Дозвіл на проживання

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Дозвіл на проживання

Повідомлення Svitlana »

Скільки часу вам видавали дозвіл на проживання? З часу, коли ви запросили його у гемайнді?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Здається, два тижні.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Нічого собі. А я вже третій місяць чекаю. І перший раз - так само 3 місяці. перший раз казали, що через літні відпустки і наплив іноземців.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Оже ви історії розказуєте. То й мені треба на таке налаштовуватися, як ми в Швайц переїдемо? Мені зразу тут клеять в паспорт. А взагалі, мені вчора одна фірма по персоналу сказали, що я з Drittland і роботи мені не світить в Швейцарії. І так не хотіла переїзжати, а тепер зовсім не хочу. :cry:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:Оже ви історії розказуєте. То й мені треба на таке налаштовуватися, як ми в Швайц переїдемо? Мені зразу тут клеять в паспорт. А взагалі, мені вчора одна фірма по персоналу сказали, що я з Drittland і роботи мені не світить в Швейцарії. І так не хотіла переїзжати, а тепер зовсім не хочу. :cry:
Це тому, що тебе там хочуть "для своїх" залишити. Не вір нікому. Брешуть як собаки.
Мене одного разу внагляк відшили .... відкрию нову тему.
http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?p=965#965
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Нічого собі. А я вже третій місяць чекаю. І перший раз - так само 3 місяці. перший раз казали, що через літні відпустки і наплив іноземців.
3 міс. це багато, треба їм передзвонити і спитать чому??
Саме найбільше 2-3 неділі, ну літом може місяць, враховуючи що відпустки в них.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

3 місяці для поновлення перміту - це нормально (у всякому випадку на думку лозанських "паспортистів"). Минулого літа я чекала 3,5 місяці, ходила, як на роботу, до "паспортистів" з дурним питанням "КОЛИ?". Відповідь завжди була одна і та ж:"чекайте, в кантоні шалена кіпа роботи..." Після надцятого мого походу добра тітонька зжалилась і подивилась по їхній спеціальній системі де знаходяться мої документи. Виявилось, що лише вчора вони надійшли в кантон! Чому мої документи лежнем пролежали майже 2 місяці в цьому паспортному столі ніхто не знає.(не привожу правильну французьку назву установи). Потім документи ще по Берну бродили майже місяць, потім їх знову прислали в кантон, а лише після цього, переслали знову в паспортну контору. Коли мені тітонька роздруковували нову вкладку до перміту ми просто без зупинки вітали одна одну, що нарешті ЦЕ СТАЛОСь!
Так що не хвилюйтесь, колись перміт прийде. Але сходити і поцікавитись на якому етапі розгляд ваших документів варто. Доречі, якщо старий перміт вже закінчився, а нового ще ніяк не видадуть, паспортистки видають бланковий папірець, який засвідчує , що ви дійсно маєте право перебувати у Швейцарії і ваші документи знаходитеся у стані розгляду.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Valentyna писав:3 місяці для поновлення перміту - це нормально (у всякому випадку на думку лозанських "паспортистів"). Минулого літа я чекала 3,5 місяці, ходила, як на роботу, до "паспортистів" з дурним питанням "КОЛИ?". Відповідь завжди була одна і та ж:"чекайте, в кантоні шалена кіпа роботи..." Після надцятого мого походу добра тітонька зжалилась і подивилась по їхній спеціальній системі де знаходяться мої документи. Виявилось, що лише вчора вони надійшли в кантон! Чому мої документи лежнем пролежали майже 2 місяці в цьому паспортному столі ніхто не знає.(не привожу правильну французьку назву установи). Потім документи ще по Берну бродили майже місяць, потім їх знову прислали в кантон, а лише після цього, переслали знову в паспортну контору. Коли мені тітонька роздруковували нову вкладку до перміту ми просто без зупинки вітали одна одну, що нарешті ЦЕ СТАЛОСь!
Так що не хвилюйтесь, колись перміт прийде. Але сходити і поцікавитись на якому етапі розгляд ваших документів варто. Доречі, якщо старий перміт вже закінчився, а нового ще ніяк не видадуть, паспортистки видають бланковий папірець, який засвідчує , що ви дійсно маєте право перебувати у Швейцарії і ваші документи знаходитеся у стані розгляду.
Оскільки я подавала за декілька днів до закінчення перміта, то мені відразу той бланк видали. Точніше не бланк, а ксерокопію дозволу зі штампом і припискою, що знаходиться на продовжені.
Ми пробували дзвонити. Але не у нашу місцеву гемайнде, де подавали і отримували, а кудись в кантон, здається. Ну що вони можуть сказати? Те що і завжди - на стадії обробки, великий наплив, чекайте. Але хоча б знаємо, що вони все отримали. Чекаємо. :/
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Valentyna писав:3 місяці для поновлення перміту - це нормально (
З цими 3 місяцями я не погоджувалась, тому зайшла ще раз у гемайнде, в той день,коли працює одна з компітентніших працівниць. Вона при мені передзвонила в міграц. центр і каже, що місяць.
Я приходжу додому сердита і сумна :owned:
Кажу чоловікові, що почуваюсь тут гірше ніж собака. Собака принаймні хоч чіп на шиї має, а я ні документа ні роботи ( хто ж мене прийме без документа??)
Чол. дзвонить в міграц. центр і каже ми їдем у відпустку. І йому відповідають, через неділю :roll: Побачимо???
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

