Шукаю юриста

Все про документи стосово легального перебування у країні
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Шукаю юриста

Повідомлення ira »

Може хто знає скільки коштують тут послуги юриста. Шукаю юриста,який займається сімейними справами.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:ka: Ради на твоє прохання не знаю. Але чула, що можна звернутися до гемайнде за юридичною допомогою у критичному випадку. Наскільки я зрозуміла - вони безкоштовно консультують. Хоча це я так - одним вухом чула, поки мимо проходила. Варто було б це ще уточнити.

А для тих, кому юрист ще не потрібен, але "все може статися" у мене є така порада - візьміть собі юридичну страховку. Звичайно, вона коштуватиме грошей щомісячно (20-30 франків), але коли щось станеться - то усі адвокати вам обійдуться безкоштовно. Є невелика умова - на момент укладання та перші півроку після укладання контракту не повинно бути ніяких проблем ні з ким. У нас є така страховка і в історії з квартирою (я розповідала на сусідній гілці) вони таки нам багато чого нарадили. По телефону. Але без них наші дії могли б бути іншими, що потягло б важчі наслідки. Та й легко триматися у непевних ситуаціях, коли знаєш, що за твоїми плечима ціла кантора адвокатів, зацікавлених виграти твою справу. Тобто, вони не лише допоможуть при серйозних проблемах, коли потрібен адвокат, але дадуть поради у будь-який момент як правильно себе вести, щоб не призвести до негативних наслідків. Або вести себе так, щоб у них з"явився більший шанс виграти справу.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Іра, тобі адвокат (Rechtsanwalt) треба, я так розумію. Перша консультація коштує приблизно від 150 до 300 Евро (в франках не орієнтуюся) а залежності від адвоката і від твого питання. Якщо в тебе нема грошей, тобто постійного доходу, йдеш в гемайнде, описуєш свої проблеми, і якщо вони повірять, що ти дійсно в скрутному становищі, то вони оплачують частину коштів за адвоката, а частину виплачуєш ти помісячно, наприклад, по 30 франків. Так розповідала мені одна жінка, яка розвелась з швейцарцем, він її і дитину бив. :evil: А якщо хтось підіймає на вас руку (не дай Бог, але ж все може бути), треба зразу йти в поліцію. Вони його бистренько втихомирять.

У нас теж є юридична страховка, дуже зручно, всім раджу. У них 24 годинна телефонна лінія, можна звонити в любий час за консультацією. Ну і не кожна юридична страховка покриває процесси з сімейними стосунками, в залежності від премії, яку ви платити. І договір треба уважно читати, бо є багато виключень.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Іра, подивись ось тут http://www.advokatur-trias.ch Можеш просто туди подзвонити, спитати ціну для першої консультації або написати емеіл. У них є бюро в Aargau, не знаю, чи це там, де ти живеш. Вони дають консультації на різних іноземних мовах, тільки не на нашій. Мабуть в Швейцарії турків більше чим виходців з СССР. :roll:
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Шукаю юриста

Повідомлення ira »

Дякую за поради. Спершу спробую звернутися до гемайнде.Це ми маємо проблеми з екс-дружиною мого чоловіка.Цю нахабу нема сил уже більше терпіти :evil: ,тому хотіла би сама звернутися до юриста і вияснити все що стосується дітей і грошей.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Шукаю юриста

Повідомлення tanyushka »

В більшості таких випадків закон на стороні жінки. Поки чоловік отримує офіційний заробіток, екс-дружина і діти мають право на частину цього заробітку. Держава спеціально зробила такі закони, щоб коли екс-дружина не може забезпечити себе і дітей самим необхідним, це робив колишній чоловік. Інакше дружина б отримувала соціальну допомогу від держави, а державі це теж не потрібно, додаткові кошти.

І не тільки на зарплату має право екс-дружина, а й на частину пенсії колишнього чоловіка, якщо вона під час шлюбу не працавала. В цьому випадку держава теж хоче підстахуватись, щоб на старість не платити соціальну допомогу жінці, а щоб жінка отримувала частину пенсії чоловіка.

Самий реальний вихід з ситуації - знизити якось офіційний дохід чоловіка. Якщо чоловік працює в фірмі, то це дуже важко, бо рідко хто-тут на таке згодиться, отримувати зарплату в контвертику. А якщо чоловік має свою фірму, то в цьому випадку легше. Можна взяти до себе на роботу свою теперішню жінку, зробити їй велику зарплату а собі маленьку або взагалі вийти з фірми.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

можна підвищення у зарплатні брати не грошима, а бонусами
наприклад випросити авто від фірми. платять на руки менше, але оплачують авто, а ви фірмі ще "витрати за особисте користування автомомілем" можете повертати. виходить шило на мило для вас, а зарплата офіційно менша
так можна багато з чим провернути - страхування, телефон
Квачику-квачику, дай калачика...
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

