Paypal

Банки, податки, страхування, перекази
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Paypal

Повідомлення Nadya »

Чи користується хтось системою оплати Paypal? Поділіться, будь ласка, досвідом : переваги-недоліки? :wise: Чи можливо за допомогою Paypal пересилати гроші в Україну?
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Paypal

Повідомлення Svitlana »

Так, мій чоловік користується час від часу. Наприклад поповнює рахунок на скайпі чи якісь інші подібні розрахунки в інтернеті, якщо є така опція. Переваги - те, що зручно, а недоліки - не знаю.... Я попитаю. Я думаю, що ти не будеш там великих сум грошей тримати, лише пересилати для того, щоб там швидше зняли.

Чоловік каже, що можна пересилати гроші в Україну, якщо людина, що приймає має також рахунок в пей пал. Окрім того вона повинна зареєструвати свій банківський рахунок, щоб можна було з пейпал перевести гроші на банківський рахунок.

Але ще є інша можливість передавати дешево гроші в Україну, якщо це потрібно робити регулярно. Відкриваєте банківський рахунок з карточкою. Карточку передаєте в Україну, а на рахунок просто час від часу кладете гроші, котрі людина зможе знімати в банкоматі в Україні.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Paypal

Повідомлення dima_ternopil »

Надю,

Підкажу тобі як людина що користується PayPal вже давно і часто.
Пересилати в Україну гроші ним нереально, так як це віртуальний рахунок.
З пейпала можна переслати гроші на інший рахунок пейпал, але зняти гроші з того рахунка в Україні непросто.
Ніколи ще не чув щоб ним гроші пересилали.

Дмитро
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Paypal

Повідомлення Nadya »

Ясно, просвітили :tak2: спасибі!
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
petrenko
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 травня 2010, 21:37

Re: Paypal

Повідомлення petrenko »

Додам і я.

В Україні Paypal не працює на приймання, можлива тількі оплата товарів або послуг. Фактично - лише інтерфейс до платіжної картки.

Якщо Paypal помічає, що хтось користується рахунком зі країни, іншої, ніж вказано в реєстраціних даних, то рахунок блокуєтся.
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Paypal

Повідомлення Nadya »

І ще питаннячко, може хтось щось знає про систему оплати LiqPay? Наскільки я зрозуміла, це щось схоже на пейпал.
Хтось цим вже користувався? Це надійно? :sceptical:
Життя - це не генеральна репетиція.
Відповісти

Повернутись до “Фінанси”