Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Все про документи стосово легального перебування у країні
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Повідомлення SOI_Odessa »

Доброго дня!Допоможить будь ласка порадою,або iнформацiею (вибачте, будь ласка, украiнськоi мови не мае).
Я живу у Швейцарii 3 роки. Маю сина (10 рокiв) та доньку (3 роки).Мiй чоловiк народився тут, алеж вiн мае iталiйський паспорт та бiв." С".Син украiнець мае бiв." В", а дочка народилася у Швейцарii та мае також iталiйський паспорт та бiв." С".Чи мають моi дiти i я можливость отримати швейцарський паспорт?Через скiльки рокiв?Куди звертатися за цим питанням?I ще одне питання...мiй чоловiк хоче всиновити (адоптирувати) мого сина. Якi потрiбнi для цього документи i до якоi служби тут у Швейцарii звертатися? Якщо мiй син не буде адаптований моiм чоловiком, то мае вiн можливiсть якось також отримати iталiйський паспорт? (це на випадок неможливостi отримання швейцарського паспорту або довготривалоi процедури).Е iнформацiя, що iталiйський паспорт можно скорiше отримати нiж швейцарський, алеж ситуацiя з сином не проста.У нього е батько на Украiнi i я розумiю, що вiд нього теж потрiбнi документи.
Вдячна усiм, хто направить мене та порадить, та я зможу з чогось почати.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Повідомлення Lea »

Про всиновлення не знаю, а про громадянство можна отримати правильну відповідь тільки в вашій сільській раді (Gemeinde)
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Повідомлення Ija »

від знайомої чула що треба прожити не менше 12 років тут в швеіцарії щоб подавати на громадянство. знаю що дітям 1 рік за 2 раxують.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Повідомлення Ija »

і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Швейцарський паспорт для дитини та адаптацiя дитини

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую за вiдповiдь, спробую щось знайти на цiх сайтах.А далi спробую звернутися до Гемайнде. Ще раз дякую.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”