Так,я це все знаю. Він має свою невелику фірму і платить їй хороші гроші,кожний другий тиждень діти у нас/вихідні/. Ніхто не був проти,бо це його діти. Зараз вона заявила,що іде на роботу і він повинен додатково приглядати за дітьми і ту ж суму їй платити,яка була до цих пір. У нас уже є спільна дитина і мені це не пасує. Тому я хочу це все вияснити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Непогано собі тітонька придумала. :shock: Мені цікаво чи котрійсь нашій жінці таке на думку б спало.
А садочок чи школа їй не хо? навіть сімейні працюючі таким варіантом досить широко користуються. А так виходить - давай принось такі ж гроші до хати, але тепер ти сиди з дітьми, бо я піду працювати. Це якщо не вдаватися у побічні деталі розлучені/інша сім"я/все поділено:
просто мати, просто батько і їх відповідальність за спільних дітей і їх забезпечення.
Без поняття як вирішуються такі питання. Але, думаю, у випадку догляду за дітьми він міг би розраховувати на зменшення аліментів. але це так - суб"єктивні міркування на тему справедливості.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Іра, ситуація не легка, тримайтеся! І бувають такі наглі жінки! Наша жінка взагалі б радувалась, що хоч щось кол.чоловік платить.

Європейські жінки дуже люблять користуватися своїми правами, тому іноземці все більше одружуються з нашими жінками. :kg:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю юриста

Повідомлення Svitlana »

Якщо юрист ще потрібен... Або може комусь це ще стане у нагоді.
Безкоштовну консультацію можна отримати в Rechtsauskunft (юридичній довідці) в Bezirksgericht (окружному суді) по понеділках, середах та п"ятницях з 8.30 до 11.00 та з 13.30 до 16.00. Адреса: Wengistr. 30 8004 Zürich
За телефоном довідок не дають - треба їхати особисто.

Ще безкоштовну юридичну консультацію надає Цюриське об"єднання адвокатів: http://www.zav.ch/service/dienstleistun ... wLangID=en
Це робиться особисто у коротких розмовах з черговими адвокатами за наступними адресами:

Zürich Kreisgebäude 7 (Junction Freie-/Hottingerstrasse), Gemeindestrasse 54, 8032 Zürich
Consultation hours:
Monday and Thursday, 14.00-16.00h
Tuesday and Wednesday, 17.00-19.00h

Regensbergstrasse 108, Schulhaus Halde A, 4th floor,
8050 Zürich
Consultation hours:
Monday, 19.00-21.00h

Bülach Marktgasse 27, 8180 Bülach
4th floor, vis-à-vis town hall
Consultation hours:
every other Monday, 17.30-19.00h,
according to publication

Niederhasli Dorfstrasse 9, 8155 Niederhasli
Consultation hours:
every other Monday, 17.30-19.00h,
according to publication

Dübendorf Schulhausstrasse 8, 8600 Dübendorf
Consultation hours:
every Thursday, 18.45-19.45h
Free only for the inhabitants of:
Dübendorf, Fällanden, Schwerzenbach, Volketswil and Wangen-Brüttisellen

http://www.advofinder.ch/english - тут можна знайти адвоката (анонімно заповнюєте форму і викладаєте суть своєї справи, вам потім приходять повідомлення від адвокатів, котрі зацікавлені допомогти вам, ви наймаєте собі з усіх зацікавлених, котрий вам найбільше імпонує).

Ну і ще до теми - подумайте про придбання юридичної страхівки. Коштує в межах 200-400 франків на рік і гарантує безкоштовні довідки необмежено і безкоштовних адвокатів у спірних моментах з різних питань (крім розлучень... хоча я не знаю точно).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю юриста

Повідомлення Svitlana »

http://www.anwaltskollektiv.ch/kurzinformation.php#en

Юридична інформація без попереднього запису

З понеділка по п"ятницю, 12:30–6:30 p.m.
Kernstrasse 8
8004 Zurich
Телефон 044 241 24 33
Факс 044 241 22 88
auskunft@anwaltskollektiv.ch

Ми забезпечуємо інформацією у, практично, усіх областях законодавства. Як правило, ми консультуємо клієнтів німецькою мовою. Ви розмовляєте іншою мовою? У такому випадку приведіть з собою людину, котра зможе перекласти для вас або зробити запит у секретаріаті.
Консультація коштує, як правило, 60 франків і триває максимально 30 хв. Захопіть з собою всі необхідні документи (кореспонденцію, контракти, рішення, вироки та подібне).
Увага: Ми не надаємо будь-яку інформацію е-мейлом.
Якщо потрібно, ми зведемо вас з потрібним адвокатом. Ви також можете знайти юриста (чоловіка або жінку) самі на нашому сайті.

Окрім того, ми пропонуємо спеціальні консультації стосовно законів для іноземців та біженців з будь-якого приводу щосереди 12:30–18:30.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Re: Шукаю юриста

Повідомлення nataliya »

Скоріше запитання до Іри, тому що у мене аналогічна ситуація. Мій швейцарський товариш все ще розлучається, але хочу знати чого чекати від екс-дружини після розлучення. Він має дитину 7 років, дружина працює (але 10%), в будинку живе вона і там буде жити (він має отримати якусь компенсацію), цікаво чого ще чекати? Мені він все пояснює їхньою законопослушністю, але багато не говорить. Я також чула про якийсь договір, який нібито погоджується обома сторонами і там все прописано. Дякую!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”