Готуємося до весілля

Інформація стосовно місцевої влади, законів, тощо
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Готуємося до весілля

Повідомлення Svitlana »

Хоча тут повно різної реклами щодо організації весілля, але все одно - хотілося б знати враження. В якому красивому місці можна організувати церемонію? Є ідеї - на Утокульмі (в Цюріху), на Рейнському водоспаді, в горах - знаєте оті церковки на верхівках...
Може ще десь можна?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я була на одному весіллі швейцарця і аргентинки в Швейцарій.Церемонія у них була звичайна. Але мені сподобалось ось що. Вони купили великий фотоальбом, їх друг ходив по гостям під час фуршету, відгукував їх на сторону і фотографував фотоапарратом, який видає миттеві фоті. А потім з цим фото треба були іти до стола, де лежав альбом, клеїти свою фотографію і писати побажання нареченим.Ще можна було клеїти в альбом різні наклеечки з сердечками і .т.п.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Дуже хороша ідея, спасибі. Фотографії - краще.
Я на весіллі в Голландії бачила подібне. Книжка для гостей лежала при вході і кожен міг написати побажання. Дружба стояв і ненав"язливо пропонував всім ручку.
Але от варіант ще і з фотографіями - мені дуже подобається.

Тут на весіллі я бачила дружка організувала таку гру MEMO (знаєте, напевно, перевертати карточки, щоб знайти пару). З усіх спочатку позбирала фотографії і до них кожен повинен був написати щось таке, по чому наречені могли б відгадати - кого це стосується.
Тобто пару у грі формував текст і фото. Дуже оригінально.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Оце знайшла рекламку де ми святкували своє весілля.
Це ресторан, де раніше був парник. Поїдьте подивіться: столи на любу компанію, між пальмами і квітами. ( відносно не дорого і порції, просто величезні.)

Triibhaus, Malaga Plantas
Salzweg 50, 8048 Zuerih- Altstetten
tel 044 434 10 30
E-mail: triibhuus@bei-tony.ch
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Сьогодні в рос. магазині взяла рекламку російської групи, вони співають на весіллях, юбілеях і інших святах. Приїхати в Швейцарію, їм не проблема. Якщо хтось зацікавився, пишіть ПП, вишлю телефон. Може вони і українські пісні співати можуть, точно не знаю.
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання швейцарських реалій”