я здивована вашою відповіддю , бо вже 10 років пройшло з дня поданої інформації, а для мене інформація яка була опрелюднена пів року тому вже являється не актуальною . Все рівно дякую за відповідь і сподіваюсь на більш актуальніші і детальніші данні наших українців як вкладників в Швейцарії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення Svitlana »

Це Швейцарія. Тут щось кардинально міняється десь за 100 років. 10 років - це ще можна читати і робити висновки. Суми зміняться в банках, але суть залишиться - як нерезидент вам потрібно величеньку суму покласти на рахунок і забути за неї, якщо хочете рахунок в швейцарському банку. І ще - що краще особисто ходити по банках і домовлятися. Здається, тенденція прослідковується з відповідей чітко. Сподіваюся, ви хоч за такі відповіді вдячні. І взяли до уваги пораду "Моя порада приїхати особисто і особисто говорити з банками. З людьми легше говорити особисто, ніж по телефону." Цей принцип швейцарського діловедення не змінюється вже останні 600 років, якщо не більше.
Аватар користувача
patlatus
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2022, 19:27

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення patlatus »

Я хотів запитати, в якому банку можна відкрити рахунок в доларів для нерезидентів не сусідних зі Швейцарією країн?

Наскільки я розумію, треба самому їхати і питати?

Чи є в них якийсь імейл чи форум, куди можна написати і їх запитати?
Аватар користувача
patlatus
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2022, 19:27

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення patlatus »

Чомусь нема мого повідомлення.

Чи я правильно розумію, що там не беруть вкладів від резидентів?

Чи то треба їхати туди і питати особисто?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вклади в швейцарський банк українського громадянина (нерезидента)

Повідомлення Svitlana »

На сайтах банків шукати контакти і писати/телефонувати їм. Кожному окремо. Вони тоді скажуть чи відкриють, то будете значи чи варто приїжджати особисто для відкриття. Можливо, щось змінилося і тут і відкриють без особистої присутності (сумніваюся).

Є ще варіант звернутися до фірм, які займаються «менеджментом статків». Вони точно будуть знати, які банки як відкривають і що потрібно. Але їхні послуги, звісно, не дешеві.
Відповісти

Повернутись до “Фінанси”