Загальні питання до виїзду в Швейцарію...

Інформація стосовно місцевої влади, законів, тощо
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Загальні питання до виїзду в Швейцарію...

Повідомлення українець »

Доброго дня!
Хочу проконсультуватись зі знаючими) Питань багато, але дещо вже знайшов на форумі, дякую, що є люди які допомагають. Чесно приємно вражений, що є багато українців в Швейцарії)))
Так от, я вже задавав питання раніше http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=9&t=862. Тепер в мене є знайомий швейцарець(ми разом працювали на Україні), який згодився допомогти з пошуком роботи і надати рекомендацію роботодавцю щодо мене. Так що вчу німецьку.) Англійську я трохи знаю, буду підтягувати, щоб здати на сертифікати.
Питання такі:
1. Які відмінності між пермітами L та B? Знаю, що короткостроковий L до року, але чи можна з ним знімати квартиру і купувати авто? Які є обмеження? Я так само з В?
2. Хочемо переїхати разом з дружиною. Воз`єднання сімей є в перміті L також? Але чи можна подавати документи одразу на двох, щоб разом поїхати? Чи мені потрібно поїхати і там вже дооформлювати?
3. Чи потрібна якась сума грошей на рахунку для підтвердження можливості проживання(мінімум)? Якщо нас буде двох?(звісно дружина знайде роботу, але пізніше). Чи є якась мінімальна сумма контракту, яка може це підтвердити? Я десь читав, що фірма може підшукати чи надати житло на перші декілька місяців проживання. Тобто фірма повністю може взяти мене(нас) під "опіку"? Я маю на увазі великі підприємства - Stadler, ABB, Bombardier, Alstom...

Ок. Поки всі питання, що хотілось задати.) Прошу хто знаю, пишіть.)
Наперед вдячний за відповіді.
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Загальні питання до виїзду в Швейцарію...

Повідомлення українець »

:ps3: Ще питання)))):
Чи можна з пермітами L та B їхати додому на Україну? (На який період?). І чи можна з ними подорожувати Європою?)))
:smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Загальні питання до виїзду в Швейцарію...

Повідомлення Svitlana »

українець писав: 1. Які відмінності між пермітами L та B? Знаю, що короткостроковий L до року, але чи можна з ним знімати квартиру і купувати авто? Які є обмеження? Я так само з В?
2. Хочемо переїхати разом з дружиною. Воз`єднання сімей є в перміті L також? Але чи можна подавати документи одразу на двох, щоб разом поїхати? Чи мені потрібно поїхати і там вже дооформлювати?
3. Чи потрібна якась сума грошей на рахунку для підтвердження можливості проживання(мінімум)? Якщо нас буде двох?(звісно дружина знайде роботу, але пізніше). Чи є якась мінімальна сумма контракту, яка може це підтвердити? Я десь читав, що фірма може підшукати чи надати житло на перші декілька місяців проживання. Тобто фірма повністю може взяти мене(нас) під "опіку"? Я маю на увазі великі підприємства - Stadler, ABB, Bombardier, Alstom... .
1. Крім терміну дії - відмінностей я більше не знаю. Практичних відмінностей маю на увазі. Б також можуть видати на рік.
Квартиру знімати можна, купувати авто можна.
2. Можете подавати документи на двох одразу. Але це може на довше затягнутися. І якщо це все-таки через роботодавця будете робити, то таке може бути, що роботодавець захоче лише на вас одного подати. А вже потім ви самі будете займатися своєю дружино.
3. Суми не потрібно. Потрібен контракт на роботу. Мінімальної суми офіційно нема. Є певні вимоги до роботодавця: він повинен довести, що саме ви як спеціаліст йому потрібні. Дружину ви зможете запросити, якщо житло відповідатиме певним стандартам (як правило, окремого житла - 2 км. квартири цілком достатньо буде). якщо фірма надає житло, то вона про це вказує при подачі документів на вас.

4. ПОдорожувати з пермітом Л можна, в Укр. їздити можна. На скільки? А реально - на скільки вам вдасться відлучитися, якщо ви тут працюватимете? На місяць-півтора максимум.
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Загальні питання до виїзду в Швейцарію...

Повідомлення українець »

Світлана! Дякую за змістовні відповіді. Тепер все трохи прояснилось)))))
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання швейцарських реалій”