ewa, правильно. Я теж якщо щось важливе в держ.установах, то з чоловіком вирішую.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

ewa писав: Кажу чоловікові, що почуваюсь тут гірше ніж собака. Собака принаймні хоч чіп на шиї має, а я ні документа ні роботи ( хто ж мене прийме без документа??)
Чол. дзвонить в міграц. центр і каже ми їдем у відпустку. І йому відповідають, через неділю :roll: Побачимо???
І правда сьогодні продовжили цей документ. У кафе сьогодні один француз сказав, що чекав 3 місяці. Так що не тільки нас мордують, таке с*****ке відношення до всіх іностранців. :cry:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Приймаю вітання з нагоди продовження бевіллігунгів B (в мене і в дружини)! Сьогодні отримали нові документи (старі закінчилися би 18.6).

Процедура тривала десь 6 тижнів від моменту відправки заповнених формулярів за місцем працевлаштування і до отримання поштою нових "половинок". Формуляри заяв на продовження прислали додому чітко за 2 місяці до закінчення старих документів. Їх та копії старих документів відправили поштою у відділ кадрів.

Сподобалося те, що старі документи не забирали, і нікуди особисто йти не потрібно було. Кантон - Базель-штадт.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Зображення

Ух ти!!! 6 тижнів - то дуже мало, наскільки я зрозуміла. Базель однозначно рулить! Супер!
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Anariel »

Привit usim! Ya tutnovenka i shhe ne zovsim u Shvejcariyi,ale duzhe by xotila i planuyu tudy potrapyty. Raz u vas tut taka tema vyrwyla potcikavytys yak vidbuvayesya procedura vyroblenya legalnyx dokumentiv i chy vazhko yix zdobuty pryixavshy po turystychniy vizi?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Svitlana »

Мушу розчарувати вас. Приїхавши сюди за туристичною візою ви не маєте жодних шансів на отримання дозволу на проживання.

Досить реальний шлях тут (по)жити легально це:
- навчатися (відповідно мусите спочатку отримати студентську візу)
- працювати (мусите знайти роботодавця, котрий і буде подавати клопотання про ваш дозвіл на проживання)
- одружитися з чоловіком, котрий живе у Швейцарії (тоді ви зможете отримати візу "на возз"єднання з сім"єю")

І лише в"їхавши по одній з вищеназваних віз ви зможете подавати тут на місці заяву на отримання дозволу на проживання.

Ще один спосіб - це купити або арендувати нерухомість і домовитися з місцевою владою про сплату податків як нерезидент. Але у цьому випадку ви лише якісь місяці на рік проживаєте у Швейцарії і основний дохід отримуєте поза її межами. У даному випадку йдеться про дуже великі суми.
Анекдот на тему:
До швейцарського банку приходить новий русский (тепер треба казати - олігарх чи що?) і просить покликати директора. Мовляв, хоче довірити банку дуже велику суму грошей. Приходить директор, вислуховує віп-клієнта, котрий йому пошепки називає суму і поблажливо посміхаючись каже:
- Ну, звичайно, ми потурбуємося про ваш мільйон. Ви можете бути певні у цьому. А ще - вам не треба так знічуватися, бідність у нас не вважається чимось поганим.
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Anariel »

Dakuyu za vidpovid Svitlana,anekdot spravdi pasuye do temy :grin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Svitlana »

Anariel писав:Dakuyu za vidpovid Svitlana,anekdot spravdi pasuye do temy :grin:
Але незабаром вибори і так виглядає, що кантон Цюрих проголосує за скасування паушалбештоєрунг (отого податкового регулювання для багатих), так що може бути, що це стане неактуальним на Цюрищині.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Darynka »

на Цюрищині.
:lol: катаюся під столом.
contra spem spero
Аватар користувача
petrenko
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 травня 2010, 21:37

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення petrenko »

Мій дозвіл "виробляли" десь 1.5 місяця. Обіцяли за один впоратися, але... "Ну не шмогла я, не шмогла..." :)

Стосуєтся Женеви. Тут, як я бачу, усі "на расслабоні"... :glad:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Darynka »

мені 3 мясяці десь робили. це при тому що чоловік кожен тиждень дзвонив та питав що робиться. декілька разів документи не туди надсилали і взагалі дуже ледачі всі були. вони ще на останок сказалаи що 3 місяці це типа ще швидко. люди і по 5 міс. чекають. :think:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дозвіл на проживання

Повідомлення Svitlana »

Мені швидше, ніж за 3 місяці жодного разу не робили (Цюриська область). Це певно така золота дата тут. Хоча знаю, що були випадки, що за 2 тижні надавали.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”