Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення al123ch »

Шановні добродії,

ось таке здавалось би просте питання, но чомусь я ніяк не можу второпати, коли я одруженний і маю Aufenthaltsbewilligung B, чи можу я поїхати до дому до України і повернутися БЕЗ візи, чи мені треба ії знов оформляти? дякую :) якщо роз'яснете мені це.. Велике Вам данке! :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення Svitlana »

Якщо маєте на руках книжечку з тим дозволом В, то ніякої візи не потрібно. Замість візи ви показуєте оту книжечку і все.

Візу потрібно отримувати лише тоді, коли дозвіл (саму книжечку) у вас забрали на подовження (а вам видали довідку, або зробили копію). Це робиться дуже швидко - при вас.
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення al123ch »

Svitlana писав:Якщо маєте на руках книжечку з тим дозволом В, то ніякої візи не потрібно. Замість візи ви показуєте оту книжечку і все.

Візу потрібно отримувати лише тоді, коли дозвіл (саму книжечку) у вас забрали на подовження (а вам видали довідку, або зробили копію). Це робиться дуже швидко - при вас.


Дякую, Світлано. :seeya: Скажіть, будь ласка, не вже ж то треба сплачувати тиж самі гроші за зміну адреси в цьому дозволі, коли переїзджаєшь кудись з одного дому в інший, або в інший кантон, як за сам той дозвіл, коли його на рік видають? :count: :chf: ото вже де гроші заробляють :sceptical:
"Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну." Володимир Сосюра
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення Svitlana »

Коли з одного дому в інший переїжджаєш, то точно не треба!
А взагалі треба міняти хіба? :think6:
А ось з кантона в кантон - то вже інша справа. То ж майже в іншу країну переїхати - то тоді, може, і треба, не знаю.
Але що там тих грошей коштувало? Я платила чи то 30 франків чи 60.. Не такі то вже і гроші (ну якщо порівняти, наприклад, з 840 євро)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Коли з одного дому в інший переїжджаєш, то точно не треба!
А взагалі треба міняти хіба? :think6:
А ось з кантона в кантон - то вже інша справа. То ж майже в іншу країну переїхати - то тоді, може, і треба, не знаю.
Але що там тих грошей коштувало? Я платила чи то 30 франків чи 60.. Не такі то вже і гроші (ну якщо порівняти, наприклад, з 840 євро)
Ні, Світлано, коли змінюєш адресу навіть на сусідній під'їзд (інший номер будинку в адресі), то таки треба міняти сторінку в бевіллігунгу. І коштує це "задоволення" щось близько 40 франків. Це є обов"язковим і робиться не пізніше 2 тижнів після переїзду.

Сам робив, тому досвід з перших рук. Процедура обов"язкова для всіх незалежно від громадянства (ЄС, Україна та ін.)
Востаннє редагувалось 18 лютого 2008, 11:15 користувачем _vital_, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення _vital_ »

al123ch писав:
Svitlana писав: Дякую, Світлано. :seeya: Скажіть, будь ласка, не вже ж то треба сплачувати тиж самі гроші за зміну адреси в цьому дозволі, коли переїзджаєшь кудись з одного дому в інший, або в інший кантон, як за сам той дозвіл, коли його на рік видають? :count: :chf: ото вже де гроші заробляють :sceptical:
Гроші трохи менші, ніш при продовженні дозволу, але все одно платити треба. Скільки саме - запитайте в вашій гемайнде.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення Svitlana »

Ну я також переїжджала 2 рази і нового дозволу не робила. Ніхто нічого про це не казав (в гемайнді ж знали про переїзд) і при подальшому обміні дозволу так само ніяких проблем не було.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Ну я також переїжджала 2 рази і нового дозволу не робила. Ніхто нічого про це не казав (в гемайнді ж знали про переїзд) і при подальшому обміні дозволу так само ніяких проблем не було.
Я мав на увазі правила. Інша річ - як ставитися до їх дотримання або як на це дотримання дивляться компетентні органи. Точно знаю, що правило про обов"язкове повідомлення про зміну адреси (і відповідно заміну сторінки в бевіллігунгу є). Знаю навіть на прикладі з кантону Цюріх.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення Svitlana »

Ні, так ми і повідомили обов"язково про зміну адреси. Тільки мені ніхто не сказав міняти сторінку в бевілігунзі, ну а я сама звідки могла таку ініціативу проявити? (До речі, дуже рідко його витягую взагалі)
Аватар користувача
al123ch
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 18 квітня 2007, 17:06
Звідки: Neuhausen am Rheinfall, СH

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення al123ch »

Svitlana писав:Ні, так ми і повідомили обов"язково про зміну адреси. Тільки мені ніхто не сказав міняти сторінку в бевілігунзі, ну а я сама звідки могла таку ініціативу проявити? (До речі, дуже рідко його витягую взагалі)
Ну його витягувати треба, я так розумію, коли в Україну їхати треба, а точніше коли повертатись з неї, це щось замість візи... (виправте мене, якщо помиляюсь) і коли у банку рахунок відкриваєшь :dreamer: а так, на полиці йому місце...
"Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну." Володимир Сосюра
Olga_Olga
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 01 березня 2012, 17:49

Re: Все що стосується Aufenthaltsbewilligungen

Повідомлення Olga_Olga »

Свіжа інформація (але тільки підтвердження старої):

переїжджали з чоловіком, міняли сторінку в бевілігунген на нову адресу, залпатили десь 40 франків (тий самий кантон Аргау)
оформлення нового (в плані першого) бевілігунген було 68 франків
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”