Акції та економні квитки на громадський транспорт Швейцарії

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Акції та економні квитки на громадський транспорт Швейцарії

Повідомлення _vital_ »

Думаю, багатьом буде цікава ця інформація. Через сайт http://www.sbb.ch можна придбати залізничні квитки по Швейцарії майже вдвічі дешевше ніж навіть з HalbTax Abo. Називається ця пропозиція Click-and-Rail Schweiz.

Приклади цін:
Базель-Люцерн (з HalbTax) - 9 CHF
Базель-Лозанна (з HalbTax) - 18 CHF
Базель-Беллінцона (з HalbTax) - 18 CHF

Без ХалбТакс вдвічі дорожче, але все одно майже вдвічі дешевше звичайних тарифів (майже так само дешево, як з ХалбТакс при купівлі квитка у касі чи автоматі).

Купити можна тут:
https://www.sbb.ch/mct/wi/shop/b2c/tree.do?2

Квитки після оплати карткою завантажуєте у вигляді файлу .pdf та роздруковуєте на аркуші А4. Ми вже користувалися, все працює насправді :)

Є також опція MobileTicket. Це щось з мобілками. Ще не розбиралися. Ціни там однакові.

Звичайно, що для початку треба зареєструватися. Крім того, придбання можливе не раніше 3 діб до поїздки. Вибір напрямків також обмежений, але найбільші міста зазвичай там доступні.

Добре, якщо ця інфа комусь пригодиться на Великдень. Наприклад, до Лозанни дістатися ;)

Всім веселих свят!
Востаннє редагувалось 06 квітня 2007, 12:48 користувачем _vital_, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я минулого тижня користувалася оцими роздрукованими квитками. Дуже зручно. Але ціна була звичайною. Напевно не туди дивилася.
:2thumbs: дякую за інфо. Обов"язково користуватимуся.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Такі спец-ціни - тільки для Click-and-Rail. Мінусом там є те, що квиток "прив"язаний" до конкретного поїзда (тобто, можна їхати лише на тому поїзді і в той час, що зазначено на квитку). Також обмежений вибір міст, причому список змінюється відповідно до наявності квитків. Наявність також обмежена, тому діяти треба швиденько :) Ці дешеві квитки швидко розбирають. Ми, наприклад, сьогодні купували квитки до Лозанни на неділю - з прийнятних варіантів залишився лише на 6 годину ранку. Ну, то не страшно - будемо в Лозанні о 8:15. А нормальний зворотній квиток вже купити не встигли - є тільки на 12:45, а це для нас зарано. Будемо брати на місці :)

Плюс, звичайно - набагато нижча ціна :)
Svitlana писав:Я минулого тижня користувалася оцими роздрукованими квитками. Дуже зручно. Але ціна була звичайною. Напевно не туди дивилася.
:2thumbs: дякую за інфо. Обов"язково користуватимуся.
До речі, там бувають також міжнародні пропозиції до Італії, Німеччини, і т.ін. Набагато дешевше порівняно зі стандартними тарифами. Є варіанти від 29 євро (скільки там франків?) в один бік до великих міст Європи.

Німецька система Deutsche Bahn ще набагато гнучкіша і зручніша. Я часто їжджу до Німеччини і завжди беру онлайн-тікети через http://www.bahn.de. Там тільки треба вибирати найкращі варіанти з наявних. Іноді виходить втричі (або й більше, якщо удвох чи більшою компанією) дешевше порівняно зі стандартним тарифом. Мінуси - прив"язка до поїзда і запізнення ICE. Але то можна пережити, і контролери німецькі печатку/підпис ставлять, якщо ви не змогли пересісти так, як заплановано було у відповідності до квитка. З тим підписом можна їхати потім як завгодно, але дуже дешево :)
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Вітал! Ти просто вчасно з усім. До мене подруга приїде і хоче по Європі поїздами поїздити. Відразу ж переслала інфо до неї.

Зображення
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

На http://www.bahn.de дивіться ще варіанти з Surf&Rail.

А для звичайних квитків (якщо ви хочете незвичайно дешеву ціну) взагалі правило таке: треба купувати якомога раніше і шукати добренько. Наприклад, стандартна ціна Basel-Bad - Braunschweig - 118 EUR на одного в один бік. А завчасно можна купити іноді від 29 EUR. Є також варіанти за 39, 49, 59, ... Дивіться у результатах пошуку стовпчик Sparangebote справа від Normalpreis. (Англомовний та ін. інтерфейс про всяк випадок там також є)

Звичайно, Дойче Бан - це якщо ви живете недалеко від Німеччини, або плануєте хоча б частину маршруту німецькою залізницею.
Anonymous писав:Вітал! Ти просто вчасно з усім. До мене подруга приїде і хоче по Європі поїздами поїздити. Відразу ж переслала інфо до неї.

Зображення
Але "до глибини душі" мене вразила авіакомпанія EasyJet. Був у січні у відрядженні в Німеччині. Квиток Basel - München - Basel мені обійшовся у страшну суму: аж 78 франків :)

Вони літають до багатьох великих міст Європи з Базеля, Цюріха, Женеви. Ціни на рівні названої, трішечки менше, або трішечки більше. Недолік - не побачите нічого по дорозі, крім хмар ;)

Ще хотів би запитати: може хто знає, чи є дешеві пропозиції у французької залізниці? На http://www.sncf.fr поки що не знайшов. Може, погано шукав?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

я теж літала EasyJet в Іспанію з Базеля, не памятаю точно ціну, але теж було дуже дешево. 8)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Нічні поїзди по Європі (Швейцарія, Австрія, Німеччина, Чехія, Голандія, Данія)
http://www.citynightline.ch

Ціни різні, залежать від класу вагона. Найдешевші - у звичайному сидячому вагоні. Найдорожчі - у спальному двомісному купе.
Аватар користувача
іра

Повідомлення іра »

Дякую за таку корисну інформацію!!! Все дуже вчасно. :D п.с. Дівчата,велике спасибі за сайт,читаю майже регулярно,а от писати дуже важко без укр.клавіатури. Буду вчитися. Всім веселих свят!!!!! :D
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Заходьте сюди http://www.translit.ru/?ua та друкуйте латиницею, програма автоматично заміняє літери на українські.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

іра писав:Дякую за таку корисну інформацію!!! Все дуже вчасно. :D п.с. Дівчата,велике спасибі за сайт,читаю майже регулярно,а от писати дуже важко без укр.клавіатури. Буду вчитися. Всім веселих свят!!!!! :D
Попросіть кого-небудь в Україні купити вам наклейки на клавіатуру. Минулого літа в Харкові це задоволення коштувало щось близько десятки. Можно купити на радіо-ринках або у деяких комп"ютерних магазинах (наприклад, МКС)

Наклейки можна вислати звичайним листом. Такий лист коштуватиме 5-6 гривень. Дійде за тиждень-два.

Або купіть ці наклейки в російському магазині. Якщо навіть українських не буде - більшість розкладки однакова, а українські літери можна маркером намалювати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Svitlana »

Ще одна можливість дешевої подорожі по Швейцарії:
Duo-Tageskarte SBB
(54 Fr на двох чоловік)
можна придбати у всіх Мігро-філіях.
Акція діє з 19. Januar до 8. Februar 2010 (щорічно приблизно у цей час цю акцію повторюють)
Квитки у 2010 році дійсні з 19. Januar до включно 28. Februar 2010.

http://www.migros.ch/DE/Ueber_die_Migro ... NewsID=397 (на сайті можна прочитати іт. та фр.)

Mediensprecherin Migros
Monika Weibel
Tel. 044 277 20 63
monika.weibel@mgb.ch

Kontakt für Kunden
M-Infoline
Tel. 0848 84 08 48
E-Mail: m-infoline@migros.ch
Віктор
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 15 лютого 2010, 12:26

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Віктор »

Доброго дня!
Через тиждень їду до друга в Берн. Скільки варто з собою брати гроше до Швейцарії, враховуючи що проживання і харчування у нас там буде безкоштовне?
Дякую!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Svitlana »

Залежить від того наскільки їдете і що хочете робити.

Якщо тільки в Берні сидіти будете і вдома їсти, то... нічого можна і не брати. Воду з фонтанів пити можна. :tak2:
Піднятися підйомником на Пілатус - приблизно 70 фр. Добратися від Берна до Люцерна - десь може 30.
Автобус по місту - пару франків (від 2 до 6-7).

Або.... кажете другові, щоб вам купив Гемайнде-тагес-карте (наперед) в своїй гемайнде. Вона коштує десь 35-40 франків і по ній можете по всій Швейцарії цілий день їздити всіма видами транспорту. На підйомник будете мати знижку.
Кава десь в кафе - 4-5 франків. В Макдональдсі поїсти - може 20 буде. Бутерброд купити перекусити - приблизно 5-8.

Грошей тут треба багато. Беріть побільше, а там якщо лишаться - заберете назад. :tak2:
Або, Вікторе, кажи що робити хочеш - тоді точніше прорахувати можна.
Аватар користувача
Shalena

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Shalena »

Стільки незнайомих слів..
Підкажіть, може є десь лікбез по проїзду в Швейцарії для чайників?))
Важко розібратись в цих всіх зонах і купівлі квитків.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Svitlana »

Давай складемо лікбез разом. Ти мені слова, я їх спробую доступно потлумачити, ти перевіриш доступність викладення.
Аватар користувача
Shalena

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Shalena »

Читати гілку форуму і повсякчас звертатись до словника термінів - це не варіант))

Я маю на увазі, може є якийсь блог/стаття/тема/тощо про те, як користуватись трансопртом в Швейцарії для новоспеченого мешканця чи мандрівника..
Бо досить складно розібратись самостійно. Навіть за автоматом для купівля квитків - там така купа опцій.. Здається, я завжди беру аби що і просто сподіваюсь, що мене не спалять))
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки SBB Click-and-Rail

Повідомлення Svitlana »

Тему створила. Я вже просто трохи забула, що там за терміни складні для новачка. тому кажу - давай разом її і створювати.
Ти питай (в тій темі), а я буду продовжувати лікбез. :52:
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Річний GA для тих, хто не часто їздить

Повідомлення Info »

SBB пропонує GA генеральний абонемент «для вилазок».
GA це квиток, який дає право на проїзд всіма видами громадського транспорту на території цілої Швейцарії протягом доби.

В даній пропозиції - річний абонемент на 20 або 30 таких днів протягом року. Тобто в перерахунку за 28 або 31 франк на день. Такий самий квиток від громади - 40-50 франків коштує.

Акція -30% на цей абонемент діє з 20 до 30 липня. Абонемент лише для тих, в кого є Halbtax 1/2. Ціна 620 (20 днів) або 840 (30 днів) франків, відповідно.

https://www.sbb.ch/de/abos-billette/abo ... s-abo.html
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”